Hero Electric پیشنهاد رایگان اسکوتر برقی را در کرالا راه اندازی کرد

Hero Electric نام تجاری فقط EV یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروهای الکتریکی 2W هند است. این در ارقام فروش نیز منع، شده است زیرا Hero Electric در حال حاضر پرفروش‌ترین برند الکتریکی 2W در هند است. این جایگاه قبلاً در اختیار اوکیناوا بود. اما این شرکت در حال حاضر راه‌های نوآورانه‌ای را برای افزایش فروش خودروهای برقی اجرا می‌کند.

پیشنهاد جدید Hero Electric – اسکوتر برقی رایگان

در Hero، هدف ما ایجاد نفوذ بیشتر در مناطق داخلی از طریق ارتباط و تعامل با مشتریان خود برای تعمیق نفوذ EV است. این Onam، با ارائه یک پیشنهاد منحصر به فرد به مشتریان خود، گام دیگری برای ایجاد انقلابی در پذیرش خودروهای الکتریکی در سراسر کرالا برمی داریم.

بیشتر هم هست این شرکت فاش کرده است که این پیشنهاد در تمام مدت جشن Onam قابل اجرا است. مشتریان یک ضمانت پنج ساله تجمعی در اسکوتر الکترونیکی دریافت خواهند کرد که شامل گارانتی دو ساله تمدید شده است. هیرو الکتریک اخیرا بزرگترین نمایندگی خود را در مالاپورام کرالا افتتاح کرد تا به 1000 نقطه تماس در سراسر هند دست یابد. این شرکت اعلام کرده است که با AU Small Bank برای تامین مالی یکپارچه EV نیز همکاری می کند. به نظر می رسد این فشار شرکت برای سوق دادن ،یداران هندی 2W به سمت آینده EV باشد.

پیشنهاد Onam

وقتی صحبت از فروش برقی 2 وات به میان می‌آید، Hero Electric از Ola، Ather، Revolt، Bajaj، TVS، Ampere توسط Greaves و حتی اوکیناوا پیشی گرفت که در این بخش به ،وان یک وزنه سنگین در نظر گرفته می‌شود. Hero Electric با 8953 دستگاه فروخته شده در جولای 2022، 112.01 درصد رشد سالانه را با افزایش 4730 دستگاهی نسبت به ژوئیه 2021 ثبت کرد. آنها 37.65 درصد فروش MoM را به ثبت رساندند و 22.52 درصد از سهم بازار را در 2W EV دارند.


منبع: https://www.rushlane.com/hero-electric-launches-free-electric-s،-offer-in-kerala-12448291.html

Onam یکی از جشن های کرالا است. از این رو، برای افزایش فروش در این رویداد فرخنده، Hero Electric اعلام کرده است که به هر 100 مشتری در کرالا یک اسکوتر برقی رایگان هدیه می دهد. بله شما آن را درست خواندید. رایگان!

Hero Electric ممکن است از یکی از آقای هیولایی الهام گرفته شود که اخیراً در اخبار بوده است، زیرا او یک جزیره خصوصی را به 100 میلیونمین مش، خود در YouTube به صورت رایگان (یا چیزی شبیه به آن) هدیه داده است. این پیشنهاد توسط Hero Electric به نشانه آغاز فصل جشن در کشور خود خدا، کرالا است.

پیشنهاد Hero Electric Onam - اسکوتر برقی رایگان
پیشنهاد Hero Electric Onam – اسکوتر برقی رایگان

Hero Electric از همان خانواده Munjal مانند Hero MotoCorp تولید شده است. شرکت Munjal Brijmohan Lall Munjal اکنون Hero MotoCorp و شرکت Dayanand Munjal اکنون Hero Electric است. هر دو شرکت در حال حاضر تحت چترهای جداگانه ای قرار گرفته اند و برندهای فرعی مختلفی نیز دارند.

آقای سوهیندر گیل، مدیر عامل هیرو الکتریک، در مورد همین موضوع گفت: «ما متعهد به تسریع پذیرش خودروهای برقی در کشور هستیم و معتقدیم که چنین جشن‌هایی بهترین زمان برای پذیرش تغییر در طرز فکر است، و پذیرش حرکت سبز را تسریع می‌کند. راه حل ها Onam نشان دهنده آغاز جشن های طول، مدت در کرالا است که در کل احساسات مشتری را مثبت نشان می دهد.

این پیشنهاد ویژه فقط برای مشتریان کرالا به من،ت جشن جشنواره Onam قابل اجرا است

اسکوتر برقی هیرو جدید
تصویر – موتورهای دیوانه