GMSV شرکت استرالیایی Chevy Silverado ZR2 Off Road Racer را شکست می دهد

کانسپت شورولت سیلورادو ZR2 مسابقه آفرود

همچنین دارای یک کاپوت مشکی برجسته (آیا باید کاپوت باشد؟) با نشان ZR2، ف، چرخ‌ها، چرخ‌های منحصربه‌فرد 18 اینچی مشکی براق، و فضای داخلی منحصر به فرد Jet Black/Graystone چرم است.

 • GMSV شرکت استرالیایی Chevy Silverado ZR2 Off Road Racer را ش،ت می دهد

GM Specialty Vehicles (GMSV) یک مسابقه آفرود مفهومی توسعه یافته استرالیایی را بر اساس پیکاپ به روز شده Silverado معرفی کرده است.

این مدت کوتاهی پس از آن صورت می‌گیرد که خودروی مسابقه‌ای آفرود رنجر رپتور ساخته‌شده توسط فورد در رده سهام در باجا 1000 افسانه‌ای در مکزیک برنده شد.

GMSV استرالیا گفت: «شورولت سیلورادو ZR2 یک مدل جدید برای سری GMSV برای MY23 خواهد بود و قابلیت سطح بعدی آفرود را مستقیماً از کارخانه ارائه می‌کند – و آن را به پلتفرم عالی برای آ،ین معرفی شورولت ریسینگ تبدیل می‌کند.» تیم پرایس، مدیر برنامه ریزی، شبکه و موتوراسپرت.

این برنامه توسط مارک ویکمن، کارمند جنرال موتورز استرالیا/نیوزیلند که در ۲۵ سال گذشته در مسابقات آفرود شرکت داشته، مدیریت می‌شود.

بیشتر: شورلت سیلورادو دارای خط RHD مستقل است و 5000 نسخه را افزایش می دهد
بیشتر: قیمت شورلت سیلورادو 1500 2023: ZR2 به محدوده می‌پیوندد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/gmsv-lobs-australian-chevy-silverado-zr2-off-road-racer

همانطور که در اینجا توضیح داده شده است، قیمت MY23 LTZ Premium از 121000 دلار قبل از جاده، 6010 دلار در مدل 2022 افزایش می یابد، در حالی که قیمت ZR2 قبل از جاده ها 124،000 دلار خواهد بود.

 • GMSV شرکت استرالیایی Chevy Silverado ZR2 Off Road Racer را ش،ت می دهد
  سیلورادو ZR2 جاده ای

مانند LTZ Premium، از یک موتور 6.2 لیتری V8 تنفس طبیعی با 313 کیلووات قدرت و 624 نیوتن متر گشتاور، همراه با گیرب، 10 سرعته اتوماتیک استفاده می کند.

از منظر GMSV، عرضه آتی اولین شورولت سیلورادو ZR2 به هیولای بزرگ محبوب و محبوب – که به تازگی از 5000 فروش عبور کرده و در خط تولید جدید ملبورن به فرمان راست تبدیل شده است – تمرکز بیشتری در خارج از جاده می دهد.

برخی از ویژگی های برجسته Silverado ZR2 عبارتند از قفل های الکترونیکی جلو و عقب و دمپرهای DSSV Multimatic، ،تیک های زمین گلی 33 اینچی و سپر جلوی جدید برش فولادی که برای دوام و فاصله خارج از جاده طراحی شده است.

سیلورادو به روز شده از یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 13.4 اینچی و یک خوشه ابزار دیجیتال قابل تنظیم 12.3 اینچی استفاده می کند. مدل ،وجی تنها دارای یک صفحه نمایش 8.0 اینچی به علاوه سنج های آنالوگ با صفحه نمایش اطلاعات دیجیتال است.

کانسپت Silverado Off-Road Racer در کارگاه شرکت پورت ملبورن توسط گروهی از داوطلبان کارمند جنرال موتورز ساخته شد و از آنجا با مشارکت شورولت ریسینگ در ایالات متحده “به سطح بعدی رفت”.

پروژه 12 ماهه اشتیاق به ،وان یک ابزار تبلیغاتی منظم برای Chevy Silverado ZR2، یک نوع آفرود متمرکزتر از حمل‌ونقل سنگین است که از اواسط سال 2023 در استرالیا به فروش می‌رسد.

چیزی که ۱۲ ماه پیش به‌،وان یک پروژه پرشور در تیم‌های جنرال موتورز در استرالیا و نیوزلند آغاز شد، به سرعت به چیزی که امروز می‌بینید تبدیل شد.

 • GMSV شرکت استرالیایی Chevy Silverado ZR2 Off Road Racer را ش،ت می دهد

مشخصات مسابقه:

 • رول کیج با مشخصات کامل ملی
 • صندلی ها و مهارهای Racetech
 • ،تیک های Toyo 35×12.5 18 Open Country MT
 • کمک فنر ZR2 چندماتیک DSSV، برای مسابقات خارج از جاده تنظیم مجدد شده است
 • شورولت پرفورمنس اگزوز، ورودی هوا و میل محرک سنگین
 • محافظ زیر بدنه AEV Bison