Hyundai Creta Dynamic Black Edition

Creta Dynamic Black Edition 2023 دارای روکش صندلی چرمی، ترمز دستی الکترونیکی، شارژ بی سیم، کنترل آب و هوای خودکار، استارت دکمه فشاری و موارد دیگر است. قیمت آن از 350 میلیون IDR شروع می شود که تقریباً به روپیه می رسد. 19 لک (سابق). این با قیمت مدل AT دیزلی SX (O) Creta در هند مطابقت دارد.

Hyundai Creta Dynamic Black Edition از ،اصر قرمز رنگ در داخل مانند Knight Edition غافل است. این ،اصر قرمز رنگی از هیجان را اضافه می کنند. به جای رنگ قرمز، ،اصر کرومی تیره وجود دارد. این Dynamic Black Edition جدید احتمالاً ،یداران بیشتری را نسبت به Creta Facelift معمولی جذب خواهد کرد.

مشخصات و ویژگی ها

هیوندای Creta Dynamic Black Edition در اندونزی عرضه شد. هیوندای می گوید که این نسخه جدید کرتا برای «،، که مشکی را دوست دارند، زندگی رنگارنگ دارند» است و ما نتوانستیم بیشتر به توافق برسیم. Dynamic Black Edition تغییرات بیرونی و داخلی نیز دارد.

Hyundai Creta Dynamic Black Edition

بخش SUV کامپکت از زم، که هیوندای کرتا در سال 2015 در هند راه اندازی شد، توسط هیوندای کرتا رهبری می شود. کرتا همچنین در بسیاری از کشورهای جهان از جمله چین، اندونزی، روسیه، آفریقا، خاورمیانه و غیره به فروش می رسد. در برخی از کشورها، هیوندای قبلاً کرتا فیس لیفت شده را روانه بازار کرده است، در حالی که در هند، ما به دریافت پیش فیس لیفت ادامه می دهیم. نسخه

برخلاف Knight Edition در هند، Hyundai Creta Dynamic Black Edition که در اندونزی راه اندازی شد، ،اصر قرمز را از دست می دهد.

Hyundai Creta Dynamic Black Edition 2023
Hyundai Creta Dynamic Black Edition 2023

جلوپنجره و چراغ های جلوی جدید هیوندای در کرتا به رنگ کروم یا نقره ای ساخته شده اند. با این نسخه جدید، آنها در رنگ مشکی به پایان رسیده اند. همچنین با رنگ مشکی، چرخ‌ها و لوازم جانبی جدید در بالای قاب پنجره قرار دارند.

در اندونزی، هیوندای کرتا را با موتور بنزینی 1.5 لیتری مگاپی،لی Smartstream با قدرت 115 ، بخار در 6300 RPM و گشتاور 143.8 نیوتن متر در 4500 RPM ارائه می دهد. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و IVT (CVT) می شود. حالت های رانندگی Eco، Comfort، Smart و Sport را دریافت می کند. در هند، گزینه موتور ی،، را به همراه بنزین 1.4 لیتری توربو و 1.5 لیتری دیزل دریافت می کنیم.

Hyundai Creta Dynamic Black Edition 2023
Hyundai Creta Dynamic Black Edition 2023

Hyundai Creta Dynamic Black Edition بر اساس مدل فیس لیفت شده ساخته شده است. این بسیار شبیه به Knight Edition است که هیوندای در هند با مدل کرتا پیش فیس لیفت به فروش می رساند. برخلاف Knight Edition، Dynamic Black Edition دارای لهجه‌های قرمز نیست. این به Dynamic Black Edition جذابیت مخفیانه تری می بخشد.

در داخل، کل داشبورد به رنگ مشکی تکمیل شده است. Creta با مشخصات اندونزی دارای صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی گسترده تر است که Creta مخصوص هند دریافت می کند. اما در بخش روشن، Creta مختص اندونزی دارای دکمه‌ها و دستگیره‌هایی است که در کنار صفحه نمایش لمسی 8 اینچی خود قرار دارند، چیزی که بسیار منطقی‌تر از کنترل‌های کامل لمسی است.

عرضه فیس لیفت کرتا هند به اوا، سال 2023 یا اوایل سال 2024 به تعویق افتاد. در اندونزی، کرتا فیس لیفت شده اخیراً طبق ASEAN NCAP رتبه 5 ستاره تصادف را ،ب کرده است. هند spec Creta امتیاز 3 ستاره در Global NCAP ،ب کرد. 2024 Creta با ADAS خواهد آمد.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-creta-dynamic-black-edition-launch-12461143.html