Maruti Grand Vitara SUV Homologed

گزینه هیب، ملایم در گزینه انتقال 6AT و 5MT ارائه خواهد شد. گزینه AWD فقط با گیرب، دستی ارائه می شود. جالب اینجاست که گرند ویتارا AWD ویژه صادراتی گیرب، اتوماتیک را به نمایش گذاشته است. امیدواریم که در آینده ای مشابه در هند راه اندازی شود.

ویژگی‌های داخلی جدید ویتارا دارای صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی با پشتیب، از اندروید اتو و اپل کارپلی، سیستم صوتی آرکامیس و فرمان روکش چرمی با کنترل‌های روی فرمان است. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به سانروف پانوراما، واحد نمایشگر هدآپ، سیستم شارژ بی‌سیم و کروز کنترل اشاره کرد.

جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV - انواع هیب، قوی
جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV – انواع هیب، قوی
دکمه شروع/توقف، ورود بدون کلید، دریچه های AC عقب، فیلتر هوای PM 2.5 و دوربین 360 درجه نیز بخشی از ویژگی های مشاهده شده در گرند ویتارا جدید خواهد بود. ویژگی های اتصال شامل عملکردهای از راه دور، پیدا ، ماشین من، گزارش سلامت خودرو، ایموبلایزر و فرمان صوتی از طریق سیری و دستیار گوگل خواهد بود. قیمت های Maruti Grand Vitara طی چند روز دیگر در مراسم رونمایی اعلام خواهد شد. انتظار می رود قیمت آن بین 10 تا 18 میلیون روپیه باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-grand-vitara-suv-،mologated-10-v،ts-on-offer-12443354.html

شاسی بلند ماروتی سوزوکی گرند ویتارا اوا، این ماه عرضه خواهد شد – پیش از آن، اکنون تایید شده است.

SUV جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا
SUV جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا

گراند ویتارا با به اشتراک گذاشتن برخی از مشخصات بیرونی خود با Hyryder، برخی از ویژگی های منحصر به فرد را نیز دریافت خواهد کرد. این در طراحی جلوپنجره شش ضلعی جدید، چراغ های جلو LED و LED DRL در امتداد چراغ های عقب LED و سپرهای جلو و عقب جدید دیده می شود. دریچه‌های هوای عریض، ریل‌های سقف، ORVM‌های تاشو خودکار و رنگ‌های کرومی روی خط سقف نیز بخشی از آرایش بیرونی آن هستند در حالی که گرند ویتارا بر روی رینگ‌های آلیاژی 17 اینچی سوار می‌شود. برای متمایز شدن از تویوتا هایریدر، ماروتی رنگ خا،تری گراند ویتارا را روی پنجره قرار داده است، در حالی که ستون‌های C و ریل‌های سقف طرح رنگ خا،تری دارند و لهجه‌های کرومی روی خط پنجره آن دیده می‌شود.

پس از رونمایی از SUV پرچمدار خود در چند هفته پیش، Maruti Suzuki اکنون آماده عرضه آن است. گرند ویتارا جدید جایگزین S-Cross شده و پس از عرضه با هیوندای کرتا و کیا سلتوس رقابت خواهد کرد. همانطور که در اسناد تایید شده نشان داده شده است، در یک انتخاب از 10 نوع ارائه خواهد شد.

گرند ویتارا هیب، قوی از یک موتور 1.5 لیتری بنزینی TNGA بهره می برد که توسط تویوتا توسعه یافته است. قدرت 92.4 ، بخار و گشتاور 122 نیوتن متر را دارد. از سوی دیگر، موتور الکتریکی قادر به تولید 80.2 ، بخار قدرت و 141 نیوتن متر گشتاور است تا حدا،ر ،وجی ،یبی 115.56 ، بخار را ارائه دهد. انتقال از طریق گیرب، eCVT انجام می شود. گیرب، دستی با گرند ویتارا هیب، قوی عرضه نمی شود. Maruti Grand Vitara Gross Wt 1645 کیلوگرم برای MT 2WD، 1720 کیلوگرم برای MT 4WD و 1755 کیلوگرم برای نوع AT است. مسافت پیموده شده گراند ویتارا هیب، 27.97 کیلومتر در لیتر است.

جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV - انواع هیب، ملایم
جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV – انواع هیب، ملایم

Maruti Grand Vitara در دو گزینه موتور – یکی با هیب، ملایم و دیگری با هیب، قوی خود شارژر ارائه خواهد شد. گزینه هیب، ملایم به موتور جت دوگانه 1.5 لیتری K15C مجهز می شود که در خط تولید شرکت Ertiga، Brezza، Ciaz را نیز تامین می کند. این موتور 103 ، بخار قدرت و 137 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. مسافت پیموده شده در حدود 20-21 کیلومتر در لیتر است.

Maruti Grand Vitara Homologated

در مجموع 10 نوع با Maruti Grand Vitara ارائه می شود. 8 برای هیبرید ملایم و 2 برای هیبرید قوی. انواع هیب، ملایم Maruti Grand Vitara عبارتند از – Sigma MT، Delta MT، Zeta MT، Alpha MT، Alpha 4WD MT، Delta AT، Zeta AT و Alpha AT. دو نوع هیب، قوی پیشنهادی Zeta+ CVT و Alpha+ CVT هستند. وزن ناخالص خودرو گراند ویتارا هیب، قوی 1755 کیلوگرم است.

جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV - انواع هیب، ملایم
جدید ماروتی سوزوکی گرند ویتارا SUV – انواع هیب، ملایم

Maruti Grand Vitara – جزئیات کلیدی