Mahindra XUV300 Facelift Spied – نمای جلویی الهام گرفته از BEV Electric دریافت می کند

مهندسان ماهیندرا در اولین مجموعه ع،‌های جاسوسی (که حدس زده می‌شود XUV100)، چراغ‌های جلوی گرد موقتی نصب کرده بودند. مجموعه دوم ع،‌های جاسوسی (که در کنار تار 5 در دیده می‌شود) حفره‌ای عظیم را نشان می‌دهد که چراغ‌های جلو باید در آن قرار می‌گرفتند. ع، های جاسوسی جدید تا حدی شبح چراغ های جلوی ماهیندرا XUV300 فیس لیفت را نشان می دهد.

ماهیندرا در حال آماده سازی نسخه فیس لیفت شده SUV 4 متری خود XUV300 است. S،rish Thangamani از علاقه مندان به خودرو، فیس لیفت ماهیندرا XUV300 را در GST Road، چنای، تامیل نادو مشاهده کرد. حرکت در جاده در کنار Maruti S-Presso، ضریب اندازه کاملاً مشهود است. برای اولین بار، چراغ های جلو به طور جزئی دیده شدند. آنها طراحی وحشیانه ای را به خود می گیرند که در شاسی بلندهای برقی آینده نگرانه ماهیندرا بورن دیده می شود.

تست خالدار فیس لیفت ماهیندرا XUV300

چراغ‌های جلو در محدوده شاسی‌بلندهای Born Electric ماهیندرا الهام‌بخش اصلی آن هستند. در تصویر زیر می‌تو،م خاطره‌سازی را به شکل امضاهای بزرگ DRL به شکل C مشاهده کنیم. این امضاها ممکن است حدود 75 درصد از چهره جلویی آن (عمودی) را به خود اختصاص دهند. تحمیل کلمه من،ی برای توصیف آنها خواهد بود. ،اصر طراحی مشابه ممکن است در آینده به XUV400 تبدیل شوند.

چراغ های عقب عقب هنوز هم چراغ های موقتی هستند که در ع، های جاسوسی قبلی دیده می شدند. نکته اصلی این است که این یک فیس لیفت XUV300 است و نه XUV100، شکل درها و بخش ربع عقب کوچک است که مستقیماً به م،ای همان فضای صندوق عقب 257 لیتری است. همانطور که در تصاویر جاسوسی اخیر مشاهده می شود، درها شبیه به XUV300 فعلی هستند. طراحی عقب ،مت دیگری است که در آن جابجایی های عمده ای وجود خواهد داشت.

طراحی چراغ جلوی فیس لیفت ماهیندرا XUV300
طراحی چراغ جلوی فیس لیفت ماهیندرا XUV300

تست خالدار فیس لیفت ماهیندرا XUV300
تست خالدار فیس لیفت ماهیندرا XUV300

آزمایش فیس لیفت ماهیندرا XUV300 ادامه دارد – چراغ های جلوی جدید شباهت های طراحی را با طیف خودروهای برقی آینده ساز BE نشان می دهند.

ظاهر هرگز نقطه قوت XUV300 نبود و ممکن است با مدل فیس لیفت شده تغییر کند. سانروف تک جداره، کنترل آب و هوای دو منطقه، هر چهار ترمز دیسکی، ایمنی 5 ستاره در تصادف از نقاط قوت اصلی هستند. امیدواریم ماهیندرا دریچه های AC عقب را نیز ارائه دهد. همان 1.2 لیتر بنزین (109 ، بخار، 200 نیوتن متر، 6MT، 6AMT)، 1.2 لیتر TurboSport (129 ، بخار، 230 نیوتن متر، 6MT) و 1.5 لیتر دیزل (115 ، بخار، 300 نیوتن متر، 6MT، 6AMT) بسیار محتمل هستند.

ماهیندرا XUV100 وارد می شود؟

برای شروع، ممکن است چراغ های عقب LED به سبک متصل وجود داشته باشد که با چین تیز در استتار نشان داده می شود. امضای LED چراغ عقب احتمالاً دارای امضای C شکلی است که در محدوده Born Electric نیز دیده می شود. اسپوی، نیز متفاوت است، همراه با طراحی چرخ آلیاژی 5 پره و برگ شبدری. بازتابنده‌های عقب در سپرها اکنون شیک‌تر و عریض‌تر شده‌اند.

طراحی درب فیس لیفت ماهیندرا XUV300
طراحی درب فیس لیفت ماهیندرا XUV300

ماهیندرا نام XUV100 را در هند نیز به ثبت رسانده است. این می تواند نسخه نسل بعدی KUV100 باشد. ماهیندرا در حال کاهش مارک های نامطلوب خود و آوردن آنها به مارک های محبوب (برند TUV به Bolero Neo) است. ممکن است در مورد برند KUV هم همینطور باشد و آن را تحت برند XUV قرار دهید. KUV100 به طور شگفت انگیزی از هولوکاست BS6 P2 جان سالم به در برد و آوردن آن تحت نام تجاری XUV ممکن است یک نقطه تجاری استراتژیک باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-xuv300-facelift-spied-gets-bev-electric-front-look-12471270.html