Maruti Ignis موتور سازگار با RDE دریافت می کند

تمام خودروهایی که پس از 31 مارس امسال فروخته می شوند، باید استانداردهای آلایندگی جدید را رعایت کنند. این بدان م،است که پیشرانه ها باید با هنجارهای RDE (انتشار واقعی رانندگی) مطابقت داشته باشند و با E20 (اتانول 20٪) سازگار باشند. در این راستا تاتا موتورز، رنو و … قبلا خودروهای خود را به روز کرده اند. سایر سازندگان در حال به روز رس، خودروهای خود هستند.

موتور 1.2 لیتری K12 تنها پیشرانه است. این پیشرانه 82 ، بخار قدرت و 113 نیوتن متر گشتاور تولید می کند و با موتور 5 سرعته MT یا AMT جفت می شود که سرعت آن 20.8 کیلومتر بر لیتر است. در هند، Ignis فقط به ،وان FWD ارائه می شود، اما در بازار بین المللی، با آپشن AWD نیز به فروش می رسد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-ignis-gets-rde-compliant-engine-price-hike-12461947.html

Maruti Ignis یک هاچ بک کوچک من، شهر با فضای داخلی ممتاز و پر از تکنولوژی است. از طریق نمایندگی ن،ا به فروش می رسد. دارای روکش بدنه و ریل های سقفی جذابیت متقاطع است.

Ignis Black Edition

با به‌روزرس، جدید، Maruti Suzuki Ignis از ESP و دستیار نگه‌داشتن در سربالایی به‌،وان تج،ات استاندارد در میان خط تولید دریافت می‌کند.

2023 Maruti Ignis Black Edition
تصویر – sansCARi اج،

ماروتی سوزوکی Ignis را در سطوح سیگما، دلتا، زتا و آلفا ارائه می دهد. مدل‌های با مشخصات بالا دارای کنترل آب و هوای خودکار، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، چراغ‌های جلو پروژکتور LED، LED DRL، چراغ‌های مه شکن و غیره هستند.

به روز رس، های جدید موتورها را سبزتر می کند، اما با افزایش هزینه همراه است. افزایش قیمت اجتناب ناپذیر است همین امر در مورد خودروهای سوزوکی Maruti نیز صدق می‌کند و آنها را کمی عزیزتر از گذشته می‌کند. قیمت ایگنیس تا 100 تومان افزایش یافته است. 27000. افزایش قیمت های جدید بلافاصله اعمال می شود.

بسته Ignis Nexa Collection توسط Maruti Suzuki ارائه شده است که قیمت آن 100 میلیون تومان است. 22990. با توجه به قیمت، Ignis سایه رنگی Pearl Midnight Black و مجموعه ای از لوازم جانبی را دریافت می کند. همانطور که توسط کانال SansCari Sumit فاش شده است، ظاهر Ignis استاندارد را کاملاً به چیزی بسیار خاص تر تبدیل می کند. به خصوص با آن رینگ های آلیاژی 15 اینچی مشکی.

بزرگ‌ترین خودروساز هند نیز خط تولید خود را به‌روزرس، می‌کند تا قبل از موعد مقرر، فاز دوم استانداردهای BS6 را رعایت کند. خودروهای به روز شده Maruti شروع به ورود به نمایندگی ها کرده اند. اولین بار که به طور رسمی راه اندازی شد، Ignis است. بعدی می تواند سوئیفت و برزا باشند که قبلاً با موتورهای به روز وارد نمایشگاه شده اند.

افزایش قیمت Maruti Ignis 2023

Ignis کم هزینه ترین پیشنهاد از نمایندگی Nexa است. این حرکت دسترسی ایگنیس را برای ،یداران بالقوه کمی دشوارتر کرده است. قبل از افزایش قیمت، قیمت‌های Ignis در محدوده 5.55 لک تا 8.99 لک (سابق) بود. ماروتی سوزوکی، همراه با موتور سازگار با RDE، برخی از فناوری‌های ایمنی را در Ignis ،یب می‌کند. ESP و نگهدارنده تپه را به صورت استاندارد در سراسر محدوده دریافت می کند.