Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد

و منظورم این است که این ما را به دام واقعی و همپوش، با برندهای دیگر می برد که به آنها نیاز نداریم.

 • Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد
  Cupra Formentor 2024

آقای گریفیث یک افتتاحیه برای Cupra در آنجا به ،وان یک برند خاص می بیند.

و آنها باید این را در اولویت قرار دهند زیرا رفتن به ایالات متحده با این برند یک تصمیم بزرگ از نظر هزینه های توسعه است، آماده ، خودروها برای ما از نظر آن، و همچنین از نظر سرمایه گذاری که باید برای رسیدن به آن انجام دهید. به آن بازار بروید.»

او همچنین تایید کرد که در آنجا از مدل شبکه ،ده فروشی مشابهی مانند استرالیا با تمرکز بر فروش دیجیتال پیروی خواهد کرد.

 • Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد

ما به تازگی در حال انجام تحقیقاتی با مشتریان در ایالات متحده بوده ایم تا ببینیم که آنها چگونه به برند و طراحی ما واکنش نشان می دهند. ما هنوز گزارش را تمام نکرده‌ایم، اما اولین نتایج مثبت است.»

بیشتر: Cupra در حال آماده سازی لئون و فورمنتور الکتریکی
بیشتر: Cupra در حال بررسی خودروی اسپرت برقی
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/cupra-considering-larger-suv-as-it-eyes-us-rollout

Cupra هنوز وارد بازار ایالات متحده نشده است و می‌گوید این «روزهای ابتدایی است»، اما به طور مشغله‌ای در حال انجام تحقیقات بازار بوده و برای این فرصت تلاش می‌کند.

ما برندهای زیادی در گروه فول، واگن داریم که خودروهای لو، و ممتاز تولید می کنند. ما در مورد لو،، یا حق بیمه، یا بزرگ نیستیم.

«دوام بودن واقعاً دشوار خواهد بود. اما بنابراین ما به دنبال استفاده از هم افزایی گروهی در زمینه پلتفرم هستیم. و همچنین استفاده از هم افزایی گروهی در زمینه تولید به ویژه با تورم [Reduction] اگر می خواهید رقابتی باشید، اکنون در ایالات متحده اقدام کنید.

با توجه به ذائقه خودروهای بزرگتر در آنجا، Cupra فضایی را برای چیزی بزرگتر از ترامار آینده فول، واگن تیگوان در خط تولید خود می بیند.

 • Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد
  مفهوم Cupra Terramar

پس حق با شماست که ما به یک ماشین بزرگتر نیاز داریم. و ماشین بزرگ‌تر نیز باید یک SUV باشد، به نظر من، زیرا این چیزی است که مشتریان آمریکایی می‌خواهند.»

به نظر می رسد این برند با برخی از مشتریان ایالات متحده مطابقت دارد، منظورم این است که این برند یک برند انبوه برای ایالات متحده نخواهد بود. اگر به آنجا برویم، یک برند خاص، بسیار متمرکز، بسیار متمرکز بر شهرها و مناطق خاص خواهیم بود.»

من فکر می‌کنم این اشتباه است که بسیاری از تولیدکنندگان این اشتباه را مرتکب شده‌اند که با خودروهای طراحی اروپایی رفته و تلاش می‌کنند آنها را در ایالات متحده کار کنند، زیرا ایالات متحده ا،امات خاصی دارد.

آقای گریفیث با اشاره به اینکه یک مدل جه، خواهد بود، گفت: “ماشینی که ما برای ایالات متحده انجام می دهیم، برای شما در استرالیا نیز یک ماشین عالی خواهد بود.”

او احتمال استفاده از این برند را رد کرد و خاطرنشان کرد که گروه فول، واگن در حال کار بر روی یک دستگاه برقی با نام تجاری آینده خود است.

قانون کاهش تورم خواستار ساخت خودروهای برقی در آمریکای شمالی است تا اعتبار مالیاتی فدرال 7500 دلار آمریکا اعمال شود. تا سال 2029، این قانون همچنین تصریح می کند که تمام اجزای باتری باید در آمریکای شمالی تولید شوند تا وسایل نقلیه واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی باشند.

می تو،د تصور کنید که اگر ما به دنبال رفتن به ایالات متحده هستیم، به خودروهایی نیاز داریم که بتوانند در ایالات متحده کار کنند.

همانطور که می بینید، ما برای آن فشار می آوریم. اما در نهایت باید از حمایت گروه فول، واگن بهره مند شویم.

 • Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد
  2024 Cupra متولد شد

“من فکر می کنم برای داشتن خودروی ایده آل برای ایالات متحده باید توسعه داده شود که با بازار ایالات متحده نیز مطابقت داشته باشد. و بنابراین باید یک خودروی تازه توسعه یافته باشد، پس ما باید آن ماشین جدید توسعه یافته را بر روی جدیدترین پلت فرمی که طول، ترین زمان برای کار را دارد، انجام دهیم.”

آقای گریفیث می‌گوید که Cupra تنها با طیف وسیعی از وسایل نقلیه به بازار ایالات متحده می‌رود و خودروهای مبتنی بر MEB نیز می‌توانند در این خط تولید حضور داشته باشند.

کوپرا به دنبال ورود به بازار ایالات متحده است و برای انجام این کار، معتقد است که به یک مدل بزرگتر نیاز دارد – و استرالیا نیز در خط مقدم آن است.

“لطفا از این کلمه لو، برای Cupra استفاده نکنید. آقای گریفیث هشدار داد، زیرا ما خودروهای لو، تولید نمی کنیم.

گروه فول، واگن در حال حاضر تنها برندهای آئودی، بنتلی، بوگاتی، لامبورگینی و فول، واگن را در بازار ایالات متحده عرضه می کند، بدون حضور SEAT یا اشکودا.

در حالی که او هشدار می دهد این خودرو هنوز تایید نشده است، اما از معماری جدید SSP استفاده می کند که انتظار نمی رود تا سال 2028 عرضه شود.

 • Cupra در نظر دارد شاسی بلندهای بزرگتر را در نظر دارد زیرا به عرضه ایالات متحده می پردازد
  مفهوم Cupra Tovascan

مدیر عامل شرکت وین گریفیث تأیید کرد که در صورت تولید چنین خودرویی، یک محصول جه، خواهد بود که هم در فرمان چپ و هم سمت راست تولید می شود و طراحی “تحریک آمیز” دارد.

حتی اگر از نظر اندازه به یک فول، واگن اطلس نزدیکتر از تیگوان باشد، باز هم فو، اسپرت مشخصی خواهد داشت.