JAC T9: یکی دیگر از چینی ها در سال 2023 در اینجا، دیزل و EV برنامه ریزی شده است

BLK Auto در حال حاضر به دنبال همکاری با شرکای فروشنده جدید و شبکه نمایندگی فعلی خود برای توزیع T9 در سراسر استرالیا است.

این به یک گیرب، اتوماتیک هشت سرعته ZF متصل می شود که درایو آن از طریق یک سیستم چهارچرخ متحرک نیمه وقت ارسال می شود. انتظار می‌رود این خودرو دارای ظرفیت یدک کشی 3500 کیلوگرمی باشد.

آقای پکوتیک گفت که JAC به دنبال رتبه بندی ایمنی پنج ستاره ANCAP برای T9 با تج،اتی شامل هفت کیسه هوا، ترمز اضطراری خودکار (AEB)، هشدار برخورد از جلو، هشدار ،وج از خط، کمک حفظ خطوط، نظارت بر نقاط کور، عقب است. هشدار ترافیک متقابل، کروز کنترل تطبیقی، دوربین دید فراگیر و نظارت بر فشار ،تیک.

 • JAC T9: یکی دیگر از چینی ها در سال 2023 در اینجا، دیزل و EV برنامه ریزی شده است
  بازار چین JAC Hunter

در حالی که LDV T60 Max و GWM Ute Cannon ساخت چین این روزها اه، بزرگی را در پیش گرفته اند، چندین برند چینی در بازار بزرگ ute استرالیا تلاش کرده و ش،ت خورده اند.

این بخش بزرگ است، حدود 180000 واحد در سال است. اما بسیاری از ،یداران برای ،ید یک پیکاپ منتظر طول، هستند، بنابراین ما انتظار داریم JAC T9 جایگزین بسیار جذابی با قیمت مقرون به صرفه تر باشد.

، های کار ارز، که آمده و رفته اند عبارتند از JMC Vigus و ZX Auto Grand Tiger، اما شاید شناخته شده ترین آنها Foton Tunland باشد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/jac-t9-another-،ese-ute-here-in-2023-both-diesel-and-ev-planned

قیمت و مشخصات استاندارد JAC T9 با کابین دوگانه، نزدیک‌تر به عرضه آن در ژوئن 2023 توضیح داده خواهد شد.

 • JAC T9: یکی دیگر از چینی ها در سال 2023 در اینجا، دیزل و EV برنامه ریزی شده است
  بازار چین JAC Hunter

تا پایان سال 2023، ما سه مدل کامیون برقی JAC را وارد خواهیم کرد و دو مدل پیکاپ JAC به طور قابل توجهی به طیف محصولات اضافه می‌کنند و به ما کمک می‌کنند تا با ارائه محصولات بیشتر به فروشندگان خود، شبکه نمایندگی‌هایمان را توسعه دهیم.»

JAC Motors در استان آنهویی چین مستقر است و همچنین مجموعه ای از سدان ها، شاسی بلندها و کامیون ها در اندازه های مختلف – از جمله برقی – تولید می کند.

آقای پکوتیک گفت: «به طور کلی پرفروش‌ترین خودروهای استرالیا تویوتا هایلو، و فورد رنجر هستند – وانت‌های پیکاپ در حال حاضر بسیار محبوب هستند.

ویژگی های داخلی شامل سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.4 اینچی، Apple CarPlay و Android Auto، شارژ بی سیم تلفن و صندلی های با قابلیت تنظیم برقی گرم شونده خواهد بود.

آقای پکوتیک گفت: «مجموعه پیکاپ‌های JAC مکمل پیشنهادات کامیون‌های برقی موجود از JAC خواهد بود و گزینه جدیدی را برای بازار به شبکه نمایندگی‌های ما ارائه می‌کند.

BLK Auto می‌گوید کامیون برقی N55 JAC را در دو سال گذشته در استرالیا آزمایش کرده است و قصد دارد از راه‌اندازی پیکاپ‌ها برای ایجاد یک شبکه فروش جامع استفاده کند.

جزئیات رسمی در مورد T9 تمام برقی هنوز تایید نشده است، اما احتمالاً با LDV eT60 که در حال حاضر قیمتی معادل 92990 دلار دارد قبل از هزینه های جاده ای، رقابتی رودررو خواهد داشت.

جیسون پکوتیک، مدیر عامل BLK Auto گفت که T9 قیمتی مشابه با دیگر خودروهای ساخت چین مانند GWM Ute Cannon و LDV T60 خواهد داشت که قیمتی کمتر از 40000 دلار دارند.

 • JAC T9: یکی دیگر از چینی ها در سال 2023 در اینجا، دیزل و EV برنامه ریزی شده است
  تصویر ارائه شده توسط BLK Auto

توربو دیزل T9 قرار است در ژوئن 2023 به صورت محلی عرضه شود و به دنبال آن یک نسخه EV که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2024 عرضه شود. استرالیا و نیوزلند اولین بازارهای صادراتی برای JSC T9 فقط چینی خواهند بود.

توزیع‌کننده استرالیایی آن BLK Auto دارای دفاتری در NSW و کوئینزلند است و اتوبوس‌ها، کامیون‌های برقی JAC، و همچنین اتوبوس‌های پیل سوختی هیدروژنی را می‌فروشد.

موتور توربو دیزلی JAC T9 از a استفاده خواهد کرد موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو دیزل تولید 125 کیلو وات از قدرت و 410 نیوتن متر از گشتاور

وارد کننده و توزیع کننده خودرو استرالیا BLK Auto دو نسخه از چینی را خواهد آورد JAC T9 دو کابین چهار چرخ متحرک – از جمله یک نوع تمام الکتریکی – از اواسط سال آینده به استرالیا خواهد رفت.

اندازه گیری JAC T9 در 5330 میلی متر طول،، 1965 میلی متر گسترده، و 1920 میلی متر قد بلند، با یک 3110 میلی متر فاصله بین دو محور این خودرو 40 میلی‌متر کوتاه‌تر، 47 میلی‌متر عریض‌تر و 36 میلی‌متر بلندتر از فورد رنجر وایلدتراک است و فاصله بین دو محور آن 160 میلی‌متر کوتاه‌تر است.

 • JAC T9: یکی دیگر از چینی ها در سال 2023 در اینجا، دیزل و EV برنامه ریزی شده است
  تصویر ارائه شده توسط BLK Auto