Hero Xtreme 160R Black با چنگال طلایی USD

در حالی که Hero Xtreme طراحی اسپرتی دارد، چنگال های تلسکوپی استاندارد ظاهر کلی را رقیق می کنند. این دوچرخه مانند یک دوچرخه مسافرتی است که وزن آن حتی بیشتر است زیرا Hero معمولاً با دوچرخه های سطح پایه مرتبط است. نیاز به ارتقاء هرگز قبلا احساس نمی شد، زیرا ا،ر رقبای برجسته دیگر از تج،ات مشابه استفاده می ،د. به غیر از Pulsar NS160، Hero Xtreme 160R با TVS Apache RTR 160 و سوزوکی Gi،er رقابت می کند.

Hero MotoCorp به دنبال دستیابی به مجموعه ای از مزایای مشابه با Xtreme 160R است. تیزرهای رسمی اکنون اضافه شدن چنگال های طلایی طلایی جلو را نشان می دهد. از آنجایی که تنها افزودن فورک های USD ممکن است کافی نباشد، Hero ممکن است به روز رس، های دیگری را نیز معرفی کند. به دنبال Bajaj Pulsar و Hero Xtreme، TVS و سوزوکی نیز می‌توانند به‌روزرس،‌های مشابهی را با دوچرخه‌های مربوطه خود ارائه کنند.

بدون تغییر موتور

Hero به زودی نسخه به روز شده Xtreme 160R را راه اندازی خواهد کرد که فورک های USD دریافت می کند. ممکن است به روز رس، های دیگری مانند استایل بهبود یافته و گزینه های رنگ جدید وجود داشته باشد. برخی از ویژگی های جدید نیز می تواند معرفی شود. در جدیدترین تیزر شاهد رنگ مشکی Xtreme 160R با آلیاژهای مشکی و چنگال طلایی USD هستیم. Hero همچنین صدای اگزوز و چرخش را تیز کرده است.

Xtreme 160R برای دریافت چنگال USD

Hero Xtreme 160R بسیار مجهز است و نمایه ای اسپرت، عملکردی سرحال و طیف وسیعی از ویژگی های اتصال را ارائه می دهد. با این حال، با برخورداری رقبایی مانند Bajaj Pulsar NS160 از ویژگی‌های ممتازی مانند فورک‌های USD و ABS دوگانه، رسیدن به Xtreme 160R ضروری شده است.

Hero Xtreme 160R جدید
Hero Xtreme 160R جدید

Hero MotoCorp در حال ارتقای بازی خود در بخش عملکرد با به روز رس، برای نمونه کارها و عرضه محصولات جدید است.

Hero Xtreme به روز شده با همان موتور قبلی ادامه خواهد داد. موتور قبلاً برای مطابقت با هنجارهای آلایندگی شدیدتر BS6 فاز II ارتقا یافته است. Powering Hero Extreme 160R یک موتور 163 سی سی هوا خنک است که حدا،ر 15 ، بخار قدرت و 14 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته مش ثابت متصل می شود. در مقایسه، Pulsar NS160 دارای یک موتور 4 سوپاپ با حجم 160.3 سی سی روغن خنک است که 17.2 ، بخار و 14.6 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.

در اوایل سال جاری در ماه مارس، باجاج ابتکار عمل را برای ارائه ارزش بیشتر به علاقه مند، که به دنبال یک ماشین عملکرد سطح پایه هستند، در دست گرفت. این خودرو با عرضه به روز شده Pulsar NS160 و NS200 عرضه شد که هر دو به دوشاخه جلو USD مجهز شده بودند. در عین حال که به نمایه‌ای عضل،‌تر و مسلط‌تر دست می‌یابد، چنگال‌های USD، فرمان‌پذیری چابک را تضمین می‌کنند و به پیچیدن سریع کمک می‌کنند. در اصل، چنگال های USD هم از نظر زیبایی شناسی و هم از نظر عملکرد مرتبط هستند.

Hero Xtreme 160R به روز شده می تواند یک کیت ایمنی بهبود یافته با ویژگی هایی مانند ABS دو کاناله داشته باشد. ممکن است استاندارد نباشد، اما می تواند با نسخه با مشخصات بالا ارائه شود. Xtreme 160R در شکل فعلی خود دارای ABS تک کاناله با دیسک گلبرگ 276 میلی متری و 220 میلی متری در جلو و عقب است. Pulsar NS160 و NS200 در حال حاضر مجهز به ABS دو کاناله هستند.


منبع: https://www.rushlane.com/hero-xtreme-160r-black-with-golden-usd-forks-revving-sound-12467083.html