Lexus NX برای سه مشکل فراخوان شد

در مورد هر سه فراخوان، ل،وس مشکلات را با یک به روز رس، نرم افزار برطرف خواهد کرد.

این خودروها به یک ماژول کنترل بدنه (BCM) مجهز هستند که در کنار سایر وظایف، عملکرد روشنایی بیرونی را کنترل می کند. با استفاده از برنامه Lexus Connected، چراغ‌های جلو را می‌توان از راه دور برای تقریباً 60 ث،ه روشن کرد تا به کاربر کمک کند تا وسیله نقلیه پارک شده خود را پیدا کند.»

ل،وس در فراخوان خود می‌گوید: «برای خودروهای درگیر، این احتمال وجود دارد که مجموعه محرک ترمز به اشتباه وضعیت جریان بیش از حد محرک ترمز دستی الکترونیکی (EPB) را تشخیص داده و وارد حالت ایمنی ،ابی شود.

بیشتر: همه چیز Lexus NX
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lexus-nx-recalled-for-three-fixes

دومین فراخوان شامل مدل‌های NX250، NX350، NX350h و NX450h+ است که بین نوامبر 2021 و ژوئن 2022 ساخته شده‌اند.

با مالکان از طریق پیامک، ایمیل یا پست تماس گرفته می‌شود تا به آنها توصیه شود برای تعمیر رایگان در خودروی خود رزرو کنند. مالکان ذینفع می توانند برای ،ب اطلاعات بیشتر در روزهای کاری هفته از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر با شماره 1800 023 009 تماس بگیرند.

اولین فراخوان مدل های بنزینی NX250 و NX350 را که بین نوامبر 2021 و ژوئیه 2022 تولید شده اند، تحت تاثیر قرار می دهد.

“این حالت چراغ نشانگر نقص عملکرد (MIL) را روشن می کند، یک پیام نمایشگر چند اطلاعاتی (MID) را نمایش می دهد “عیب ترمز دستی، به فروشنده خود مراجعه کنید” و از درگیر شدن یا جدا شدن EPB جلوگیری می کند.

اگر این اتفاق بیفتد، سیستم ممکن است سطح کمتری از کمک محوری خط نسبت به طراحی شده در شرایط خاص جاده و وسیله نقلیه (به ،وان مثال، شعاع منحنی، سرعت خودرو، و غیره) ارائه دهد و ممکن است سطح کامل کمک مورد نیاز را در شرایط خاص ارائه نکند. ”

آ،ین ل،وس NX سه بار برای رفع مشکلات ترمز دستی الکترونیکی، کمک ردیابی بین خطوط و نرم افزار “ماشین یاب” فراخوان شده است.

تحت شرایط خاصی، اگر چراغ‌های جلو با استفاده از برنامه Lexus Connected فعال شوند، نرم‌افزار BCM به طور همزمان چراغ‌های جلو و چراغ‌های روشنایی روز (DRL) را روشن می‌کند و چراغ‌های جلو بدون روشن شدن چراغ‌های عقب بسته به موقعیت سوئیچ کنترل نور، روشن می‌مانند.

“اگر EPB نمی تواند درگیر شود، هشدارهای EPB MIL و MID نادیده گرفته می شوند و خودرو بدون قرار گرفتن در “پارک” روی درجه ای پارک می شود. به همین دلیل، وسیله نقلیه درگیر می تواند غلت بزند و خطر تصادف را افزایش دهد.

  • Lexus NX برای سه مشکل فراخوان شد

“این منجر به عدم انطباق با قانون طراحی استرالیا 13 می شود.”

  • Lexus NX برای سه مشکل فراخوان شد

ل،وس در فراخو، خود می گوید: «یک خطای نرم افزاری در رایانه کنترلی کمک ردیابی خط (LTA) ممکن است باعث شود تا حد بالایی زاویه فرمان LTA زودتر از حد انتظار برسد.

فراخوان نهایی شامل مدل‌های NX250، NX350، NX350h و NX450h+ است که بین نوامبر 2021 و ژوئن 2022 ساخته شده‌اند.

نکته مهم این است که راننده کنترل کامل تمامی مانورهای فرمان را در اختیار دارد و علاوه بر این، تمامی اخطارهای ،وج از خط (بصری و شنیداری) و عملکردهای نظارت بر راننده (هشدار فرمان دست راننده) طبق طراحی به کار خود ادامه خواهند داد.

  • در مجموع از وسایل نقلیه 1955 درگیر هستند
  • اعلامیه فراخوان اصلی، شامل لیست VIN، است عطااینجا ched
  • Lexus NX برای سه مشکل فراخوان شد