Creta vs Grand Vitara Vs Seltos Vs Kushaq Vs Astor Vs Taigun

با این حال، هیوندای کرتا از روپیه شروع می شود. 10.44 لک، کیا سلتوس از روپیه شروع می شود. 10.49 لک، و MG Astor از روپیه شروع می شود. 10.32 میلیون با این حال، اشکودا کوشاک و فول، واگن تایگون از آنجایی که از روپیه شروع می‌شوند در یک نقطه ضعف قرار دارند. 11.29 لک و روپیه به ترتیب 11.4 میلیون


منبع: https://www.rushlane.com/creta-vs-grand-vitara-vs-seltos-vs-kushaq-vs-astor-vs-،un-12450175.html

هر دو کرتا و سلتوس با دو گزینه موتور بنزینی، 1.5 لیتری NA و 1.4 لیتری توربو و همچنین موتور 1.5 لیتری دیزلی ارائه می شوند. برای گیرب،، آنها 6 سرعت MT، 6 سرعت AT، CVT، iMT و DCT دریافت می کنند. HyRyder و Grand Vitara با یک موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری K15 با گزینه AWD و یک پیشرانه 3 سیلندر 1.5 لیتری هیب، با منبع تویوتا با ارقام بازدهی 28 کیلومتر در لیتر (ادعا شده) ارائه می شوند.

Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا - ابعاد، ویژگی ها
Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا – ابعاد، ویژگی ها

ماروتی سوزوکی گرند ویتارا از یک موتور بنزینی 4 سیلندر NA با آپشن AWD یا بنزینی 3 سیلندر هیب، استفاده می کند.

گراند ویتارا جدید
تصویر – Desi Spark

S-Cross پرچمدار سوزوکی ماروتی بود و اکنون به تازگی گرند ویتارا به بازار عرضه شده است. در سال 2022، ا،ر خودروهای ماروتی مطلوب شده اند. اگر به ویژگی‌هایی که گرند ویتارا بسته‌بندی می‌کند نگاه کنید، با خودروهای Maruti سال‌های گذشته فاصله زیادی دارد. به نظر می رسد گراند ویتارا برای ماروتی همان چیزی است که آریا برای تاتا و XUV500 برای ماهیندرا بود. یک سنگ پله روپیه راه اندازی شد. 10.45 لک برای مدل پایه، گرند ویتارا همتراز با رقبا است.

اگرچه Creta نظرات متفاوتی در طراحی دارد، اما پرفروش ترین در این مقایسه است. سلتوس و آستور به‌،وان افراد شایسته‌ای ظاهر می‌شوند و سلتوس قرار است لیفت صورت در اواسط عمر دریافت کند. دو آلم، کوشاق و تایگون بسیار اروپایی و کم حرف به نظر می رسند. از نظر ابعاد، HyRyder با 4365 میلی‌متر طول،‌ترین، MG Astor با 1809 میلی‌متر عریض‌ترین و Maruti Grand Vitara بلندترین شاسی‌بلند در این مقایسه هستند.

Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا
Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا – مقایسه مشخصات

Maruti Grand Vitara و HyRyder برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند HUD را ارائه می دهند. با این حال، دو آلم، هیچ چیز منحصر به فردی ارائه نمی دهد و در واقع، ترمزهای دیسکی عقب و سانروف پانوراما نیز ندارند. جدای از ویژگی ها، انتخاب پیشرانه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر می‌خواهید با انتخاب‌ها ،اب شوید، Creta و Seltos برندگان واضح اینجا هستند.

مشخصات و ویژگی ها

تایگون و کوشاک هر دو کوچک هستند اما دارای طول، ترین فاصله بین دو محور 2651 میلی متری هستند. آستور، کوشاک و تایگون ،تیک های 205 بخش دارند در حالی که بقیه ،تیک های 215 بخش دارند. با این حال، همه SUV ها از آلیاژهای 17 اینچی در تریم های با مشخصات بالا استفاده می کنند. امروزه روند ،ید خودرو در هند حول محور ویژگی ها می چرخد. HyRyder، Vitara و Creta تقریباً گردن و گردن هستند. فقط Astor در حال حاضر ویژگی های ADAS را ارائه می دهد در حالی که انتظار می رود دو کره ج،ی به زودی آنها را دریافت کنند.

با توجه به قیمت‌گذاری، قیمت‌های Maruti Grand Vitara و HyRyder هنوز به دلایلی که برای سازندگان مربوطه شناخته شده است، به طور کامل منتشر نشده است. S-Cross قبلاً از Rs شروع می شد. 8.72 لک، در حالی که جایگزین گرند ویتارا از روپیه شروع می شود. 10.45 میلیون

Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا - قیمت
Maruti Grand Vitara جدید در مقابل رقبا – قیمت
روپیه در نهایت 9.5 میلیون یافت شده در کد منبع وب سایت رسمی نادرست بود. گرند ویتارا در مقایسه با تویوتا اوربان کروزر HyRyder که همان خودروی زیر پوست خود است، ارزان‌تر نیز می‌شود. اما گرند ویتارا در برابر بقیه شاسی بلندهای جمع و جور چگونه عمل می کند؟ بیایید آن را دریابیم.

Maruti Grand Vitara در مقابل رقبا

در حال حاضر فقط کرتا و سلتوس تست تصادف شده اند و هر کدام 3 ستاره ،ب کرده اند. تا زم، که دستورات تست تصادف Bharat NCAP اجرایی نشود، نمی توان گفت که یک وسیله نقلیه خاص چگونه خواهد بود. از نظر ایمنی، همه SUV ها دارای 6 یا بیشتر کیسه هوا، ABS، EBD، TCS، ESP، و TPMS و بسیاری دیگر هستند. اما Astor در قالب ویژگی های ADAS نسبت به دیگران برتری پیدا می کند.

بررسی رسمی First-Drive راشلین زم، که به طور کلی به آن نگاه می شد بسیار مثبت بود. پیشرانه هیب، هوشمند خود ماروتی به دلیل نرمی و همچنین قیمت مرتبط با آن به ،وان ستاره نمایش در حکم ما مورد احترام قرار گرفت. از نظر طراحی، Maruti Grand Vitara بسیار سودآور است.