Hyundai Exter: ویژگی های طراحی SUV-oriented

هیوندای ا،تر بر اساس طراحی SUV-گرا ساخته شده است که بسیاری از ویژگی ها/جنبه هایی را ارائه می دهد که معمولاً با خودروهای بزرگتر مرتبط هستند. این ویژگی ها عبارتند از: ارتفاع سواری بالا، فضای داخلی جادار و ظاهری زیبا. با وجود طراحی الهام گرفته از SUV، Exter هنوز نسبتاً کوچک است و به همین دلیل قابل مانور و پارک ، آن نسبت به خودروهای بزرگتر آسانتر است.

به طور کلی، هیوندای ا،تر خودرویی همه کاره است که برای طیف وسیعی از مشتریان من، است. با این حال، عملکرد آن از نظر ایمنی، امکانات و تجربه رانندگی باید مشخص شود. انتظار می رود هیوندای ا،تر با محدوده قیمتی 6 تا 12 میلیون روپیه، گزینه جذابی برای مشتری، باشد که به دنبال خودرویی کاربردی، شیک و مقرون به صرفه هستند.

ا،تر هیوندای دارای ال،ای پارامتریک است که اشکال هندسی پیچیده ای هستند که برای ایجاد حس حرکت و جریان طراحی شده اند. این ال،ا ظاهر مدرن و مرسوم خودرو را بهبود می بخشد و حس علاقه و هیجان بصری را ایجاد می کند. جالب اینجاست که چنین طرح هایی به خوبی پیر می شوند. خطوط کاراکتر حکاکی شده به حس عمق و ابعاد خودرو می افزاید و ظاهری چشمگیر و پیچیده به آن می بخشد.

راه اندازی هیوندای ا،تر برای گسترش بازار خودروهای کوچک هند

خودروی کوچک هیوندای ا،تر، عرضه بزرگ بعدی این سازنده در هند است. برای مشتریان جوان و مدرن Gen Z، بدون شک این خودرویی شیک و کاربردی است که با سبک زندگی آنها مطابقت دارد. انتظار می‌رود Exter با ویژگی‌های فنی پیشرفته، طراحی براق و عملکرد چشمگیر عرضه شود.

Tarun Garg، مدیر ارشد اجرایی هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود، می‌گوید: «با کمال‌،سندی ما طراحی هیجان‌انگیز و پویا Hyundai EXTER را ارائه می‌کنیم، آ،ین و بسیار مهم افزوده شده ما به خط تولید SUV. هیوندای EXTER با ،اصری از پویایی پارامتریک، آرزوهای جدیدی را برای مشتریان جوان نسل Z که به دنبال داشتن یک SUV مدرن و جوان هستند، تعریف می کند. هیوندای EXTER که ،یبی یکپارچه از DNA SUV هیوندای و هویت جه، طراحی حسی ورزشی را تشکیل می دهد، به زودی به هوس سرگرد، شما دامن می زند.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-exter-official-sketch-first-design-look-12467824.html

انتظار می رود هیوندای ا،تر در فصل جشن عرضه شود. این احتمالاً با یک موتور 4 سیلندر 1.2 لیتری بنزینی عرضه خواهد شد که می تواند 83 ، بخار قدرت و 113.8 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این موتور به گیرب، دستی 5 سرعته یا گیرب، دستی 5 سرعته خودکار (AMT) متصل خواهد شد. هیوندای همچنین ممکن است یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی و یک نوع 1.2 لیتری CNG را در آینده ارائه دهد. همچنین امکان راه اندازی Exter EV نیز وجود دارد.

هیوندای ا،تر: CUV کوچک اما قدرتمند، خودرویی شیک و کاربردی برای مشتریان مدرن Gen Z

هیوندای ا،تر - اولین طرح تیزر رسمی
هیوندای ا،تر – اولین تیزر رسمی

یکی از مزایای کلیدی طراحی SUV محور این است که برای مشتری، که به دنبال خودرویی کاربردی و همه کاره هستند جذابیت دارد. Exter گزینه خوبی برای خانواده ها است، ،، که به دنبال یک ماشین کوچک دوم برای خانواده هستند، افراد جو، که به دنبال ،ید یک ماشین جدید هستند و ،، که از ماشین برای رانندگی روزانه استفاده می کنند. با این حال، ممکن است مشتری، وجود داشته باشند که به دنبال خودرویی باشند که تمرکز بیشتری روی عملکرد داشته باشد.

هیوندای ا،تر داخلی
هیوندای کاسپر داخلی

خطوط کاراکتر حک شده و ال،ای پارامتریک: زیبایی شناسی هیوندای ا،تر

یکی از مزایای کلیدی هدف قرار دادن جمعیت جوان تر، تمایل آنها به آزمایش محصولات و ایده های جدید است. آنها برای فناوری و طراحی ارزش قائل هستند که Exter را برای آنها من، می کند. ماشین کوچکی که به مردم اجازه می دهد از نردبان ،ید ماشین بالا بروند. H-LED DRL های متمایز هیوندای ا،تر به ظاهر منحصر به فرد و قابل تشخیص خودرو می افزاید و به آن هویت بصری قوی می بخشد که آن را از سایر خودروهای در سگمنت متمایز می کند. میدونی هیوندای هست

مزایای بسیاری از طراحی SUV گرا هیوندای Exter