KTM 390 Adventure V Spied

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/ktm-390-adventure-v-spied-gets-lower-seat-height-option-12466007.html

پیش از عرضه، نسخه جدید KTM 390 ADV V در یک فروشنده جاسوسی شده است. در تصویر ما می‌تو،م یک پسر 5 اینچی 9 اینچی با نوک انگشتان روی 390 Adventure معمولی و کف پای صاف روی 390 Adventure V را ببینیم. در نسخه جدید 390 ADV V، KTM سیستم تعلیق جلو و عقب را از 390 Duke تا 390 ارائه می‌کند. به ارتفاع صندلی کمتر و همچنین یک صندلی جدید با مشخصات پایین دست پیدا کنید. این بدان م،است که مسیر تعلیق 142 میلی‌متر جلو و 150 میلی‌متر در عقب با نوع V خواهد بود در حالی که در نسخه استاندارد 177 میلی‌متر و 170 میلی‌متر است.

KTM 390 Adventure V V،t معرفی شد
KTM 390 Adventure V V،t

ارتفاع صندلی روی کاغذ به طور کامل به توانایی کف پای صاف در زندگی واقعی ترجمه نمی شود. ارتفاع 800 میلی متری صندلی رویال انفیلد هیمالیا نسبت به ارتفاع 825 میلی متری صندلی Hero Xpulse چندان دوستانه نیست. این به این دلیل است که هیمالیا پایه صندلی بسیار وسیع تری دارد. اکنون پاها باید به سمت پایین بروند و سپس به سمت صافی کف پا بروند، نه فقط پایین. صندلی باریک این اطمینان را ایجاد می کند که عدد ارتفاع صندلی کمتر روی کاغذ به راحتی در زندگی واقعی ترجمه می شود. به غیر از صندلی ht، طراحی صندلی نیز نقش مهمی در راحتی موتورسیکلت دارد.

KTM 390 Adventure V V،t معرفی شد
KTM 390 Adventure V V،t به زودی معرفی می شود

پس از عرضه نسخه X، KTM اکنون آماده عرضه نسخه V از 390 Adventure است – این نسخه دارای همان مشخصات و موتور است.

ارتفاع بالای صندلی های KTM ممکن است به این دلیل باشد که این پلت فرم ها از ابتدا برای ADV طراحی نشده اند. اگر به ،وان مثال رویال انفیلد هیمالیا را در نظر بگیریم، فاصله بسیار بالاتری از سطح زمین 220 میلی متر دارد و با وجود آن، ارتفاع صندلی تنها 800 میلی متر است. این یکی از عوامل اصلی محرک هیمالیا است.

این برای سوارکاران کوتاه قد که به نوک انگشتان پا متوسل می شوند، جذاب نیست. استفاده از چنین دوچرخه هایی به خصوص در سطوح سست و زمین نرم توصیه نمی شود، زیرا می تواند خطرناک باشد. KTM 390 Adventure در حال دریافت راه حلی برای این موضوع است. KTM به زودی یک نسخه جدید با ارتفاع کم صندلی با علامت V ارائه خواهد کرد که این نقص را برطرف می کند.

نسخه‌های «V» با ارتفاع کم صندلی – جدید KTM 390 Adventure V

کاهش دقیق عدد ارتفاع صندلی هنوز تایید نشده است. تیم نارنجی اعداد رسمی را پس از راه اندازی فاش می کند. KTM 390 Adventure V احتمالاً قیمتی مشابه مدل استاندارد دارد. ممکن است در کنار نسخه چرخ سیمی با تایرهای بدون تیوب عرضه شود. KTM احتمالاً بقیه مک،ک ها و اجزای سازنده را مشابه مدل قبلی نگه می دارد.

راه اندازی 390 ADV X ت، محکم از سوی KTM برای جذب طیف وسیع تری از مخاطبان بوده است. این موتور سیکلت را تقریباً 60 هزار روپیه مقرون به صرفه کرد. با مدل 390 ADV V، KTM قصد دارد دوچرخه را برای سوارکاران کوتاه قدتر در دسترس قرار دهد

در حال حاضر، KTM دو موتور سیکلت Adventure بر اساس پلت فرم های سری 390 و 250 ارائه می دهد. هر دوی آنها طراحی، پانل های بدنه و موقعیت نشستن خود را به اشتراک می گذارند. KTM 390 Adventure و 250 Adventure دارای 190 میلی متر فاصله از زمین هستند که منجر به ارتفاع نسبتاً بالای صندلی 855 میلی متری می شود. تغییرات مشابه در KTM 390 Adventure V احتمالاً در آینده به 250 Adventure کاهش می یابد.

اعداد روی کاغذ در مقابل تجربیات واقعی

با فاصله زیاد از سطح زمین، ADV ها تطبیق پذیری زیادی را ارائه می دهند. آن‌ها می‌توانند در مسیری بی‌سابقه حرکت کنند و حتی جلسات کامل خارج از جاده نیز نباید مشکل‌ساز باشد. اما فاصله زیاد از سطح زمین اغلب به طور مستقیم با ارتفاع صندلی بلند متن، است.