BYD تا زمانی که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

زم، که خودروها را به بازار عرضه می‌کنیم، برنامه‌ریزی می‌کنیم که به زودی پس از آن تحویل‌گیری کنیم.»

MG تا کنون قیمت تنها MG 4 Essence با مشخصات بالا را اعلام کرده است که پیش از عرضه در جاده ها 47990 دلار خواهد بود. محدوده GWM Ora با قیمت 43990 دلار قبل از ورود به جاده ها باز می شود.

با این حال، این شرکت – مانند بسیاری از خودروسازان رقیب – از بحران امنیت زیستی که در بنادر کشور ما رخ می دهد مصون نمانده است.

مهر جهان

قرار گرفتن Seal در بالای آتو 3 می تواند آن را از نظر قیمت به رقیب تسلا مدل 3 نزدیک کند، قیمتی که از 60900 دلار قبل از هزینه های جاده ای شروع می شود.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

این SUV توسط دلفین و سیل جدید رزرو می شود، در حالی که این دومی قبلاً قیمت پایه بالاتری از Atto 3 دارد.

توزیع‌کننده محلی BYD، EVDirect، می‌گوید که نمی‌خواهد بی‌پایان ماشین‌های آینده‌اش را اذیت کند، و در عوض می‌خواهد تقریباً بلافاصله پس از راه‌اندازی آن‌ها، عرضه قوی وسایل نقلیه را فراهم کند.

سری Seal در بازار چین با یک پیشرانه تک موتوره دیفرانسیل عقب آغاز می شود که 150 کیلووات نیرو و 310 نیوتن متر گشتاور تولید می کند و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 7.5 ث،ه را به رخ می کشد.

مدل‌های با باتری 61.4 کیلووات ساعتی را می‌توان تا 110 کیلووات با شارژر سریع DC شارژ کرد، در حالی که مدل‌هایی که باتری 82.5 کیلووات ساعتی دارند تا 150 کیلووات شارژ می‌شوند.

ویژگی‌های ایمنی و کمک راننده موجود عبارتند از ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی ​​با توقف/برو، دستیار حفظ خطوط، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، دستیار ترافیک، و کمک پارک نیمه‌خودکار.

BYD قبلاً اشاره کرده بود که Seal and Dolphin در اوا، سال 2022 یا اوایل سال 2023 عرضه می شود.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد
  نمونه اولیه BYD Seal با مشخصات استرالیا

آقای تاد می‌گوید که عرضه باید تا اوایل آوریل افزایش یابد، زیرا این شرکت تغییرات عمده‌ای را برای اطمینان از دریافت هر چه بیشتر وسایل نقلیه در زمین انجام داده است، از جمله اجاره کشتی‌های اضافی و آوردن وسایل نقلیه در کانتینر.

این از یک باتری تیغه ای 61.4 کیلووات ساعتی استفاده می کند و برد ادعایی آن 550 کیلومتر است، البته در چرخه CLTC ملایم.

بیش از 10000 خودرو آتو 3 از زمان عرضه سفارش داده شده است. این شرکت در سال گذشته 2113 دستگاه خودرو و در سه ماهه اول سال جاری 2098 دستگاه دیگر فروخت که نشان دهنده بانک سفارش بیش از 5000 دستگاه است.

همه مدل ها همچنین دارای سقف شیشه ای پانوراما و ورود و استارت بدون کلید هستند، در حالی که در داخل یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی چرخشی 15.6 اینچی، دسته ابزار دیجیتال 10.25 اینچی، پد شارژ بی سیم دوگانه، صندلی راننده برقی در هشت جهت و برق شش جهته سرنشین وجود دارد. صندلی

قیمت و مشخصات برای جدید دنیای دلفین، هاچ بک برقی سطح پایه این برند، در ماه ژوئن معرفی می شود و تحویل آن ظرف یک یا دو ماه بعد آغاز می شود.

در چین، هاچ بک کوچک با دو پیشرانه تک موتوره و دو بسته باتری موجود است.

سیستم تعلیق دلفین دارای ،ت های مک فرسون در جلو و پرتو پیچشی در عقب است.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

تقریباً مطمئن است که این خودرو یکی از مقرون به صرفه‌ترین خودروهای برقی استرالیا خواهد بود، هرچند هنوز مشخص نیست که آیا خودروهایی مانند GWM Ora و MG 4 را کاهش می‌دهد یا خیر.

او گفت که این یک داستان متفاوت برای Atto 3 است، زیرا این شرکت فقط یک وسیله نقلیه را راه اندازی نمی کند، بلکه یک برند به علاوه کل شبکه فروش و خدمات را راه اندازی می کند.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد
  نمونه اولیه BYD Dolphin با مشخصات استرالیا
دنیای دلفین

استاندارد تمام مهر و موم های بازار چین عبارتند از کروز کنترل تطبیقی ​​با توقف/برو، ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، دستیار ترافیک، نظارت بر نقاط کور، کمک ترافیک متقابل عقب، هشدار ،وج ایمن و چراغ های جلو LED با نور بالا خودکار .

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

در داخل، یک دسته ابزار دیجیتال 5.0 اینچی و یک انتخاب از صفحه نمایش لمسی چرخشی مرکزی 10.1 یا 12.8 اینچی وجود دارد، در حالی که ویژگی‌های راحتی و راحتی موجود شامل ورود و استارت بدون کلید، سقف شیشه‌ای پانوراما و صندلی راننده برقی است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-wont-launch-new-electric-cars-until-supply-is-right

همه مدل ها از شارژ AC 7 کیلوواتی پشتیب، می کنند و دارای پمپ حرارتی هستند.

اگرچه مشکلاتی در عرضه این برند به صورت محلی وجود داشت، اما فروش Atto 3 به خوبی و واقعاً افزایش یافته است، زیرا عرضه قوی از چین افزایش یافته است.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد
  Atto 3 WORLD

ما بین زم، که یک اعلامیه را اعلام می کنیم و زم، که تحویل می دهیم، انتظار طول، نخواهیم داشت [cars]لوک تاد، مدیر عامل EVDirect گفت.

از ویژگی‌های موجود می‌توان به نمایشگر هدآپ، درب صندوق عقب برقی، صندلی‌های جلوی گرم‌کن و تهویه‌شونده، و سیستم صوتی Dynaudio با ۱۲ بلندگو اشاره کرد.

او گفت: “من نمی دانم چگونه یک صنعت می تواند تا این حد تحت تاثیر قرار گیرد.”

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

دلیل این امر حکم شرکت است مبنی بر اینکه تمام وسایل نقلیه ای که در استرالیا می فروشد می توانند از ANCAP رتبه های پنج ستاره دریافت کنند، که آقای تاد می گوید مطمئن است که Dolphin و Seal از Atto 3 پیروی خواهند کرد.

BYD و EVDirect در تلاش هستند تا زمان انتظار خودروها را تا حد امکان پایین نگه دارند.

برد ادعایی 650 کیلومتر و شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت 3.8 ث،ه است.

را مهر جهانرقیب تسلا مدل 3، در سه ماهه چهارم سال جاری به طور رسمی عرضه خواهد شد. مجدداً، تحویل ظرف 1 تا 2 ماه از این اعلام آغاز خواهد شد.

بسته های باتری به ترتیب 30.7 کیلووات ساعت و 44.9 کیلووات ساعت هستند که اولی از شارژ DC تا 40 کیلووات و دومی تا 60 کیلووات پشتیب، می کند. حدا،ر قابلیت شارژ AC در همه مدل ها 7 کیلو وات است، در حالی که همه مدل ها دارای پمپ حرارتی هستند.

آقای تاد می‌گوید که بسیاری از BYD Atto 3 در قرنطینه به سر می‌برند، اذعان به این فرآیند مهم است، اما ابراز تاسف می‌کند که بحر، مانند این می‌تواند چنین باری را اثبات کند.

این خودرو دارای سیستم تعلیق دو جناغی در جلو و پنج لینک مستقل در عقب است.

در مورد اینکه چه تعداد وسیله نقلیه به ساحل می‌آیند، BYD می‌گوید که انتظار می‌رود در مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی، هزاران خودرو عرضه شود.

طول دلفین حدود چهار متر است که تقریباً به اندازه تویوتا یاریس است، اگرچه فاصله بین دو محور آن 2.7 متر است.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد
  دلفین بازار چین

پیشرانه پایه در بازار چین 70 کیلووات نیرو و 180 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، در حالی که موتور دیگر 130 کیلووات و 290 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

Seal دارای 4800 میلی متر طول، 1875 میلی متر عرض و 1460 میلی متر ارتفاع در فاصله بین دو محور 2920 میلی متر است. این 106 میلی متر طول، تر، 58 میلی متر باریک تر و 17 میلی متر بلندتر از تسلا مدل 3 با فاصله بین دو محور 45 میلی متری بلندتر است.

آقای تاد، دلفین را “مورد انتظارترین خودروی تاریخ استرالیا” نامید، اما قیمت آن را تا این لحظه تایید نکرد. با این وجود، بر اساس نحوه قرارگیری Atto 3 در بازار، انتظار قیمت گذاری بالایی داریم.

به همین دلیل، آقای تاد می گوید که ارقام فروش سه ماهه اول این شرکت یک سوم آن چیزی است که می توانست باشد.

Dolphin در بازار استرالیا به طور قابل توجهی در مقایسه با مدل بازار چین به‌روزرس، می‌شود و EVDirect تأیید می‌کند که یک «نمای جلویی کاملاً جدید» دارد.

نسخه دوربرد تک موتوره از یک باتری 82.5 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی قوی تر 230 کیلووات/360 نیوتن متری در عقب استفاده می کند که شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت را به 5.9 ث،ه کاهش می دهد.

در نهایت، نسخه چهارچرخ متحرک دو موتوره از باتری مدل دوربرد استفاده می‌کند و یک موتور سنکرون آهنربای دائمی عقب 230 کیلووات/360 نیوتن‌متر را با موتور جلویی ناهمزمان 160 کیلووات/310 نیوتن‌متر جفت می‌کند تا مجموع ،وجی‌های 390 کیلووات و 670 نیوتن‌متر را تولید کند.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد

نسخه دو موتوره همچنین دارای کمک فنرهای میرایی متغیر فرکانس است.

دریچه برقی GWM نیز دلفین نامیده می شود و آقای تاد تغییر نام را رد می کند. هنوز تصمیم نهایی در مورد نام Seal گرفته نشده است، اگرچه او اشاره می کند که بسیاری از ،یداران احتمالی از قبل از نام آن در بازارهای دیگر آگاه هستند و باید دلیل قانع کننده ای برای تغییر نام خودرو وجود داشته باشد.

 • BYD تا زم، که عرضه درست نشود، خودروهای برقی جدید عرضه نخواهد کرد