JLR برای آخرین بازسازی خود به لیدر می پردازد

به همین دلیل است که این برند 30 سال پیش، 40 سال پیش کار می کرد. ما باید این موضوع را درک کنیم تا در واقع پول زایی و EBIT مثبت باشد. بنابراین باید تصمیم سختی می گرفتیم.»

“[The XJ] جلوتر از منحنی فناوری نخواهد بود. آن تجمل مدرن، آن چشم انداز جگوار در آینده، آن آرزوی مرگباری که ما برای کار، این برند به آن نیاز داریم، نخواهد داشت.

ریچارد مولینو، نیز به ،وان مدیر مالی منصوب شده است که از 12 دسامبر به ،وان موقت خدمت کرده است. او قبلاً شش سال مدیر مالی این خودروساز بریت،ایی هندی بود.

آقای ماردل گفت: “این افتخار بزرگ من بوده است که در هشت ماه گذشته JLR را رهبری کنم و مفت،م که به ،وان مدیر اجرایی این تجارت خارق العاده که در 32 سال گذشته من را شکل داده است منصوب شدم.”

  • JLR برای آ،ین بازسازی خود به لیدر می پردازد

اگرچه آقای بولور رسماً در 31 دسامبر شرکت را ، کرد، اما از تاریخ اعلام این خبر از سمت مدیرعاملی کنار رفت.

  • JLR برای آ،ین بازسازی خود به لیدر می پردازد
    مدیر عامل سابق تیری بولور

ما می‌توانستیم از این انطباق پیروی می‌کردیم و این امروز در این صنعت به اندازه کافی خوب نیست.

  • JLR برای آ،ین بازسازی خود به لیدر می پردازد

یک سال بعد، بولور فاش کرد که این شرکت تصمیم گرفته است تا معماری مخصوص خودروهای برقی خود را با نام رمز Panthera با همکاری تامین‌کننده Magna توسعه دهد تا نسل بعدی جگوار دارای نسبت‌های «بی‌نظیر» باشد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/jlr-settles-on-leader-for-its-latest-rebuild

JLR رسما آدریان ماردل را به ،وان مدیرعامل خود منصوب کرد.

آقای بولور در سپتامبر 2020 مدیر اجرایی جگوار لندرور شد و در ابتدای سال 2021 از طرح تجاری Reimagine رونمایی کرد.

JLR، که قبلا جگوار لندرور نامیده می شد، در اوایل امسال اعلام کرد که از دو مارک تاریخی همنام خود فاصله می گیرد و به سمت رویکرد “خانه برندها” حرکت می کند که باعث می شود خودروهایی تحت برندهای رنج روور، دیفندر، دیسکاوری و جگوار عرضه کند.

آقای ماردل قبلاً از 16 نوامبر 2022 به ،وان موقت در این سمت مشغول به کار بود و قبلاً به ،وان مدیر مالی شرکت و عضو هیئت مدیره آن به مدت سه سال خدمت کرده بود.

به ،وان بخشی از برنامه‌ریزی‌شده‌اش، او نسل بعدی جگوار XJ را که ماه‌ها تا عرضه بر روی همان پلت‌فرم MLA با رنج روور فاصله داشت، از بین برد و جگوار را در مسیر تبدیل شدن به یک برند رده بالای خودروهای برقی از سال 2025 قرار داد، زم، که رقابت با بنتلی به جای BMW را آغاز کرد.

آقای ماردل پس از آن که تیری بولور، مدیرعامل پیشین، تنها پس از دو سال، شرکت را به‌طور ناگه، و با استناد به «دلایل شخصی» ، کرد، مقام اول را در JLR به دست آورد.

ما دیدگاه و افراد من،ی برای ارائه استراتژی Reimagine خود داریم و من مفت،م که JLR را در سفر پیش رو رهبری کنم.

Reimagine ی،ی یک گام جلوتر از رعایت قو،ن. برنامه فعلی MLA این کار را برای ما انجام نمی داد.