Honda Breeze SUV 2023 معرفی شد

هوندا بریز SUV 2023 دارای یک موتور 1.5 لیتری چهار سیلندر بنزینی است که تقریباً 190 ، بخار قدرت دارد. ارقام قدرت مشابه CR-V با مشخصات ایالات متحده است. این موتور تنها به گیرب، CVT متصل می شود. هوندا همچنین طرح بندی های FWD یا AWD را نیز ارائه می دهد. این پیشرانه توسط دانگ فنگ هوندا برای CR-V تولید می شود و بریز GAC هوندا نیز از همین پیشرانه استفاده می کند.

هوندا بریز در مقابل CR-V عقب
هوندا بریز در مقابل CR-V عقب

هر دو CR-V و Breeze ممکن است همان سیستم اطلاعات سرگرمی ایستاده 9 اینچی را به همراه یک دسته ابزار دیجیتال نیز داشته باشند. همچنین سانروف و سایر ویژگی های داخلی مشابه هستند. از نظر ابعاد، شاسی بلند هوندا بریز 4716 میلی متر طول دارد و به دلیل سپرهای بازطراحی شده در هر دو انتها، تنها 22 میلی متر از CR-V بلندتر است. هر دوی آن‌ها دارای 1866 میلی‌متر عرض، 1691 میلی‌متر ارتفاع و 2700 میلی‌متر فاصله بین دو محور هستند.

هوندا در تلاش است کمبود خودروهای شاسی بلند خود را در هند برطرف کند و شاسی بلند RS آینده ممکن است به سواحل ما راه یابد. اما از نظر تولید و فروش PV در بازارهای مختلف یک غول است. اگر بازار آمریکای شمالی را در نظر بگیرید، آنها به ویژه با سیویک که اخیراً به‌روزرس، MY2023 را دریافت کرده است، و همچنین یک Type-R 2023 مبتنی بر سدان نسل جدید، طرفداران زیادی دارند. هوندا در چین نیز حضور پررنگی دارد، اما چندان هم ساده نیست.

اما همه ما می د،م که هنجارهای آلایندگی سختگیرانه چین، هوندا را وادار کرده است تا یک پیشرانه هیب، 2.0 لیتری را در CR-V خود در سرزمین اژدها ارائه دهد که حتی ایالات متحده آن را دریافت نمی کند. هوندا بریز نیز احتمالاً از آن پیشرانه هیب، به ،وان یک آپشن استفاده خواهد کرد. عرضه Breeze ممکن است زم، در سال 2023 اتفاق بیفتد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-breeze-suv-debuts-crv-sized-fortuner-rival-12446421.html

تنها تفاوت ظاهری شاسی بلند هوندا بریز 2023، در مقایسه با هوندا CR-V مدل 2023، جلوپنجره متفاوت، کاپوت متفاوت، سپرهای جلو و عقب کمی متفاوت و مجموعه متفاوتی از چراغ های عقب LED است. Breeze همچنین دارای روکش پ،تیکی رنگ بدنه و سپر عقب همرنگ بدنه است در حالی که CR-V دارای پ،تیک های رنگ نشده مشکی است که حجم بصری خودرو را کاهش می دهد. فضای داخلی آشکار نشده است، اما با تکرارهای قبلی، تفاوت های ناچیزی خواهند داشت.

مشخصات و راه اندازی

زم، که دانگ فنگ هوندا CR-V را در چین عرضه کرد، GAC هوندا باید اینگونه گفته باشد: “هو، ما هم یک CR-V را عرضه خواهیم کرد”. اما آنها نتوانستند دو CR-V را همزمان راه اندازی کنند. بنابراین، هوندا بریز که اساسا یک CR-V با جلوپنجره، سپر و چراغ‌های عقب متفاوت است، وارد بازار می‌شود.

هوندا بریز یک CR-V تغییر نام تجاری با بدنه تقریباً ی،ان و همچنین فضای داخلی عمدتاً ی،ان است.

پروفایل هوندا بریز 2023
پروفایل هوندا بریز 2023

برای شروع، هوندا دو شرکت در چین دارد. یکی دانگ فنگ هوندا است که در آن شرکت موتور هوندا (40٪) به همراه شرکت سرمایه گذاری هوندا موتور چین (10٪) با گروه موتور دانگ فنگ (50٪) مستقر در ووهان دست به دست هم داده اند. نهاد دیگر گوانگچی هوندا است که در آن شرکت موتور هوندا (50٪) با گروه خودروسازی گوانگژو (50٪) مستقر در گوانگژو دست به دست کرده است.

هوندا بریز SUV جدید

و، صنعت اطلاعات و فناوری چین برخی از تصاویر بیرونی و مشخصات فنی را فاش کرده است. Breeze 2019 CR-V 2019 و Breeze 2023 CR-V 2023 است که در ایالات متحده نیز عرضه می شود.

هوندا بریز در مقابل CR-V جلو
هوندا بریز در مقابل CR-V جلو