Kinetic Luna Electric “e Luna” نامیده می شود

با توجه به اینکه مقرون به صرفه بودن نقطه قوت اصلی لونا بود، ما شرط می بندیم که e Luna نیز مسیر مشابهی را دنبال کند. گمانه زنی ها حاکی از آن است که Kinetic بخش تحویل آ،ین مایل را هدف قرار خواهد داد که در هر دو مدل B2B و B2C فعالیت می کند. این جایی است که هوندا بنلی e نیز احتمالاً وارد می شود.

Electric Luna یا e Luna محصول شرکت Kinetic Green Energy & Power Solutions، نام تجاری خواهر گروه Kinetic خواهد بود. این شرکت تولید شاسی و سایر مجموعه های فرعی را نیز آغاز کرد. تعداد تولیدات قبلی احتمالاً 5000 واحد در ماه خواهد بود. با امکان افزایش تولید با گذشت زمان.

ما به خوبی با موپد نمادین Kinetic Luna آشنا هستیم. به قدری محبوب بود که مردم اغلب یک موتور سیکلت را لونا می نامند، حتی امروزه. این نام اکنون در حال بازگشت است. البته نه با موتور 50 سی سی آن در گذشته. در عوض، Luna آینده از Kinetic یک اسکوتر برقی خواهد بود.

همراه با این توییت، او حتی تصویری از پدرش آقای آرون فیرودیا، رئیس گروه سینتیک در حال سوار شدن بر سینتیک لونا و همراه با آن، تبلیغ نمادین “چال مری لونا” مربوط به سال های گذشته را منتشر کرد.

Kinetic Luna Electric
Kinetic Luna Electric “e Luna” نامیده می شود

سولاجا فیرودیا موتو، در توییتی نوشت: «انفجاری از گذشته!! “چال مری لونا” و خالقش.. پدرم پادمشری آقای آرون فیرودیا! علاوه بر این، او از کاربران توییتر خواست که «این فضا را برای چیزی انقلابی و هیجان‌انگیز از Kinetic Gree تماشا کنند….. درست است… این e Luna است!!!»

سینتیک لونا الکتریک مس،ه شد
لونا جنبشی

Kinetic e Luna ممکن است دارای باتری کافی برای برد 50 تا 100 کیلومتر باشد – قیمت آن در محدوده 50 هزار روپیه است.

در مورد Benly e صحبت شد، این گوشی دارای یک باتری قابل تعویض از هوندا پاور پک انرژی هند است. ما مطمئن نیستیم که آیا Kinetic مسیر مشابهی را دنبال خواهد کرد یا خیر. گفته می شود، باتری قابل تعویض تفاوت زیادی در بخش تحویل ایجاد می کند زیرا دارایی آنها می تواند ظرف یک دقیقه از 0٪ به 100٪ ظرفیت باتری برسد. این تفاوت در شب و روز در مقایسه با خودروهای برقی مجهز به باتری قابل شارژ ثابت است. Kinetic ممکن است Luna را در سال 2024 عرضه کند. قیمت آن می تواند حدود روپیه باشد. علامت 50000 با برد حدود 50 تا 100 کیلومتر. اسکوترهای الکتریکی برای فضای PV ممکن است بعداً دنبال شوند.


منبع: https://www.rushlane.com/kinetic-luna-electric-to-be-called-e-luna-confirms-ceo-12470834.html

Kinetic در حال راه اندازی یک خط مونتاژ مجزا برای نمادین e Luna خود است. این شرکت تا 30 دستگاه جوش جدید را در خط مونتاژ نصب کرده است که منحصر به فرد e Luna است. در کنار آن، غرفه‌های رنگ و مغازه‌های تولیدی ویژه برای e Luna نیز راه‌اندازی می‌شوند. Kinetic Green Energy & Power Solutions e Luna را در احمدناگار، ماهاراشترا تولید خواهد کرد.

چه انتظاری داشته باشیم؟

Kinetic Green، بنیانگذار و مدیر عامل، Sulajja Firodia Motwani در رسانه های اجتماعی نام شرکت الکتریکی خود را فاش کرد. آنها نام آن را “e Luna” گذاشته اند تا به یک نام نمادین در صنعت 2W ادای احترام کنند. نام لونا که برای اولین بار در نیم قرن شروع به کار کرد، در حال بازگشت است و امیدوار است که استقبال خوبی در میان ،یداران هندی خودروهای برقی داشته باشد.

مدیرعامل Kinetic Green نام خود را تایید کرد