Honda Activa Premium Edition قیمت راه اندازی 75 هزار روپیه

برخی از ویژگی های کلیدی موجود با Activa شامل فناوری eSP، موتور استارت ACG برای استارت بی صدا، تزریق سوخت برنامه ریزی شده، کلید استاپ استارت موتور و چراغ جلو LED DC می باشد. از دیگر ویژگی‌های برجسته این خودرو می‌توان به درپوش پرکننده سوخت خارجی، کنسول ابزار بزرگ و فضای ذخیره‌سازی کافی زیر صندلی اشاره کرد. در مقایسه با مدل قبلی خود، مدل فعلی Activa 6G 10٪ مسافت پیموده شده بیشتری ارائه می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-activa-premium-edition-launch-price-rs-75k-colours-12446774.html

هوندا اکتیوا، پرفروش‌ترین اسکوتر هند، نسخه جدید Premium Edition را دریافت می‌کند. این گوشی با قیمت اولیه 75400 روپیه عرضه شده است که دقیقاً 1000 روپیه گرانتر از نسخه با مشخصات بالا Activa DLX است. قیمت نوع پایه Activa 6G Standard از 72,400 روپیه (سابق، دهلی) شروع می شود. هوندا با نسخه Premium Activa به دنبال هدف قرار دادن نسل جوان خواهد بود.

Activa Premium در سه رنگ جدید مت مارشال سبز متالیک، مت سانگریا قرمز متالیک و مروارید آبی آژیر موجود است. اینها برای بهبود گزینه های شخصی سازی در دسترس کاربران کار می کنند. به نظر می رسد که هر سه رنگ کنتراست هیجان انگیزی را با برجسته های طلایی و قهوه ای داخلی بدن و روکش صندلی ایجاد می کنند.

مشخصات هوندا Activa Premium Edition
مشخصات هوندا Activa Premium Edition

هوندا اکتیوا نسخه پریمیوم تا حد زیادی بر دستیابی به نمایه‌ای جوان‌تر و عجیب‌تر متمرکز شده است. سه گزینه رنگ جدید دریافت می کند

هوندا اکتیوا نسخه پرمیوم معرفی شد
هوندا اکتیوا نسخه پرمیوم معرفی شد

Activa Premium ساخته شده است تا آن را به رنگ آبی واقعی در خیابان ها تبدیل کند. مطابق با سلایق و ترجیحات نسل جوان است. یکی از ویژگی های کلیدی چرخ های طلایی رنگ است که ظاهر و احساس برتر را برای اسکوتر تضمین می کند. در جلو، Activa Premium دارای تزئینات کروم با روکش طلایی روی محفظه نشانگر چرخش است. لوگوی هوندا در جلو نیز دارای همین سایه است.

نمایه جانبی با لوگوی «Activa Premium» با روکش طلایی بهبود یافته است. این اسکوتر همچنین دارای بدنه داخلی قهوه ای و روکش صندلی من، است. این به‌روزرس،‌های لوازم آرایشی برای اطمینان از نمایه‌ای پر جنب و جوش‌تر برای اسکوتر کار می‌کنند. در مورد مدل استاندارد Activa، بدنه داخلی و روکش صندلی دارای سایه مشکی معمولی هستند.

هوندا اکتیوا نسخه پرمیوم معرفی شد
هوندا اکتیوا نسخه پرمیوم معرفی شد
هوندا اکتیوا نسخه پریمیوم در حالی که نمایه ای جذاب دارد، هیچ افزایش عملکرد یا ویژگی های جدیدی دریافت نمی کند. Activa از یک موتور 109.51 سی سی فن خنک شده استفاده می کند که حدا،ر قدرت 7.80 ، بخار در 8000 دور در دقیقه و 8.84 نیوتن متر حدا،ر گشتاور در 5500 دور در دقیقه تولید می کند.

قیمت هوندا اکتیوا در آگوست 2022
قیمت هوندا اکتیوا در آگوست 2022
مشخصات سخت افزاری و ویژگی های Activa Premium edition مانند نوع Activa DLX خواهد بود. نیازی به ارتقاء عملکرد نیست، زیرا Activa در حال حاضر به دلیل عملکرد سرزنده خود محبوب است. ایده اصلی نوع جدید در درجه اول کشف فرصت ها فراتر از جذابیت خانوادگی قوی Activa است.

ویژگی های هوندا Activa Premium

برخی ممکن است آن را کمی زشت بدانند، اما یک چیز مسلم است که Activa Premium به سختی در خیابان ها از دست خواهد رفت. اکتیوا استاندارد دارای گزینه‌های رنگی نسبتاً آرامی مانند آبی من،، متالیک خا،تری محور مات، متالیک مسی با شکوه مات، مشکی، سفید گرانبهای مروا، و متالیک قرمز شورشی است.

مشخصات Activa Premium

دارای یک قاب زیر استخو،، با جلو تلسکوپی و تعلیق عقب قابل تنظیم 3 مرحله ای فنری است. وظایف ترمز توسط ترمزهای طبلی 130 میلی متری در دو انتها انجام می شود. اکتیوا دارای سایز چرخ جلو 12 اینچی با ،تیک 90/90 و چرخ 10 اینچی عقب با ،تیک 90/100 است.