BYD Atto 3 Electric SUV معرفی شد

BYD-ATTO 3 مجهز به Blade Battery و پلتفرم EV متولد شده (e-Platform 3.0)، دارای شارژ سریع از 0٪ تا 80٪ در 50 دقیقه، برد 521 کیلومتر طبق آزمایشات ARAI با ظرفیت باتری بالاتر 60.48 کیلووات ساعت است. و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت 7.3 ث،ه.

BYD-ATTO 3 از باتری بلید تغذیه می‌کند که تست نفوذ میخ را که یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های صنعت برای باتری‌ها است، پشت سر می‌گذارد. این باتری همچنین پس از عبور یک کامیون 46 تنی از روی آن بدون نشتی، تغییر شکل یا دود، بدون آسیب ظاهر شد و کاملاً کار کرد (شرکت ادعا کرد). شاسی‌بلند برقی BYD Atto 3 بالاتر از MG ZS EV و پایین‌تر از Volvo XC40 Recharge، Kia EV6 و امثال آن‌ها که بسته باتری 80 کیلووات ساعتی دارند قرار دارد. BYD قول می دهد در نمایشگاه خودروی 2023 شرکت کند و چندین محصول جدید ارائه کند. رزرو با قیمت اسمی روپیه باز است. 50 هزار


منبع: https://www.rushlane.com/byd-atto-3-electric-suv-launched-adas-7-airbags-arai-range-12450587.html

BYD-ATTO 3 با ظاهری اسپرت و قدرتمند و داخلی ریتمیک، دارای سیستم کمک رانندگی پیشرفته L2 (ADAS) BYD Dipilot، 7 کیسه هوا، سانروف پانوراما، پد الکترونیکی تعلیق تطبیقی ​​12.8 اینچی، سیستم تصویربرداری شفاف هولوگرافی 360 درجه است. ، کلید کارت NFC، نیروگاه سیار خودرو برای بارگیری (VTOL) و دیگر پیکربندی های پیشرو، این خودرو را در بازار رقابتی می کند.

لیست ویژگی های BYD Atto 3

این خودرو همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانند شارژ بی‌سیم تلفن همراه، درب عقب کنترلی برقی یک‌لمسی، کلید کارت NFC، سیستم صوتی با ۸ بلندگو، تنظیم برقی صندلی، کنترل صوتی، چراغ‌های جلو LED، چراغ‌های LED عقب، شیب محیطی چند رنگ است. نوری که به ریتم موسیقی پاسخ می دهد، فیلتر هوا PM 2.5، فیلتر هوا CN95 و غیره.

مشخصات و ویژگی ها

بی وای دی آتو 3 دارای طول 4455 میلی متر، عرض 1875 میلی متر، ارتفاع 1615 میلی متر و فاصله بین دو محور 2720 میلی متر است. این شاسی بلند الکتریکی دارای 175 میلی متر فاصله از سطح زمین و حداقل ظرفیت چمدان 440 لیتری است که می تواند تا 1340 لیتر افزایش یابد. یک SUV بزرگ با جذابیت آینده‌نگر پر از فناوری باید ابزارآلات آینده‌نگر داشته باشد. این دقیقاً همان چیزی است که BYD بدست می آورد.

باتری 60.48 کیلووات ساعتی آتو 3 521 کیلومتر را با تاییدیه ARAI نوید می دهد و شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 7.3 ث،ه طی می کند.

BYD Atto 3 Electric SUV معرفی شد
BYD Atto 3 Electric SUV معرفی شد

همانطور که می د،م، هند تماماً در مورد خودروهای شاسی بلند است و بعید است MPV مانند e6 فروش داشته باشد. شاسی بلند برقی BYD Atto 3 وارد بازار می شود که تقریباً همه چیزهایی را که یک ،یدار هندی خودروهای برقی از SUV خود می خواهد، دارد. دارای خطوط تیز و حالت بدنی قوی و اسپرت است که به زیبایی شناسی قوی زبان طراحی Dragon Face 3.0 به رهبری ولفگانگ اگر، مدیر طراحی BYD می افزاید. با وجود اینکه BYD آن را “راه اندازی” می نامد، قیمت هنوز مشخص نشده است.

BYD Atto 3 Electric SUV معرفی شد

شرکت چینی خودروهای برقی BYD تماماً آماده شده است تا در بخش خودروهای برقی 4 واتی هند یک نشان دهد. BYD مخفف Build Your Dreams است و وقتی صحبت از تعداد تولیدات محض به میان می‌آید، یک شرکت بسیار بزرگ است. اگر می گویید BYD کابوس های تسلا می دهد، اشتباه نمی کنید. در حال حاضر، BYD از نظر فروش نیز از تسلا عبور کرده است. خودرویی که BYD در هند معرفی شد e6 بود و در ابتدا فقط برای صاحبان ناوگان ارائه می شد.

من شخصاً در هر روز از سال دکمه‌ها و دستگیره‌ها را به دلیل برتری در لمس فیزیکی روی صفحه نمایش لمسی انتخاب می‌کنم. اما انتخاب شما ممکن است متفاوت باشد. BYD شاسی بلند الکتریکی Atto 3 را با باتری بزرگتر 60.48 کیلووات ساعتی عرضه کرده است که با یک بار شارژ (ARAI) 521 کیلومتر برد را می دهد. BYD چیزی در مورد مدل های باتری کوچکتر 49.92 کیلووات ساعتی ذکر نکرده است.

BYD Atto 3 با یک صفحه نمایش لمسی قابل چرخش سیستم اطلاعات سرگرمی ،یب خواهد شد. فی نفسه طراحی ثابت اشکالی ندارد. جدا از ترجیح شخصی، این صفحه نمایش لمسی قابل چرخش ممکن است موارد استفاده نیز داشته باشد. Android Auto از جهت عمودی صفحه‌نمایش استفاده می‌کند، زیرا برای حرکت عمودی طراحی شده است. در حالی که Apple CarPlay به دلیل داشتن سیستم عامل افقی پنجره مانند، از صفحه نمایش های افقی استفاده می کند. BYD گزینه ای برای انتخاب فراهم می کند. انتخاب ها همیشه توسط مصرف کنندگان قدرد، می شود.

صفحه نمایش قابل چرخش BYD Atto 3
صفحه نمایش قابل چرخش BYD Atto 3