BP Pulse اولین شارژرهای EV را در استرالیا افتتاح کرد

بیشتر: آمپل راه اندازی ایستگاه شارژ EV را آغاز می کند
بیشتر: BP شبکه محلی شارژر EV را با Tritium برنامه ریزی می کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/bp-pulse-opens-first-ev-chargers-in-australi،

مانند BP، آمپل نیز در حال برنامه‌ریزی شبکه‌ای از شارژرها در جایگاه‌های سوخت در سراسر کشور است و در حال حاضر تا دسامبر 2023 به 120 سایت شارژ متعهد شده است. این شرکت قصد دارد تا سال 2030 شبکه پیشرو شارژ EV در استرالیا را ایجاد کند.

این ایستگاه که در Diamond Creek BP در حاشیه ملبورن قرار دارد، یکی از اولین شارژرهایی است که کمتر از 1000 شارژر دارد که به ،وان بخشی از معامله بین شرکت سوخت و خودروهای برقی استرالیایی در سراسر مقاصد BP استرالیا و نیوزلند عرضه خواهد شد. شرکت شارژ، تریتیوم.

راه اندازی آمپول بخشی از توافق با آژانس انرژی های تجدیدپذیر استرالیا (ARENA) است که در ژوئیه سال گذشته اعلام شد، با ARENA بودجه جزئی را از طریق صندوق Future Fuels فدرال تأمین می کند – که سال گذشته 7.05 میلیون دلار از مجموع سرمایه گذاری 26.81 میلیون دلاری صورتحساب شد.

  • BP Pulse اولین شارژرهای EV را در استرالیا افتتاح کرد
    اعتبار: Plugshare

در ماه مارس، BP یک میلیارد پوند توسعه زیرساخت شارژ خودروهای برقی بریت،ا را اعلام کرد و قصد دارد تا پایان این دهه نقاط شارژ خود را سه برابر کند. Tritium مستقر در بریزبن با حضور گسترده در مناطق کلیدی EV در اروپا و ایالات متحده به یک رهبر جه، در توسعه و تولید شارژ عمومی مقیاس پذیر تبدیل شده است.

شارژرها قبلاً تعدادی از بررسی‌های کاربر را در فهرست آنلاین شارژرهای خودروهای الکتریکی Plugshare توسط صاحبان برندهای خودرو از جمله تسلا و هیوندای ثبت کرده‌اند.

  • BP Pulse اولین شارژرهای EV را در استرالیا افتتاح کرد
    اعتبار: Plugshare

بریتیش پترولیوم تنها تامین کننده سوختی نیست که با رقیب آمپل، وارد فضای شارژ الکتریکی می شود افتتاح اولین مکان AmpCharge خود در اسکندریه، نیو ساوت و،، در ماه اوت.

به ما اجازه بدهید از تفکرات شما در نقطه نظرات آگاه شویم!

غول نفت و گاز BP اولین ایستگاه شارژ خودروی الکتریکی (EV) خود را در استرالیا زیر نظر خود افتتاح کرده است BP Pulse برند فرعی، واقع در شمال شرقی ملبورن.

دو وسیله نقلیه می‌توانند همزمان شارژ شوند و شارژرها هر دو شاخه CHAdeMO و CCS را ارائه می‌کنند که هر کدام تا 75 کیلووات شارژ می‌شوند.