Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman

“سادگی کاریزماتیک”: مفهوم Aceman چگونه ارتباط دارد؟

خط سقف در مدل‌های جدیدتر نیز کمی به سمت خط کمر متمایل شده است و ظاهری اسپورت‌تر ایجاد می‌کند که این تصور را ایجاد می‌کند که خودرویی آماده و آماده برای عرضه است.

با روکش بسیار غنی‌تر، مدل‌های موجود در محدوده فعلی بر روی یک محیط دایره‌ای بزرگ برای سیستم اطلاعات سرگرمی تأکید دارند و از طرح‌های بیضی شکل یا دایره‌ای برای ویژگی‌هایی مانند محیط‌های دریچه هوا، کارت‌های تزئینی در و حتی دستگیره‌های در استفاده می‌کنند.

اساس اساسی یک مینی تن، آن است، و تمام مینی‌هایی که امروزه فروخته می‌شوند، حالت “چرخ در هر گوشه” دریچه ک،یک را با حداقل برآمدگی‌های جلو و عقب حفظ می‌کنند.

فضای داخلی شاید جایی است که مهم ترین پیشرفت ها صورت گرفته است.

محدوده فعلی Mini این نقوش دایره ای را تا حد زیادی تقویت کرده است تا فضای داخلی ممتازتر و مبهم استیمپانک ایجاد کند.

یکی از مناطق اصلی حرکت بین مینی های ک،یک و معاصر، فضای داخلی است. سر الک ایسیگونیس مینی اصلی را به ،وان یک خودروی مقرون به صرفه و کاربردی طراحی کرد، و به همین ترتیب، فضای داخلی به موارد ضروری بازگردانده شد – چیزی بیشتر از یک سرعت‌سنج دایره‌ای مرکزی توسط اسمیتز، و مجموعه‌ای از سوئیچ‌های ضامن در زیر.

Aceman با طول 4.05 متر، نسبت های جمع و جور و موقعیت چرخ در هر گوشه را در محدوده فعلی و ک،یک Mini حفظ می کند.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman

انتظار می‌رود که نسخه‌ای از خود Aceman در آینده نزدیک به تولید برسد.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
  مینی جدید
 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
  مینی قدیمی

Aceman اولین جهش در این جهت را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه Mini چرم را بدون از دست دادن احساس برتری که این ماده معمولاً دارد، رها می‌کند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز مینی ک،یک، خط کمر قوی است که تقریباً به موازات خط سقف کشیده شده است، که با شکل دو جعبه ای با کاپوت و کابین مشخص همراه شده است.

سایر نقوش کروم و دایره ای اضافی برای داشبورد بسیار ساده شده با تأکید بر عرض و انحناهای ملایم حذف شده اند.

مینی ادعا می کند که کانسپت Aceman 80 درصد با طراحی نهایی تولید مطابقت دارد. در نمای بیرونی، این بدان م،است که در حالی که شکل کلی، اندازه و تن،ات واقعی هستند، برخی از جزئیات برای وسایل نقلیه در جاده تغییر می کند.

در همین حال، روی صندلی‌ها نیز از پارچه استفاده شده است، که مینی ادعا می‌کند از «،یبی از بافت پارچه‌ای تخت، مخمل مخملی و بافت وافل، و الگوی بیش‌بعدی تاق ،» برای دستیابی به ظاهری سه‌بعدی استفاده می‌کند.

نمادها را می‌توان با یک شبح متمایز شناسایی کرد و Mini – مشابه پورشه – مجموعه‌ای اصلی از ،اصر طراحی را به کار گرفته است که در کل محدوده مدل گسترش یافته است، به طوری که یک بیننده می‌تواند به راحتی یک Mini را تشخیص دهد، حتی اگر ممکن است ویژگی خاص را نداند. مدل یا نوع

مینی ک،یک دارای یک ابزار بود، یک سرعت سنج، که در مرکز داخلی نصب شده بود. علیرغم اینکه Aceman دارای فناوری‌های بزرگ‌تر است، قصد دارد نسخه مدرنیزه‌شده آن را با استفاده از یک صفحه نمایش OLED دایره‌ای ایجاد کند که همه عملکردهای مبتنی بر نرم‌افزار را با استفاده از پلتفرم منبع باز Android (AOSP)، به‌علاوه مجموعه‌ای از سوئیچ‌های تعویض فیزیکی یکپارچه می‌کند.

این احتمالاً شامل قفسه سقفی یونیون جک، ،اصر متضاد نارنجی در سپر جلوی پایینی، و همچنین گرافیک چراغ جلو و جلوپنجره یونیون جک روشن می شود.

اول، چه چیزی یک مینی را می سازد؟

در داخل، محتمل‌ترین ،اصر برای تولید، نمایشگر OLED اطلاعات سرگرمی و سوئیچ‌های زیر است، با تصاویر جاسوسی از دریچه مینی کوپر نسل بعدی که ترتیب تولید مشابه را تأیید می‌کند.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman

در میان تمام تصاحب برندهای سنتی بریت،ایی، به سختی می توان استدلال کرد که ،ید مینی توسط BMW در آغاز هزاره جدید چیزی جز موفقیت آمیز بوده است.

چه چیزی باعث تولید خواهد شد؟

سطوح نرم و بافتنی به شدت با داشبورد پوشانده شده از این ماده مشخص می شوند، در حالی که فرمان از پارچه مخملی مخملی استفاده می کند تا احساس راحتی خاصی در لمس داشته باشید.

مینی‌های مدرن همگی دارای مجموعه‌ای مش، از ،اصر طراحی هستند که از موریس مینی ک،یک 1959 استفاده می‌کنند و در عین حال تعدادی تزئینات معاصر را نیز معرفی می‌کنند.

بیشتر: Design Exposé – Hyundai Ioniq 6
بیشتر: Design Exposé – Lexus RX
بیشتر: Design Exposé – Range Rover و Range Rover Sport
بیشتر: Design Exposé – Maserati MC20

بیشتر: Design Exposé – BMW سری 7 و i7
بیشتر: Design Exposé – Hyundai Ioniq 5
بیشتر: Exposé طراحی – رنو مگان E-Tech Electric

بیشتر: طراحی در معرض – کیا اسپورتیج
بیشتر: نمایشگاه طراحی – Volkswagen Golf R
بیشتر: Exposé Design – Porsche Carrera GT
بیشتر: Design Exposé – Hyundai i20 N
بیشتر: طراحی نمایشگاه – BMW M4 (G82)
بیشتر: Design Expośe – Mercedes-AMG GLE63 S
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/design-expose-mini-aceman-concept

ا،ر مدل‌های خط فعلی دارای چراغ‌های جلوی دایره‌ای و طراحی چراغ‌های عقب عمودی هستند، به استثنای جدیدترین Clubman که از آرایش افقی استفاده می‌کند.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
  مینی قدیمی
 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
  مینی جدید

یکی از دلایلی که Mini به این امر دست یافته است، ایجاد مستمر ارزش ویژه برند از طریق یک زبان طراحی نمادین و ثابت است.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman
  مفهوم مینی آسمن

جلوه کلی آن از حس اتاق نشیمن اسکاندیناویایی BMW i3 انقلابی برای ایجاد فضایی آرام، خانگی و جادار است که با استفاده از رنگ‌های متضاد برای ایجاد حس روشن‌تر کمک می‌کند.

 • Exposé طراحی: مفهوم Mini Aceman

این برند آلم، با موفقیت زیرمجموعه بریت،ایی خود را از یک تولیدکننده وسایل نقلیه کاربردی اما قدیمی به یک برند شیک و شیک در سبک زندگی شهری تبدیل کرد.

فلسفه طراحی «سادگی کاریزماتیک» در پشت Aceman را می توان به بهترین شکل توسط الیور هایلمر، مدیر طراحی Mini، خلاصه کرد، که خاطرنشان می کند:

مینی‌های امروزی با شبح دو جعبه‌ای شبیه به نمونه اصلی ادامه می‌دهند و با استفاده از ستون‌های سیاه‌شده A، B و C برای ایجاد طرح سقف «شناور» تأکید بیشتری بر خط سقف و خط کمر دارند.

بیشتر: مفهوم Mini Concept Aceman EV فاش شد

این بدان م،است که نسل بعدی مینی‌ها، همانطور که توسط کانسپت Aceman پیش‌بینی شده است، از برخی از ،اصر طراحی شیک و آینده‌نگر موجود در حال حاضر (مخصوصا در فضای داخلی) فاصله گرفته و تمرکز بیشتری بر ساده‌سازی ،اصر کلیدی خواهد داشت. تاکید بر عملی بودن

طراحی بیرونی در مینی ک،یک با مجموعه ای از چراغ های جلوی گرد برای چهره ای متمایز و چراغ های عقب عمودی باریک پوشیده شده است.

خودروی مفهومی Aceman که اخیراً معرفی شده، نسل جدیدی از مینی‌ها را پیش‌نمایش می‌کند که از پایه (به‌جای اقتباس از نمونه‌های احتراقی) الکتریکی طراحی شده‌اند، و از این طریق به ما سرنخی می‌دهد که چگونه اصول اساسی طراحی مینی می‌تواند منتقل شود.

همچنین این امکان وجود دارد که برخی از انتخاب های مواد ممکن است به ،وان یک گزینه در دسترس باشند، شاید در قالبی کمتر. به ،وان مثال، دیدن فرمان مخملی در حال گذراندن تست های دوام به شکل فعلی دشوار است.

این قطعات طراحی آ، هفته را حفاری کنید؟ بیشتر را می توان در اینجا یافت:

Aceman تفسیر هندسی تری را برای سایر ،اصر طراحی Mini به ارمغان می آورد، چراغ های جلوی دایره ای معمولی با جایگزینی زاویه دارتر جایگزین شده اند، و یک نوع پی،لی تر از آرایش چراغ های عقب LED Union Jack که مشخصه بارز طیف فعلی است. .

مینی متعهد به ساخت خودروهای پایدارتر شده است و جدای از وعده فروش خودروهای برقی از سال 2030، همچنین اعلام کرده است که قصد دارد به تدریج استفاده از چرم را در مدل های آینده خود حذف کند.

علیرغم اینکه از پایه به ،وان یک خودروی الکتریکی ساخته شده است، شبح دو جعبه نیز حفظ شده است، با ستون های A، B و C سیاه شده و تضمین می کند که طراحی همچنان بر خط کمر قوی و خط سقف کمی شیب دار تأکید دارد.

مفهوم خودروی صرفاً الکتریکی به این م،ی است که طراحی مجدداً می‌تواند بیشتر به سمت ارزش‌های پایه سنتی Mini، از نظر اصل استفاده خلاقانه از فضا، گام بردارد.