Honda Amaze Sales Record Milestone of 5 Lakh

آقای تاکویا تسومورا، رئیس و مدیر عامل شرکت هوندا کارز هند با مسئولیت محدود گفت: «این یک لحظه افتخار برای ما است که به فروش 5 میلیونی برای هوندا آماز دست یابیم. مایلیم از مشتریان خود برای عشق و پذیرشی که نسبت به برند نشان داده اند و از شرکای خود برای حمایت مستمرشان تشکر کنیم. Honda Amaze مدل راهبردی ورود ما در هند و ستون کلیدی تجارت ما است. محبوبیت و مقبولیت آن در شهرهای بزرگ و کوچک گواهی بر این است که سدان ممتاز نه تنها با نیازهای مشتریان مطابقت دارد، بلکه فراتر از انتظارات آنهاست. تلاش ما برای ارائه جدیدترین فناوری، محصولاتی با ک، تعریف شده با راحتی، ایمنی و آرامش فوق العاده است. موفقیت Amaze بازتاب تعهد ما به بازار و مشتریانمان است.

جزئیات Honda Amaze 2022

هوندا آماز در کارخانه تاپوکارا این شرکت در راجستان تولید می شود. همچنین به چندین کشور در سراسر جهان صادر می شود. هوندا Amaze که به ،وان “One Cl، Above Sedan” توسعه و طراحی شده است، با Maruti Suzuki DZire و Hyundai Aura رقابت می کند. Amaze و City تنها دو سدان فروخته شده توسط این شرکت هستند.

نقطه عطف فروش Honda Amaze 5 Lakh
نقطه عطف فروش Honda Amaze 5 Lakh

در حال حاضر پرفروش ترین مدل در خط تولید این شرکت، هوندا آماز، که در حال حاضر در نسل دوم خود قرار دارد، بیش از 40 درصد از فروش شرکت را به خود اختصاص داده است. این خودرو به دلیل طراحی جسورانه، کابین جادار و جدیدترین ویژگی ها و تج،ات ایمنی، مورد توجه ،یداران قرار گرفته است. در بازارهای Tier I و Tier II / III با نسبت 60:40 در بین ،یداران تقاضا می شود.

Honda Amaze – فروش بنزین در مقابل دیزل

تقاضا برای انواع دیزلی در سال اول عرضه با نسبت بنزین به دیزل 33:67 درصد بیشتر شد. با عرضه نسل دوم Amaze با نسبت 72:28 درصدی در سال 19-2018، تقاضا برای نوع بنزینی افزایش یافت. این میزان به 93 درصد تقاضا برای انواع بنزین در دوره آوریل تا آگوست 2022 نسبت به تنها 7 درصد تقاضا برای انواع دیزل افزایش یافته است. در هند، Amaze در میان قشر جوان‌تری از ،یداران محبوبیت پیدا می‌کند.

هوندا Amaze با قیمت 6.63 تا 11.50 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق دهلی) در سه تریم E، S و VX ارائه می شود و به چراغ های جلو پروژکتور LED خودکار، چراغ مه شکن LED و چراغ های عقب مجهز شده است و از آلیاژ 15 اینچی دو رنگ استفاده می کند. چرخ ها.

کابین جادار آن دارای یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی و صندلی راحت با ویژگی های ممتاز است. این سدان زیر 4 متری دارای مجموعه ای از تج،ات ایمنی است که از جمله آنها می توان به کروز کنترل، دو کیسه هوای جلو، سنسورهای پارک عقب، دوربین دید عقب و پایه های صندلی کودک ISOFIX به همراه ABS و EBD اشاره کرد.

هوندا آماز قدرت خود را از طریق دو گزینه موتور دریافت می کند. واحد بنزینی 1.2 لیتری 90 ، بخار قدرت و 110 نیوتن متر گشتاور تولید می کند در حالی که واحد 1.5 لیتری دیزل قدرت 100 ، بخار و گشتاور 200 نیوتن متر را ارائه می دهد. هر دو این موتورها با 5 سرعته دستی با CVT به ،وان یک آپشن جفت می شوند. با هزینه نگهداری کم همراه با 3 سال گارانتی نامحدود کیلومتر عرضه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-amaze-sales-cross-record-milestone-of-5-lakh-12448657.html

هوندا کارز هند تقاضای خوبی برای سدان Amaze داشته است. فروش Amaze از زم، که برای اولین بار در سال 2013 معرفی شد از مرز 5 میلیون نفر عبور کرده است. این نقطه عطف فروش در زم، اتفاق می افتد که تمام تمرکز صنعت به سمت خودروهای SUV جمع و جور و متوسط ​​می رود. The Amaze نقطه عطف 4 میلیونی خود را در آگوست 2020 ثبت کرده بود.

فروش سدان هوندا آماز در بازارهای ردیف 1 40 درصد و در بازارهای ردیف 2 و 3 60 درصد است.

نقطه عطف فروش Honda Amaze 5 Lakh
نقطه عطف فروش Honda Amaze 5 Lakh