Force Urbania نسل جدید T1N Van پلتفرم معرفی شد

فورس موتورز، بزرگترین سازنده ون هند، پلتفرم حمل و نقل مش، نسل بعدی خود به نام Urbania را معرفی کرد. اخیراً در یک گردهمایی فروشندگان سازماندهی شده در ایندور به نمایش گذاشته شد. این رویداد شامل بازدید از کارخانه و درایوهای آزمایشی بود و نمایندگان منتخبی از هند و خارج از کشور در آن حضور داشتند.

Force Motors بیش از 1000 کرور روپیه برای توسعه ون ماژولار مونوکوک زمینی و ساخت تاسیسات جدید تولیدی پیشرفته سرمایه گذاری کرده است. کارشناسان از سراسر جهان به توسعه Urbania کمک کرده اند. تلاش زیادی برای بهبود، پالایش و اعتبار بخشیدن به پلت فرم جدید انجام شده است. به نظر می رسد Urbania در قالب نهایی خود آماده است تا با انتظارات عملکرد بین المللی مطابقت داشته باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/force-urbania-new-gen-t1n-van-platform-debuts-12453624.html

Urbania آرزوهای جه، دارد و بر این اساس طراحی و توسعه یافته است. برای فروش در بازارهای منتخب در سراسر خاورمیانه، آسه آن، آفریقا و آمریکای ج،ی در دسترس خواهد بود. این خودرو به ،وان یک وسیله نقلیه با ارزش برای پول، به ویژه در مقایسه با محصولات گران‌تری که از ایالات متحده آمریکا، اروپا و خاور دور حمل می‌شوند، قرار خواهد گرفت.

Powering Force Motors Urbania یک موتور دیزلی FM 2.6 CR ED TCIC مشتق شده از مرسدس بنز است. حدا،ر قدرت آن 115 ، بخار و حدا،ر گشتاور 350 نیوتن متر است. Urbania در مدل های کوتاه، متوسط ​​و بلند با ظرفیت سرنشینان به ترتیب 10، 13 و 17 در دسترس خواهد بود. جدا از به‌روزرس،‌های کاربردی، Urbania نیز از استایلی در سطح جه، برخوردار است. برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از ظاهر عضل، الهام گرفته از ، نر، ابتدا در لامپ‌های پروژکتور بخش و LED DRL و چراغ‌های عقب با امضای LED با فناوری راهنمای نور.

بازار هدف فورس موتورز Urbania

Urbania یک جهش بزرگ نسبت به رقبای خود است، زیرا دارای چندین ویژگی است که قبلاً در این بخش دیده نشده بود. به ،وان مثال، این اولین پلت فرم ون پانل پانل مونوکوک م،ار نسل بعدی هند است. ایمنی با کمک نگهدارنده در سربالایی، ESP، ABS، EBD، ETDC و ترمزهای دیسکی تهویه شده تمام چرخ ها افزایش یافته است.

Urbania برای اولین بار در کشور به رعایت مقررات ایمنی تصادف، واژگونی و عابر پیاده دست یافته است. طبق قو،ن موجود هند، این ویژگی ها در حال حاضر حتی برای این بخش ا،امی نیست. این اساسا Urbania را برای آینده مقاوم می کند. همچنین مجهز به کیسه هوای راننده و کمک راننده است.

سرنشینان می توانند انتظار آسایش مطلوب را داشته باشند، زیرا Urbania اولین در این بخش است که سیستم تعلیق جلو مستقل با فنرهای عرضی را دریافت می کند. Urbania از ساختار 2 جعبه ای استفاده می کند که در آن موتور کاملاً بیرون قرار می گیرد. این کمترین مقدار NVH را در محفظه مسافر تضمین می کند. از دیگر امکانات رفاهی سرنشینان می‌توان به بهترین فضای کابین، دریچه‌های AC مجزا، صندلی‌های تکیه‌دار، پنجره‌های پانوراما مهر و موم شده و لامپ‌های مطالعه فردی و درگاه‌های USB اشاره کرد.

راحتی و راحتی راننده با ویژگی هایی مانند فرمان ماشین مانند، ستون فرمان قابل تنظیم شیب و تلسکوپی، کابین خلبان با طراحی ارگونومیک، اهرم دنده نصب شده روی داشبورد، صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با ورودی های بلوتوث و دوربین داخلی، استارت استاپ موتور، مورد توجه قرار گرفته است. و کمک پارک مع،.

Urbania با کد T1N برای اولین بار در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته شد. برنامه های راه اندازی ظاهراً به دلیل همه گیری به تعویق افتاد. از هم اکنون تولید سریال برای Urbania آغاز شده است. فورس موتورز یک مرکز تولیدی پیشرفته را راه‌اندازی کرده است که منحصراً برای این پلتفرم متحرک مش، نسل بعدی است. اولین دسته از Urbania به زودی به نمایندگی ها می رسد.

Force Motors Urbania – ویژگی های بخش اول

فاکتورهای اصلی متمایز کننده Force Motors Urbania مشخصات اسپرت، راحتی افزایش یافته و طیف وسیعی از ویژگی های بخش اول آن است.

فورس اورب،ا
فورس اورب،ا