KTM 890 Adventure 2023 معرفی شد

پس از به‌روزرس، 890 Adventure R در ماه سپتامبر، KTM اکنون نسخه 2023 استاندارد 890 Adventure را عرضه کرده است. به‌روزرس،‌ها بر روی ارائه تعداد بیشتری از گزینه‌های سفارشی‌سازی، همراه با آمادگی بهتر دوچرخه برای جاده‌ها و همچنین زمین‌های شدید متمرکز شده‌اند.

سیستم تعلیق اکنون با گزینه ای برای تنظیم میرایی برگشتی و فشرده سازی قابل تنظیم تر است. اینها را می توان بر اساس نوع زمین تغییر داد. کمک فنر عقب همچنین دارای گزینه تنظیم میرایی برگشتی و پیش بارگذاری فنر است. 2023 KTM 890 Adventure تایرهای جدید آفرود رالی STR پیرلی اسکورپیون را دریافت می کند. هندلینگ و دوام آن بهبود یافته و من، مسیرهای جاده ای و آفرود است. ا،ر مشخصات سخت افزاری دیگر از جمله موتور 103 ، بخاری 889 سی سی مانند قبلی است.


منبع: https://www.rushlane.com/ktm-890-adventure-2023-launched-sportier-tech-evolved-12454278.html

در حالی که فریم فولادی مانند قبلی است، بدنه اطراف آن تازه شده است. فیرینگ جلو به سمت پایین کشیده شده است و اکنون بخش بزرگتری از چنگال های USD را پوشش می دهد. این امکان حضور مسلط‌تر در خیابان را فراهم می‌کند و همچنین می‌تواند محافظت بهتری در برابر ،‌های پرنده داشته باشد.

از دست دادن پانل های بدنه در زمان اضافه کاری مشکلی برای 2023 890 Adventure نخواهد بود، زیرا دوچرخه از پ،تیک تزریق رنگ و گرافیک درون قالب استفاده می کند. اکنون شیشه جلو بلندتر شده و محافظت بهتری در برابر عوامل ایجاد می کند. به نظر می رسد با صفحه نمایش استفاده شده در مسابقه رالی KTM 450 آشنا است. این دوچرخه دارای یک صفحه نمایش جدید 5 اینچی TFT است که طیف وسیعی از اطلاعات را با اینفوگرافیک های قابل درک نمایش می دهد. صفحه نمایش برای خواص ضد تابش و مقاومت بهینه در برابر ،اش از نظر شیمیایی درمان می شود.

KTM 890 Adventure 2023 به روز شده دارای یک سیستم ABS به روز شده است که می تواند با حالت سواری انتخاب شده هماهنگی بیشتری داشته باشد. به ،وان مثال، هنگامی که کاربر حالت آفرود یا رالی سواری را انتخاب می کند، ABS خارج از جاده به طور خودکار فعال می شود. عملکرد ABS را در چرخ جلو کاهش می دهد، در حالی که آن را به طور کامل برای چرخ عقب خاموش می کند.

فیرینگ جلو برای بهبود ایمنی و افزایش ظرفیت حمل بار تقویت شده است. برای اطمینان از استحکام مطلوب برای شیشه جلو، ماسک چراغ جلو و برج ابزار، از دو براکت آلومینیومی فورج شده در زیر فیرینگ استفاده شده است.

2023 KTM 890 Adv
2023 KTM 890 Adv

دو گزینه رنگ جدید وجود دارد که هر دو به یک اندازه سرکش به نظر می رسند. این یک پالت رنگ متنوع با ،یبی پر جنب و جوش از نارنجی امضای KTM و سایه های سیاه، سفید و خا،تری است. قوطی اگزوز و نوک اگزوز دارای سایه ف،ی متفاوتی هستند که باعث افزایش ظاهر اسپرت دوچرخه می شود.

2023 890 Adventure – چه جدید است

حالت دمو نیز در دسترس است که به کاربران امکان می دهد تمام ویژگی های فنی موجود برای دوچرخه را در 1500 کیلومتر اول تجربه کنند. بر اساس آنچه که دوست دارند، کاربران می توانند از طریق یک طرح عضویت پولی به استفاده از ویژگی ها ادامه دهند.

2023 KTM 890 Adv
2023 KTM 890 Adv

به روز رس، های دیگر ماجراجویی 2023 890

بسته‌های جدید KTM 890 Adventure در گزینه‌های رنگی جدید، تغییرات بدنه و طیف وسیعی از به‌روزرس،‌های سخت‌افزاری و فنی

2023 KTM 890 Adv
2023 KTM 890 Adv

ویژگی های اتصال مبتنی بر بلوتوث تا حد زیادی مشابه قبلی است. این شامل دسترسی به تماس ها، متن و موسیقی، ناوبری گام به گام و کمک های کنار جاده ای KTM است. ارتقاهای فنی این دوچرخه شامل حالت‌های جدید سواری، سیستم‌های کمکی، اتصال گوشی هوشمند و ویژگی‌های کنترل کشش است. ارتقاء اختیاری شامل کروز کنترل و Quick،fter+ است.