GranTurismo جدید دوره جدیدی از عملکرد مازراتی را آغاز می کند

The New GranTurismo Ushers in a New Era of Performance for Maserati - image 1102148

MC20 مازراتی تأثیر قابل توجهی بر GranTurismo دارد

خیلی بعید است که همان V-6 توئین توربوی MC20 بدون تنظیم ، آن به GranTurismo برسد. V-6 در MC20، از آنجایی که یک سوپراسپرت است، 621 ، بخار قدرت و 538 پوند فوت گشتاور را از طریق چرخ های عقب تولید می کند. بنابراین، GranTurismo استاندارد با همان V-6 باید حدود 450-550 ، بخار، بسته به تریم، تولید کند. همچنین، احتمال بیشتری وجود دارد که مازراتی سیستم تمام چرخ متحرک را در خودروی اسپورت پیاده‌سازی کند، زیرا نسخه الکتریکی آن را دارد.

آیا GranTurismo ماشین GT نهایی سال 2023 خواهد بود؟

منبع: مازراتی


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/the-new-granturismo-ushers-in-a-new-era-of-performance-for-maserati-ar197665.htmlThe New GranTurismo Ushers in a New Era of Performance for Maserati - image 1102146

مازراتی ها از نظر عملکرد و لو، قابل توجه هستند و ما شک داریم که GranTurismo متفاوت باشد. اما همانطور که گفته شد، مطمئناً مانند هر خودروی ایتالیایی در بلوک ارزان نخواهد بود. بنابراین اگر فکر می کنید می تو،د پول شش رقمی ،ج کنید، GranTurismo یک ،ید عالی خواهد بود. با این حال، G87 M2 جدید در راه است، که من متوجه شدم که یک خودروی GT نیست، اما می تواند هر کاری که هر خودروی GT می تواند انجام دهد و حتی به شما اجازه می دهد تا مقدار زیادی پول پس انداز کنید. در مورد GranTurismo، باید تا پایان سال 2022 منتظر بم،م تا در مورد این هیولای خودرویی با فناوری موتور مشتق شده از F1 اطلاعات بیشتری ،ب کنیم.

The New GranTurismo Ushers in a New Era of Performance for Maserati - image 1102148

به جز گیبلی، مازراتی به طور مداوم بر طراحی بیشتر خودروهای خود تسلط داشته است و گرن توریسمو نیز از این قاعده مستثنی نیست. بسیار زیبا به نظر می رسد، اما برای ما چیز جدیدی نیست. مازراتی مدتی است که نمونه اولیه GranTurismo مبدل شده را به نمایش گذاشته است و افشای اخیر مدل تمام الکتریکی Folgore نشانه های طراحی را روشن کرده است. اساسا، GranTurismo بیشتر شبیه یک MC20 است که می تواند مسافت های طول، را با راحتی انجام دهد. با این حال، نمونه‌ی اولیه‌ای که توسط مازراتی فاش شده است دارای یک رنگ خاص با لوگوی بزرگ مازراتی روی پانل‌های در و کاپوت است.

The New GranTurismo Ushers in a New Era of Performance for Maserati - image 1102147

جدیدترین GranTurismo ظهور نسل دوم خود را با تکرارهای ICE و تمام الکتریکی نشان می دهد. با این حال، مازراتی مشخص نکرد که آیا گرن کابریو وجود خواهد داشت یا خیر، اما طبق استراتژی های قبلی این برند، باید یک مدل تبدیل پذیر در لیست وجود داشته باشد. GranTurismo جدید تا پایان سال 2022 معرفی خواهد شد و به نظر می رسد که مازراتی از نظر فنی و سطح عملکردی که از این برند انتظار داریم عقب نشینی نکرده است. ما قبلاً جمع آوری کرده ایم که نوع EV GT آینده 1200 ، بخار را تولید می کند. اما هیچ اتفاقی از این دست با GranTurismos معمولی مجهز به ICE رخ نمی دهد، زیرا همان Nettuno V-6 را خواهد داشت که در MC20 دیده می شود.