BYD Atto 3 در اروپا و نیوزیلند رتبه ایمنی پنج ستاره را دریافت می کند، اما در استرالیا نه

با این حال، مدل‌های استرالیایی بدون رتبه باقی می‌مانند، و ANCAP می‌گوید اکنون در حال کار با BYD برای نهایی ، کاربرد رتبه‌بندی برای مدل‌های مشخص شده در استرالیا است.

  • BYD Atto 3 در اروپا و نیوزیلند رتبه ایمنی پنج ستاره را دریافت می کند، اما در استرالیا نه

امتیازات ANCAP BYD برای حفاظت از سرنشینان بزرگسال 91 درصد، برای محافظت از سرنشینان کودک 84 درصد، برای محافظت از کاربران آسیب پذیر جاده 69 درصد و برای ویژگی های کمک ایمنی 80 درصد بود.

این امتیاز منع، کننده امتیاز پنج ستاره ای است که خودروهای برقی ارزان قیمت چینی نیز به تازگی در تست Euro NCAP به دست آورده است، که با ANCAP هماهنگ است و به طور کلی ادامه دارد.

کارلا هوروگ، مدیر اجرایی ANCAP گفت: «این رتبه بندی ایمنی پنج ستاره ANCAP برای BYD Atto 3 بدون شک به ،وان یک خبر خوشایند برای ،یداران نیوزلندی خواهد بود که به دنبال انتخابی امن و سبز در قیمت آن هستند.

نشان داده شد که قابلیت ایمنی فعال Atto 3 از استاندارد بالایی برخوردار است، با سیستم ترمز اضطراری خودکار تشخیص عابران پیاده و دوچرخه سوار که استاندارد من،ی دارد و «سطوح عملکرد خوبی را در تست جلو، عقب، روز و شب ارائه می دهد. سناریوها».

Atto 3s در نیوزیلند و استرالیا هر دو با هفت کیسه هوا، کمک بین خطوط، هشدار ترافیک متقابل و AEB عرضه می‌شوند. نصب صندلی های کودک در جایگاه صندلی مرکزی ردیف دوم توصیه نمی شود، زیرا لنگر بند بالایی وجود ندارد، اگرچه به ،وان یک صندلی پنج نفره طبقه بندی می شود.

ما با ANCAP تماس گرفته‌ایم تا در مورد اینکه چرا Atto 3 استرالیا رتبه‌بندی نشده است و چه زم، تغییر خواهد کرد، بیشتر بد،م.

موارد بیشتر در اسرع وقت…
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/byd-atto-3-gets-five-star-safety-rating-in-europe-and-nz-but-not-australi،BYD توسط Ateco در نیوزیلند توزیع می شود که LDV، Renault و Maserati را در استرالیا وارد می کند. توزیع کننده BYD برای استرالیا یک شرکت متفاوت به نام EVDirect است.

  • BYD Atto 3 در اروپا و نیوزیلند رتبه ایمنی پنج ستاره را دریافت می کند، اما در استرالیا نه

BYD Atto 3 EV دارای رتبه پنج ستاره تصادف توسط تست ایمنی ANCAP شده است – اما فقط برای بازار نیوزلند.

در استرالیا رتبه بندی نشده است، و ما در حال حاضر در تلاش هستیم تا علت آن را مشخص کنیم.

ANCAP گفت که امتیازات کامل برای حفاظت ارائه شده به راننده در تست‌های برخورد جانبی و ضربه‌های دور به دست آمده است. حفاظت از ضربه شلاق برای سرنشینان صندلی های جلو و عقب نیز امتیاز بالایی ،ب کرد و حدا،ر امتیاز برای محافظت از سرنشینان کودک در تست های تصادف از جلو و ضربه از جلو به دست آمد.

  • BYD Atto 3 در اروپا و نیوزیلند رتبه ایمنی پنج ستاره را دریافت می کند، اما در استرالیا نه