Cupra مدل‌های ارزان‌تر Ateca را به استرالیا نمی‌آورد

بیشتر: همه چیز Cupra Ateca
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/cupra-wont-bring-cheaper-ateca-models-to-australi،

Cupra Ateca 1.5 TSI و 2.0 TSI هر دو به صورت استاندارد با یک DSG اتوماتیک دوکلاچه هفت سرعته جفت می شوند و در حالی که قدرت قابل ملاحظه ای کمتری نسبت به دانک 221 کیلوواتی موجود ارائه می دهند، ادعا می شود که هر دو “نیازهای دینامیکی Cupra” را برآورده می کنند.

با این حال، Cupra Ateca از نظر ظاهری تفاوت چند، با تریم اسپورت SEAT Ateca FR ارائه شده در خارج از کشور ندارد.

جالب اینجاست که هر دو گزینه موتور 110 کیلووات و 140 کیلووات در خط تولید SEAT Ateca در خارج از کشور ارائه می شوند، که اولی در واقع با یک گیرب، دستی شش سرعته ارائه می شود – بله، برند پرفورمنس گزینه گیرب، علاقه مندان را ارائه نمی دهد.

  • Cupra مدل‌های ارزان‌تر Ateca را به استرالیا نمی‌آورد
    Cupra Ateca 140 کیلو وات
  • Cupra مدل‌های ارزان‌تر Ateca را به استرالیا نمی‌آورد
    SEAT Ateca FR

Cupra تأیید کرده است که موتورها و درجه‌های تج،ات جدید برای سفارش در بازارهای خارج از کشور از جولای 2023 در دسترس خواهند بود و تولید در سه ماهه سوم آغاز می‌شود. انتظار تحویل در اوا، سه ماهه سوم یا در سه ماهه چهارم را داشته باشید.

آیا می خواهید انواع مقرون به صرفه Cupra Ateca را در استرالیا ببینید؟

Cupra در بی،ه رسانه‌ای جه، خود می‌گوید: «امضای این برند در طراحی بیرونی و داخلی و گزینه‌های تج،ات ادامه دارد و انتخاب و ارزش بیشتری را برای مشتریانش می‌افزاید.

با این حال، Cupra Ateca در مقایسه با نمونه SEAT خود، دارای کیت بدنه تهاجمی‌تر، رینگ‌های آلیاژی متفاوت، لهجه‌های مسی مشخص برند، صندلی‌های اسپرت Cupra Bucket و همچنین سیستم تعلیق و تنظیم اسپرت استاندارد است.

کوپرا دو نوع موتور جدید و مقرون به صرفه تر را به آن معرفی کرده است ateca محدوده در اروپا – اما انتظار نداشته باشید که به این زودی نقطه شروع پایین تری را در استرالیا ببینید.

صحبت ، با CarExpertیکی از سخنگویان بخش استرالیایی Cupra گفت: “محرکه VZx با عملکرد بالا (221 کیلووات) مربوط به Ateca در بازار استرالیا و پیشرانه ای است که ما به صورت محلی با آن ادامه خواهیم داد.”

  • Cupra مدل‌های ارزان‌تر Ateca را به استرالیا نمی‌آورد
  • Cupra مدل‌های ارزان‌تر Ateca را به استرالیا نمی‌آورد

سبد جه، Cupra Ateca که قبلا فقط با موتور 2.0 TSI بنزینی 221 کیلوواتی با سیستم چهار چرخ متحرک در دسترس بود، با 110 کیلووات 1.5 TSI و 140 کیلووات 2.0 TSI انواع سه ماهه سوم 2023، دومی با سیستم چهار چرخ متحرک.

این بدان م،است که مجموعه محلی Ateca مانند سایر نام‌های سری Cupra، نسخه زیر 60000 دلاری را از دست خواهد داد، با قیمت Ateca VZx موجود از 66750 دلار در راه دور. این در حالی است که لئون و فورمنتور هر دو پیشرانه 140 کیلوواتی 2.0 TSI را به صورت محلی ارائه می کنند.