Jeep Compass، برنامه خرید تضمینی مریدین

جیپ هند با ALD Automotive، یک شرکت پیشرو در راه حل های حمل و نقل متخصص در اجاره خودرو و مدیریت ناوگان، وارد اتحاد شده است. بر اساس این، این شرکت یک بسته EMI فراگیر را با قیمت کمتر از 27 درصد و شروع از 39999 روپیه ارائه می دهد. برنامه تضمینی ماجراجویی جیپ شامل هزینه وسایل نقلیه جاده ای، ،ید مطمئن، گارانتی تمدید شده، کمک جاده ای و بیمه سال اول به همراه تعمیرات و نگهداری سالانه است.

فروش Jeep Comp، 2022
تصویر – نمایشگاه خودرو

تحت برنامه Adventure Assured، اطمینان از ،ید وجود دارد. ،یداران می‌توانند از عدم قطعیت ،ید بی‌عیب باشند، زیرا ALD تضمین می‌کند تا 55 درصد از هزینه خودرو در نمایشگاه قبلی را برای دوره‌های 3 ساله و 4 ساله با مسافت پیموده شده تا 20000 کیلومتر در سال باز،ید کند.

جیپ م،ن
جیپ م،ن

بر اساس برنامه Adventure Assured، ،یداران جیپ می توانند از EMI های پایین تر از 39999 روپیه همراه با ،ید، تعمیر و نگهداری و تعمیرات برای همه انواع Jeep Comp، و Meridian استفاده کنند.

جیپ هند، در حال حاضر در رتبه 14 لیست فروش خودرو در ژوئن 2023 با 493 دستگاه فروخته شده و 0.15 درصد سهم بازار، برنامه های تشویقی جدیدی را برای افزایش تجربه مالکیت و دسترسی به مشتریان با مزایای ویژه معرفی کرده است.

امداد جاده ای نیز بخشی از این برنامه است که بر اساس آن ،یداران جیپ از امداد جاده ای 24×7 در سراسر کشور اطمینان دارند. مسائلی مانند شارژ باتری یا پنچر شدن ،تیک یا هر نوع تعمیر دیگر توسط پرسنل خدمات جیپ رسیدگی می شود. پوشش بیمه جامع برای سال اول نیز بخشی از برنامه ارائه شده توسط ALD است.

پکیج جیپ مونسون

خودروها تحت یک بررسی 40 امتیازی قرار می گیرند که تمام ،مت های حیاتی را پوشش می دهد. این شامل بالانس و تراز رایگان با 4 تعویض ،تیک و 10 درصد تخفیف برای لوازم جانبی و قطعات یدکی منتخب و 50 درصد تخفیف برای کالاهای انتخابی است.

جیپ هند نیز بسته خدمات موسمی یک ماهه را اعلام کرده است. این در تمام مدل های زیر مجموعه خود ارائه می شود. بسته موسمی شامل یک بررسی سلامت خودرو است تا اطمینان حاصل شود که همه وسایل نقلیه جیپ در طول بادهای موسمی بدون مشکل حرکت می کنند.

در آوریل 2023، این شرکت دو نوع جدید از شاسی بلند سایز متوسط ​​م،ن خود را معرفی کرد. اینها شامل Meridian X و Meridian Upland هستند. این دو مدل همچنین دارای یک برنامه مراقبت از مشتری ممتاز هستند که تحت آن 3 سال گارانتی جامع، بسته خدمات سریع، Jeep Courtesy Edge، Jeep Genius و Jeep Adventure Concierge ارائه می‌دهند.


منبع: https://www.rushlane.com/jeep-comp،-meridian-،ured-buyback-program-emi-rs-40k-12474246.html

اگرچه این شرکت مدل هایی مانند Comp،، Meridian، Wrangler و Grand Cherokee را در هند به فروش می رساند، اما این طرح تنها در تمام انواع Jeep Comp، و Jeep Meridian ارائه می شود. این برنامه در حال حاضر برای ،یداران در دهلی NCR، بمبئی، پونا، بنگلور، چنای، حیدرآباد، کوچی و احمدآباد در حال گسترش است در حالی که بر اساس تقاضا در شهرهای دیگر نیز راه اندازی خواهد شد.

ویژگی های کلیدی برنامه Adventure Assured

Adventure Assured Program همچنین گارانتی طول، ارائه می دهد تا ،یداران در هزینه اضافی تعمیرات صرفه جویی کنند. همچنین اعتماد این شرکت به کیفیت و دوام مدل های خود را نشان می دهد. ALD Automotive تعمیر و نگهداری سالانه و کلیه هزینه های سرویس و بازرسی را پوشش می دهد تا Jeep Comp، و Meridian همیشه به خوبی نگهداری شوند. همچنین تعمیرات را پوشش می دهد و تحت این طرح حتی تایرها و باتری ها نیز تحت پوشش قرار می گیرند.