Ford Mustang Mach-E: رزرواسیون استرالیا چه زمانی باز خواهد شد

برای رزرو فورد موستانگ Mach-E باید نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید، یک حساب فورد ایجاد کنید و هزینه رزرو مجموعه ای 1000 دلاری را به نمایندگی مجاز فورد EV به انتخاب آنها بپردازید.

Blue Oval تایید کرده است که موستانگ Mach-E در سه ماهه چهارم سال 2023 در استرالیا با سه سطح تریم و دو گزینه باتری عرضه خواهد شد.

  • Ford Mustang Mach-E: رزرواسیون استرالیا چه زم، باز خواهد شد

حدا،ر توان شارژ DC در مدل‌هایی با باتری کوچک‌تر 115 کیلووات و در مدل‌هایی با باتری بزرگ‌تر 150 کیلووات است.

در آمریکای شمالی، محدوده موستانگ Mach-E در باز می شود 45995 دلار آمریکا (~68000 دلار) برای دیفرانسیل عقب با باتری برد استاندارد انتخاب کنید، و در بالای آن قرار دهید 63,995 دلار (~ 95,000 دلار) برای GT که فقط با باتری بزرگتر عرضه می شود.

بزرگ‌ترین رقیب این خودرو احتمالاً تسلا مدل Y خواهد بود که قیمت آن از 69300 دلار شروع می‌شود و تا 95300 دلار در جاده‌ها افزایش می‌یابد.

همانطور که در بالا ذکر شد، قیمت نهایی در 10 می تایید خواهد شد.

  • Ford Mustang Mach-E: رزرواسیون استرالیا چه زم، باز خواهد شد

تامین انرژی محدوده تاپینگ GT دو موتور ،یبی هستند 358 کیلو وات و 860 نیوتن متر. محدوده ادعا شده است 490 کیلومترو به لطف این ارقام گشتاور سالم و کشش تمام چرخ متحرک، در 3.7 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد… با یک پا چرخشی.

مشتریان می‌توانند از بعدازظهر 10 می، موستانگ Mach-E را از طریق پورتالی در وب‌سایت فورد استرالیا ایمن کنند. قیمت نهایی این محدوده نیز در این زمان تأیید می‌شود.

فورد استرالیا رزروهای آنلاین را برای موستانگ Mach-E کراس اوور الکتریکی در 10 می، پیش از ورود آن به استرالیا در اوا، سال جاری.

در حال حاضر 26 نمایندگی برای فروش خودروهای برقی در شبکه فورد تأسیس شده است، اما این رقم قبل از رسیدن Mach-E به 71 افزایش خواهد یافت.

این آ،ین اعلام در حالی منتشر می شود که اولین تخصیص موستانگ ماچ ای که به استرالیا می آید قرار است به زودی تولید خود را آغاز کند.

  • Ford Mustang Mach-E: رزرواسیون استرالیا چه زم، باز خواهد شد

مانند CarExpert در آگوست گذشته گزارش شد که این شاسی بلند الکتریکی در محدوده خودروهای الکتریکی این برند به فورد e-Transit خواهد پیوست و بخشی از یک برنامه گسترده تر برای آوردن پنج خودروی برقی به استرالیا تا پایان سال 2024 است.

همانطور که قبلاً گزارش شد، هنگامی که به ،یدار خودرو اختصاص داده شد و نمایندگی مورد نظر خود را انتخاب کرد، آنها آزاد خواهند بود تا با آن فروشنده (یا فروشندگان با مشتریان) در مورد قیمت ،ید نهایی مذاکره کنند.

با این حال، می‌تو،د 6000 دلار اضافی (9000 دلار) برای یک بسته ویژه GT Performance در بازار خانگی خودرو ،ج کنید.

گزینه برد کوتاه تر، سطح ورودی خواهد بود انتخاب کنید، با یک 71 کیلووات ساعت (قابل استفاده) بسته باتری لیتیوم یون جفت شده با a 198 کیلو وات و 430 نیوتن متر موتور الکتریکی در محور عقب. انتظار طیف وسیعی از حدود 470 کیلومتر.

حرکت به سمت بالا Mach-E Premium الف می آورد 91 کیلووات ساعت بسته باتری (قابل استفاده)، جفت شده با a 216 کیلو وات و 430 نیوتن متر بسته باتری در محور عقب برای حرکت ادعایی در محدوده 600 کیلومتر. این آن را به یکی از دوربردترین خودروهای استرالیا تبدیل می کند، حداقل بر اساس ادعاهای سازنده.

  • Ford Mustang Mach-E: رزرواسیون استرالیا چه زم، باز خواهد شد

فورد هنوز تایید نکرده است که چه تعداد خودرو در زمان عرضه در سه ماهه چهارم باید بفروشد، اما رئیس محلی، اندرو بیرکیک گفت: تغییرات اخیر در تولید جه، به بیضی آبی اجازه می دهد تا این خودرو را نه تنها در مقادیر کافی، بلکه با مخلوط کافی».

بیشتر: همه چیز Ford Mustang Mach-E
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ford-mustang-mach-e-when-australian-reservations-will-open