LDV ون بد بو Maxus V70 را نشان می دهد

ما همچنین می‌د،م که واردکننده LDV استرالیا از V70 آگاه است و به خودرو نگاه می‌کند، اگرچه خودش در مورد هیچ طرحی به این یا آن اظهار نظر نکرده است.

  • LDV ون بد بو Maxus V70 را نشان می دهد
  • LDV ون بد بو Maxus V70 را نشان می دهد

جزئیات رسمی در سایت‌های خودروی چینی و رسانه‌های اجتماعی مانند Weibo بسیار کمیاب است، اگرچه می‌د،م که V70sهای پرتاب دارای چندین ردیف صندلی هستند. ما تصور می کنیم که یک ون کار دو نفره در حال ساخت است، با این حال، برای فروش در کنار LDV G10 یا شاید جایگزینی آن.

را Maxus V70 – شرکتی به نام LDV در استرالیا از برند Maxus در جاهای دیگر استفاده می کند – از جانبی بیشتر شبیه فورد ترانزیت سفارشی به نظر می رسد، اما جلوپنجره جلویی جالبی دارد و از رنگ های دو رنگ سرگرم کننده کمی شبیه مولتی ون فول، واگن استفاده می کند.

نسخه الکتریکی EV70 رسمی به نظر می رسد، با توجه به اینکه این شرکت طیف وسیعی از ، های کار برقی و جابجایی افراد را تولید می کند – از جمله eDeliver 9 و MIFA 9 در بازار استرالیا.

چین LDV به عرضه وسایل نقلیه جدید در بازار داخلی خود با سرعت ادامه می دهد، آ،ین آنها یک ون مسافربری سایز متوسط ​​با برخی طراحی های عجیب و غریب و رنگ های دو رنگ است.

امسال 14813 دستگاه خودرو در استرالیا فروخته است که توسط T60 هدایت می شود. همچنین رشد قابل توجهی نسبت به شاسی بلند بزرگ D90 نشان می‌دهد، دیزلی Deliver 9 پرفروش‌ترین ون بزرگ استرالیا است و G10 کوچک‌تر رتبه سوم پس از تویوتا HiAce و Hyundai Staria Load را در رقابت‌های فروش بخش خود دارد.

بیشتر: فروش این SUV بزرگ چینی تحت رادار در حال افزایش است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ldv-reveals-funky-maxus-v70-van

سال بزرگی برای LDV استرالیا بود، و eDeliver 9 و MIFA 9 فوق الذکر و همچنین eT60 ute الکتریکی را عرضه کرد. فراتر از این، این شرکت مدل دیزلی به روز شده T60 Max و موتور MIFA بنزینی را روانه بازار کرده است.

SAIC می افزاید، این همچنین بر روی یک معماری جدید قرار دارد.

  • LDV ون بد بو Maxus V70 را نشان می دهد
  • LDV ون بد بو Maxus V70 را نشان می دهد

در حالی که سایت اصلی SAIC Motor (SAIC Motor مادر Maxus/LDV است) تقریباً هیچ داده ای ارائه نمی دهد، منابع معتبر در چین می گویند V70 با موتور 2.0 لیتری توربو دیزل 93 کیلووات و اتوماتیک 9 سرعته با مصرف سوخت 7.4 لیتر عرضه می شود. /100 کیلومتر