Maruti Fronx CNG با کیت تست آلایندگی در پونا

گزینه CNG برای Maruti Fronx با موتور جت دوگانه 1.2 لیتری سری K و موتور VVT دوگانه ارائه می شود. حدا،ر قدرت موتور در هنگام کار با بنزین 89.73 ، بخار و حدا،ر گشتاور 113 نیوتن متر است. این اعداد با انواع CNG Fronx کمتر خواهد بود. در حالی که موتور 1.2 لیتری دارای گزینه انتقال 5MT و 5AMT است، Fronx CNG تنها 5MT خواهد داشت. مسافت پیموده شده Fronx CNG می تواند یکی از بالاترین ها در هند باشد.

لیست تج،ات Fronx CNG بر اساس سطح تریم خواهد بود. گزینه CNG برای Fronx را می توان با تریم های دلتا و دلتا + ارائه کرد. برجسته‌ترین ویژگی‌های بیرونی شامل چراغ‌های جلو چند بازتابنده LED، LED DRL، چراغ‌های جلوی خودکار با عملکرد خانه دنباله‌دار، رینگ‌های آلیاژی، آنتن باله ،ه‌ای، ORVM‌های رنگی بدنه با نشان‌دهنده چرخش و شیشه‌های پنجره برش UV است.

Fronx CNG از تمام مزایای خودروهای S-CNG کارخانه ماروتی برخوردار خواهد شد. این شامل طیف وسیعی از ارتقاهای داخلی مانند سیستم تزریق هوشمند، سیستم تعلیق تنظیم مجدد، سوئیچ خودکار بین CNG و بنزین، نشانگر سطح سوخت و م،ن NGV برای سوخت‌گیری سریع‌تر و ایمن‌تر است. ایمنی با بهبود دوام و قابلیت تصادف، طراحی ضد خوردگی و نشت تج،ات CNG و قطع خودکار موتور در طول فرآیند پر ، سوخت افزایش می‌یابد.

ویژگی های CNG Fronx

در داخل، Maruti Fronx CNG دارای تم دو رنگ، صندلی‌های پارچه‌ای ممتاز، استارت/استاپ موتور، کنترل‌های نصب‌شده روی فرمان، کنترل آب و هوای خودکار، فرمان قابل تنظیم شیب، ORVM‌های قابل تنظیم الکتریکی، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی با SmartPlay Pro، بی‌سیم خواهد بود. Android Auto و Apple CarPlay و دستورات صوتی.

Fronx اخیرا با تج،ات تست آلایندگی مشاهده شد که نشان می دهد نسخه CNG در حال توسعه است. برای اشتراک‌گذاری این ع،‌های جاسوسی انحصاری Fronx CNG از پونا، به علاقه‌مند به خودرو، ساتیا، نکته کلاهی. اگر Maruti بتواند برنامه آزمایش را سریع پیگیری کند، Fronx می‌تواند گزینه CNG را از روز اول دریافت کند. انتظار می‌رود Fronx در آوریل عرضه شود. رزرو انواع بنزین با مبلغ 11000 روپیه باز است.

مسافت پیموده شده CNG Maruti Fronx

در زمان رونمایی، هیچ بی،ه رسمی در مورد نسخه CNG Fronx وجود نداشت. با این حال، با توجه به فشار قوی Maruti برای CNG، انتظار می رفت که Fronx در نهایت بتواند یک گزینه CNG داشته باشد.

کیت ایمنی شامل برنامه پایداری الکترونیکی، دستیار نگه داشتن در سربالایی، دو کیسه هوای جلو، سنسور پارک عقب با نمایشگر اینفوگرافیک، مه‌زدای عقب، سیستم امنیتی ضد سرقت، سیستم نگهدارنده صندلی کودک ISOFIX و آینه دید عقب در روز/شب دستی خواهد بود. Fronx در درجه اول با تاتا ن،ون، کیا سونت، هیوندای ونو، ماهیندرا XUV300، نیسان مگنیت و رنو کیگر رقابت خواهد کرد. در حالی که Maruti در حال حاضر Brezza را در این بخش دارد، Fronx استایل و شکوه بیشتری به آن اضافه می کند. در میان خودروهای جدید ماروتی، باید دید که آیا Fronx می تواند به اندازه گرند ویتارا موفق باشد یا خیر.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-fronx-cng-spied-emission-testing-pune-12460510.html

Fronx می تواند از همان ابتدا گزینه CNG را دریافت کند، یا می تواند بعداً معرفی شود، همانطور که در مورد Grand Vitara بود.

Maruti Fronx CNG Spied
Maruti Fronx CNG Spied
گزینه دوم موتور برای Fronx یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی است. 100 ، بخار قدرت و 147.6 نیوتن متر تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 5 سرعته دستی و 6AT است. این گزینه موتور با نسخه دلتا + به بعد در دسترس خواهد بود. در حالی که دلتا+ تنها گیرب، دستی با موتور توربو خواهد داشت، تریم های زتا و آلفا هر دو گزینه MT و AT را خواهند داشت.

Maruti Fronx CNG Spied
Maruti Fronx CNG Spied