Ertiga XL7 دارای صفحه نمایش لمسی آینه ای هوشمند سوزوکی با داش کم دوربین دوگانه است

در حال حاضر، XL6 دارای نگهدارنده فنجان خنک‌کننده، عملکرد تهویه صندلی‌های جلو، چراغ‌های جلو LED، کروز کنترل، کنترل تهویه مطبوع خودکار، صندلی‌های ردیف دوم جداگانه، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 7 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto، دریچه‌های AC عقب و غیره است.

در MY2023 سوزوکی XL7 در اندونزی، این IRVM دیجیتال دارای صفحه نمایش لمسی نیز می باشد. که استفاده از آن را شهودی‌تر می‌کند و تعامل با آن را آسان‌تر می‌کند. جدیدترین نسخه با عملکرد صفحه لمسی دارای حاشیه‌های باریک‌تری در اطراف است که ظاهری شیک، جذاب و جدید می‌دهد.

آیا ماروتی XL6 هندی باید صفحه نمایش لمسی آینه ای هوشمند سوزوکی را دریافت کند؟

اگر دور بوته نمی زنیم، بله. ما فکر می کنیم که صفحه نمایش لمسی هوشمند E Mirror سوزوکی افزوده ای باورن،ی به مجموعه ماروتی سوزوکی در هند خواهد بود. خودروهای سوزوکی ماروتی در هند به خودی خود هرگز از ویژگی های غنی برخوردار نبودند. اما این در حال تغییر است زیرا این برند با گذشت زمان در حال تکامل است و طیف وسیع تری از مخاطبان را تامین می کند.

اخیراً سوزوکی اندونزی به‌روزرس،‌های خفیف XL7 را برای MY2023 ارائه کرده است. اینها خیلی مهم نیستند یا چیزی که XL6 هندی آن را دریافت نمی کند. به جز یک ویژگی، که جدیدترین تکرار سوزوکی Smart E Mirror است. XL6 هندی حتی نسخه قبلی سوزوکی Smart E Mirror را دریافت نمی کند. اما چیست و چه کاری انجام می دهد؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

صفحه نمایش لمسی آینه سوزوکی E
صفحه نمایش لمسی آینه سوزوکی E

صفحه نمایش لمسی آینه ای هوشمند سوزوکی – آرامش خاطر را اضافه کرد

MY2023 سوزوکی XL7 با صفحه نمایش لمسی E Mirror
MY2023 سوزوکی XL7 با صفحه نمایش لمسی E Mirror

سوزوکی XL7 مختص اندونزی فاقد فناوری توقف/شروع بیکار هیب، ملایم بود که اکنون با تریم های برتر انواع MY2023 عرضه می شود.

به ،وان یک IRVM معمولی نیز با یک ضربه زدن یک دکمه دو برابر می شود و عملکرد کم نور خودکار را نیز دریافت می کند. نه تنها فیلم های ارزشمندی را ضبط می کند، بلکه به کاربران اجازه می دهد همیشه از دوربین دید عقب استفاده کنند. هنگامی که صندوق عقب تا لبه پر شده باشد یا زم، که کودکان نوپا قاطعانه روی صندلی های عقب ایستاده اند و جلوی دید از شیشه جلوی عقب را می گیرند، این کار مفید است.

نیازهای مشتریان در حال تغییر است و خودروهایی مانند Hyundai i20 N Line و Exter آینده عملکرد داشکام را ارائه می دهند. احتمالاً زمان آن فرا رسیده است که ماروتی سوزوکی در خودروهای پریمیوم خود مانند Grand Vitara، XL6، Fronx و Invicto MPV آینده، صفحه نمایش لمسی آینه E سوزوکی را ارائه دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/ertiga-xl7-suzuki-smart-e-mirror-touchscreen-dual-camera-dashcam-12472074.html

Ertiga و نسخه پریمیوم آن XL6 از نظر فروش معجزه ای برای سوزوکی Maruti کرده است. این دو با اختلاف زیادی پرفروش‌ترین پلتفرم MPV در هند هستند. در هند، Maruti Suzuki فقط XL6 را به فروش می رساند و سوزوکی Global XL7، نسخه 7 نفره را در چندین بازار مانند تایلند، اندونزی و دیگران به فروش می رساند.

IRVM های دیجیتال روز به روز محبوب تر می شوند. نسخه سوزوکی Smart E Mirror است. این یک نمایشگر دیجیتال در IRVM خودرو است و دارای دو دوربین است، یکی برای ضبط جلو و دیگری در درب عقب برای ضبط پوشش عقب. این دستگاه دارای فضای ذخیره سازی قابل ارتقا است و به طور مداوم داده ها را بازنویسی می کند و فیلم های تازه را همیشه ضبط می کند.