Dodge Challenger Convertible بهترین راه برای زنده ماندن در بحران میانسالی است

Dodge Challenger Convertible بهترین راه برای زنده ماندن در بحران میانسالی است - تصویر 1097023

Dodge Challenger Convertible بهترین راه برای زنده ماندن در بحران میانسالی است - تصویر 1097022

بالا،ه دوج در رقابتی شرکت می کند که موستانگ و کامارو سال هاست انجام می دهند. با این حال، دوج قبلاً اعلام کرده بود که سال 2023 آ،ین سالی است که خودروهای عضل، نمادین آن، چارجر و چلنجر از تولید خارج شوند. بنابراین با Challenger Convertible، این برند همه چیزهایی را ارائه می دهد که برای مدت طول، کنار گذاشته شده است.

Dodge Challenger Convertible بهترین راه برای زنده ماندن در بحران میانسالی است - تصویر 1097024

مدیر عامل دوج، تیم ،سکیس، اظهار داشت که این شرکت دهه‌ها تسلط بر خودروهای عضل، را گرامی می‌دارد. «چه راه بهتری برای یادآوری اینکه چقدر پیشرفت کرده‌ایم از ایجاد آسان‌تر برای مشتریان دوج چلنجر برای ایجاد ظاهری قابل تبدیل برگشتی. ما ممکن است آنها را بالا نبریم، اما ،، که یک چلنجر کانورتیبل می‌خواهند می‌توانند سریع‌تر از کارخانه به گمرک Drop Top دست پیدا کنند. مالکان می توانند تغییرات شخص ثالث را از طریق نمایندگی های دوج ما سفارش دهند و پس از تکمیل خودرو، کانورتیبل نهایی خود را از فروشنده تحویل بگیرند.

کاملا لمس نهایی برای چلنجر

رقیب قابل تبدیل بالا،ه یک واقعیت است

Dodge Challenger Convertible بهترین راه برای زنده ماندن در بحران میانسالی است - تصویر 1097021

اگر از قبل هیجان زده هستید، دوج به 2022 و 2023 Challengers اجازه می دهد تا سفارشی سازی های فوق را داشته باشند و فقط R/T، R/T Scat Pack، همراه با تریم های SRT، قادر به دریافت این درمان ویژه اختیاری خواهد بود. علاوه بر این، Dodge همچنین زمان ساخت تا تحویل کوتاه‌تری را وعده می‌دهد، اما مدت زمان دقیق آن در حال حاضر در دسترس نیست. پنجره سفارش از 16 مرداد باز است و سیستم مدیریت شده توسط نمایندگی در همان تاریخ آنلاین خواهد شد.

برای همه طرفداران MOPAR، دوج با خبرهای هیجان انگیزی در راه است هفته سرعت رویداد. در 15 آگوست، دوج خود را اعلام کرد “فرایند حمل و نقل سریع” با کمک یک برند شخص ثالث، چلنجرهای جدید را به کانورتیبل تبدیل کنید. Dodge این سفارشی سازی در سطح OEM را مجاز می کند و همه Challenger های قابل تبدیل ضمانت کارخانه را به همراه سه سال یا 36000 مایل اضافی برای قطعات تبدیل شدنی حفظ خواهند کرد.

منبع: ستاره ای


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/the-dodge-challenger-convertible-is-the-best-way-to-survive-your-midlife-crisis-ar197227.html

سقف استحکام ساختاری بیشتری را در خودروهای پرفورمنس مانند چلنجر فراهم می‌کند، بنابراین تنها ب، آن بهترین کار نخواهد بود. اما نگران نباشید زیرا Drop Top Customs از سال 2008 روی Dodges کار می کند. یک سیستم سقف نرم برقی با بالشتک داخلی بیشتر، از جمله شیشه جلوی گرمکن عقب نصب خواهد شد. علاوه بر این، برای اینکه چلنجر جدید تاپلس شما در سرعت های بالاتر قابل کنترل به نظر برسد، این برند قطعات لازم را برای سفت ، بدنه نصب می کند. اگر در مورد هزینه کل کنجکاو هستید، انتخاب یک مدل جدید R/T، مدل پایه ای که با گزینه Convertible ارائه می شود، حدود 66000 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. از سوی دیگر، می‌تو،د با این پول، یک BMW M440i کانورتیبل، با عملکرد و ویژگی‌های قوی تهیه کنید.