BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند

همکاری آمپل با BYD Automotive دومین همکاری است که با سازندگان خودرو اعلام شده است.

ما می د،م که شارژ سریع در سایت های ،ده فروشی ما و جاهای دیگر نقش مهمی در کاهش اضطراب محدوده ایفا می کند و اطمینان لازم را برای استرالیایی ها برای انتقال به خودروهای برقی فراهم می کند، و این همکاری با BYD فرصت ما را برای حمایت از جذب بیشتر افزایش می دهد. وسایل نقلیه الکتریکی با باتری در سراسر استرالیا.

لوک تاد، مدیرعامل و مدیر عامل EVDirect گفت: “Ampol پیشرو استرالیا در سوخت حمل و نقل است و استراتژی ای را برای تبدیل شدن به رهبر استرالیا در شارژ خودروهای الکتریکی آغاز کرده است.”

BYD Automotive قصد دارد در آینده نزدیک یکی از بزرگترین برندهای EV استرالیا باشد، اما باید به ،یداران راه حل های شارژ یکپارچه را هم در خانه و هم در جاده ارائه دهد.

علاوه بر این، Ampol اخیراً برنامه‌هایی را برای 110 جایگاه شارژ سریع در 19 سایت جدید AmpCharge در سراسر سیدنی بزرگ و منطقه ای NSW اعلام کرده است که توسط ،ت NSW تامین می‌شود.

Ampol می‌گوید، سایت‌های جدید NSW حداقل چهار جایگاه شارژ را ارائه می‌دهند که چندین جایگاه تا 10 جایگاه را ارائه می‌دهند. این زیرساخت در پیش گاه های موجود آمپل در “مسیرهای کلیدی رفت و آمد” به همراه سایت های جدید شارژ مقصد در “محوطه های عمده ،ده فروشی” قرار خواهد گرفت.

در حالی که جزئیات مبهم باقی مانده است – اعلام امروز در سطح بالایی بود – برنامه این است که مشتریان BYD به گزینه های شارژ خانگی AmpCharge که در نمایندگی ها فروخته می شود، بسته های اشتراک برای استفاده از سایت های شارژ عمومی و گزینه های هزینه تجاری برای اپراتورهای ناوگان دسترسی داشته باشند.

  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند
  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند

آمپل می‌گوید قصد دارد «کار طراحی دقیق» را در این سایت‌های AmpCharge در اوایل سال 2023 آغاز کند. این شرکت اضافه می‌کند که واحدهای شارژ سریع DC «تا 150 کیلووات شارژ در هر محل» را ارائه می‌کنند و ظرفیت شارژ دو خودروی الکتریکی را به طور همزمان خواهند داشت.

  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند

فروش خودروهای برقی در استرالیا افزایش می‌یابد، هرچند از پایه پایین، و شتاب واقعی ایجاد شده است.

سپتامبر 2022، خودروهای برقی برای اولین بار در یک ماه نزدیک به هشت درصد از سهم بازار را به دست آوردند، در حالی که ،ت فدرال اکنون متعهد شده است که یک مقاله جدید استراتژی ملی خودروهای برقی ایجاد کند.

آقای هالیدی می گوید که شرکت او می خواهد تا سال 2030 “شبکه پیشرو شارژ EV در استرالیا” ایجاد کند.

اپراتور سروو رقیب آمپل BP اخیراً قراردادی با شرکت شارژر DC استرالیایی Tritium برای ایجاد شبکه ای از شارژرهای عمومی تحت نام تجاری BP Pulse خود امضا کرده است. این سایت‌ها اکنون با قیمت 55 درجه سانتی‌گراد در هر کیلووات ساعت راه‌اندازی می‌شوند – اولین سایتی که در شمال شرقی ملبورن قرار دارد.

  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند

سایت AmpCharge در حال حاضر می گوید که هزینه آن 60 سنت در هر کیلووات ساعت در سراسر سایت های خود است که از طریق برنامه یا کارت پرداخت می شود. در حال حاضر هیچ کارت RFID موجود نیست.

«با عرضه مداوم AmpCharge در سرتاسر محوطه‌های جلویی آمپل و در مقاصدی مانند مراکز ،ید همراه با امکان تحویل شارژ در خانه، مشتریان BYD می‌توانند مطمئن باشند که می‌توانند خودروی برقی خود را در هر کجا که نیاز داشته باشند شارژ کنند.

در اوایل این ماه، آمپل اعلام کرد که با هیوندای همکاری می کند تا از شارژ خودروهای برقی باطری خود با تخفیف یا طرح های اشتراک پشتیب، کند و توسعه و استفاده از هیدروژن را بررسی کند.

متیو هالیدی، مدیرعامل و مدیر عامل آمپل، گفت که آمپل از شراکت با “یک پیشرو جه، در تولید خودروهای الکتریکی” با ادامه عرضه AmpCharge هیجان‌زده است.

ما داریم به زم، می‌رویم که سرووهای معمولی دارای چند شارژر EV هستند، و سپس مقداری غذای من، و قهوه در داخل آن برای ،ج ، پول در حین انتظار وجود دارد. علاوه بر این، عملیات Chargefox که اکنون متعلق به باشگاه های اتومبی،، ایالتی استرالیا است، رقابت جدی دارد.

این شامل تعهد به 120 سایت در سراسر کشور تا دسامبر 2023 به ،وان بخشی از توافق با آژانس انرژی های تجدیدپذیر استرالیا (ARENA) است، که ARENA بودجه بخشی را با حمایت ،ت فدرال ارائه می دهد.

«توانایی شراکت با شرکت‌های همفکر برای کمک به استرالیایی‌ها و ،ب‌وکارها برای انتقال به راه‌حل‌های سوخت و انرژی آینده، هسته اصلی برنامه‌های BYD است تا استرالیایی‌ها بتوانند به رانندگی خودروهای برقی با کیفیت بالا دسترسی داشته باشند و از آن بهره ببرند. روشی مقرون به صرفه و راحت.»

  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند

عرضه مداوم AmpCharge با تعهد اولیه برای راه‌اندازی زیرساخت‌های شارژ سریع جدید در تقریباً 140 مکان، از جمله سایت‌های شارژ جلویی و در مقصد، در حال افزایش است. ما همچنین در حال توسعه طرح‌های خود برای پیشنهاد شارژ خانه و مشاغل هستیم.»

آمپل با نصب شبکه ای از شارژرهای عمومی با بودجه بخشی از ،ت به دنبال اثبات آینده ،ب و کار خود است و قصد دارد به بازارهای پرسود جعبه دیواری با شارژ خانه و ناوگان نقل مکان کند.

برند خودروهای برقی با رشد سریع BYD و اپراتور ایستگاه خدمات استرالیا ویال مشارکتی را با تمرکز بر دسترسی به شارژ خانگی و عمومی اعلام کرده اند.

توزیع کننده BYD استرالیا، EVDirect، امروز به ما گفت که مسیر این است که این راه حل با نام تجاری مش، “کلید در دست” در عرض چند ماه به پیشنهادات واقعی مشتری تبدیل شود.

بیشتر: چه مشوق‌هایی برای ،ید خودروهای الکتریکی در سراسر استرالیا ارائه می‌شود؟
بیشتر: زمین تخلیه دیگر؟ فشار EV مقرون به صرفه ،ت استرالیا
بیشتر: خودروهای برقی به استرالیا می‌آیند – تقویم راه‌اندازی، و چه چیزی در اینجا وجود دارد؟
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-and-ampol-to-partner-on-،me-and-public-ev-charging

Ampol یک برنامه اولیه برای ارائه زیرساخت شارژ سریع AmpCharge EV در تقریبا 140 مکان دارد که اولین مورد چند ماه پیش افتتاح شد.

  • BYD و Ampol برای شارژ برق خانگی و عمومی شریک می شوند