Insta-famous Monster Innova: نماد رسانه های اجتماعی

تایرهای بلندتر باید چند اینچ به فاصله آن از زمین اضافه کرده باشند. ب، کمی از گلگیرها برای قرار دادن این ،تیک ها نیز کافی است. اما بدن کاملاً از نقطه اصلی خود بلند می شود که به وضوح هیچ مزیت واقعی ندارد. Toyota Innova به طور باورن،ی قابل اعتماد شناخته شده است. Deepraj Chari بیشتر اجزای اصلی مانند پیشرانه و پیشرانه را دست نخورده نگه داشته است.

Innova از تغییرات طولی مانند این حمایت نمی کند. مانند کرایس، 300 سقف تخت 180 درجه ندارد، که تبدیل لیموزین پس از فروش را تسهیل می کند. به نظر می رسد حدود 50 میلی متر تا 100 میلی متر کاهش با Mosnster Innova وجود دارد و به نظر می رسد آنها از مواد پرکننده برای ایجاد یکپارچگی این بدنه در محل اتصال استفاده کرده اند.

Modified Monster Innova Road Presence
Modified Monster Innova Road Presence

منبع تصویر
منبع: https://www.rushlane.com/monster-innova-social-media-12473236.html

مالک Deepraj Chari یک ویدیوی کوتاه را به صورت آنلاین برای نمایش روند مربوط به اصلاح پست کرد. بدنه Innova ابتدا از شاسی خود جدا می شود. سپس مددرها بدنه را از وسط برش می دهند تا طول آن را اصلاح کنند. مقداری طول قطع شده و سپس دوباره جوش داده می شود. این برای تبدیل این 5 درب نسل اول Innova به 3 در است.

Monster Innova اصلاح شده با مالک
Monster Innova اصلاح شده با مالک

صحبت از چرخ ها شد، آنها از انواع آفرود هستند و دارای ،تیک های بسیار بالا M/T آفرود هستند. رنگ اصلی نقره ای بود اما اکنون، سایه زرد مات و ،اصر مشکی متضاد، برگردان های قرمز 4WD و دسته ای از چراغ های کمکی وجود دارد. اما آیا 4WD است؟ نه، اینطور نیست. هیچ رانندگی به سمت جلو وجود ندارد.

Monster Innova: The King of the Social Media Highway

همه عاشق نسل اول تویوتا اینووا هستند. این یکی از آن وسایل نقلیه ای است که به ندرت افراد متنفری دارند. خوب، قیمت گذاری وجود دارد. اما بدون در نظر گرفتن قیمت، به ندرت منفور دارد. یکی از صاحبان Innova مدل نسل اول خود را به قدری دوست دارد که آن را به Monster Innova تبدیل کرده است.

یک شیشه گیر سفارشی وجود دارد که اکنون ،مت درب عقب را می پوشاند. یک قاب سفارشی وجود دارد که مددرها در بالای شاسی Innova نصب کرده اند تا بدنه آن را بسیار بالاتر از جایی که قبلا بود نگه دارند. این قاب یک رول کیج اضافی را در جلو و عقب نگه می دارد. آنها یک چرخ یدکی عقب را نیز روی این قاب نصب ،د.

وقتی می گوییم Monster Innova، این فقط یک استعاره نیست، به م،ای واقعی کلمه یک هیولا است. مالک دیپراج چاری تصمیم گرفت تا وسیله نقلیه خود را کمی بلند کند و نتیجه این است که او اکنون می تواند با رانندگان اتوبوس و کامیون مکالمه چشمی داشته باشد. به غیر از آسانسور، این Monster Innova چیزهای زیادی نسبت به آنچه به چشم می آید، دارد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

آیا Monster Innova Mod بیش از حد است یا نوآوری؟

فقط جوش دادن درب عقب کفایت می کند و کاهش کمتری در استحکام این بدنه وجود دارد. برخی از خودروها در قالب سه در ظاهر بهتری دارند. به هوندا بریو فکر کنید. اما نسل اول Innova یکی از آنها نیست. بزرگترین مشکل من با این کار مود احتمالاً ،مت بلند ، است.

Monster Innova اصلاح شده
Monster Innova اصلاح شده

این اصلاح Monster Innova به غیر از بلند ، بدن برای ایجاد حالت تهاجمی، هیچ مزیت واقعی ندارد.

قبل از صحبت در مورد اینکه آیا همه این اصلاحات ضروری بوده اند یا خیر، باید تمام تغییرات را بررسی کنیم.