Maruti Invicto ارزان تر از تویوتا اینووا هایکراس است

از نظر قیمت شروع، Maruti Invicto یک مزیت آشکار دارد. اگر انواع ZX و ZX (O) Hycross Hybrid را حذف کنیم، لیست ویژگی‌ها تا حد زیادی ی،ان است. از نظر بصری نیز، حضور خیاب، برای هر دو مدل ی،ان است. حتی زم، که Invicto تغییراتی در ،مت جلو، چرخ‌های آلیاژی و چراغ‌های عقب دارد.

Maruti Invicto تنها از پیشرانه هیب، قوی بهره می برد. در مقایسه، Innova Hycross گزینه فقط بنزینی را نیز دارد. به همین دلیل است که Hycross با قیمت پایه کمتر از 18.82 میلیون روپیه برای نسخه 7 سرنشین G-FLT موجود است. انواع Hycross Hybrid با VX 7 نفره شروع می شود که با قیمت 25.30 میلیون روپیه در دسترس است. در مقایسه، Maruti Invicto هیب، از 24.79 میلیون روپیه برای نسخه 7 سرنشین Zeta+ شروع می شود. تنها با در نظر گرفتن انواع هیب،، Invicto قیمت اولیه پایین تری نسبت به Innova Hycross Hybrid دارد.

مدل برتر Maruti Invicto 7 نفره آلفا+ است که 28.42 میلیون روپیه قیمت دارد. مدل برتر Hycross Hybrid در حال حاضر برای رزرو موجود است VX (O). نسخه 7 نفره 27.27 میلیون روپیه قیمت دارد، در حالی که قیمت 8 نفره آن 27.32 میلیون روپیه است. Hycross Hybrid همچنین دارای انواع ZX و ZX (O) است. اما رزرو برای اینها به طور موقت متوقف شده است. این به دلیل دوره انتظار بالای بیش از 24 ماه در برخی مکان ها است.

Maruti Invicto vs Innova Hycross - قیمت انواع هیب،
Maruti Invicto vs Innova Hycross – قیمت انواع هیب،

Maruti Invicto در مقابل Innova Hycross – مشخصات و ویژگی‌ها

Maruti Invicto جدید
Maruti Invicto جدید

از آنجایی که Maruti Invicto هیب، با قیمت پایه پایین تری نسبت به Toyota Innova Hycross Hybrid موجود است.

لیست ویژگی ها تا حد زیادی برای Maruti Invicto و Hycross Hybrid ی،ان است. این امر به ویژه در صورتی صادق است که گونه های ZX و ZX (O) Hycross را حذف کنیم. همانطور که قبلا ذکر شد، در حال حاضر برای رزرو در دسترس نیستند. گونه Hycross Hybrid ZX (O) دارای برخی ویژگی‌های انحصاری مانند ADAS است. این شامل کروز کنترل پویا راداری، کمک ردیابی بین خطوط، هشدار ترافیک عقب، م،تور نقطه کور، سیستم پیش از برخورد و نور بالا خودکار است. ویژگی های ADAS در حال حاضر با Maruti Invicto در دسترس نیستند.

به ،وان بخشی از مشارکت جه، سوزوکی و تویوتا، Maruti Invicto با قیمت اولیه 24.79 میلیون روپیه عرضه شده است. این در اصل یک نسخه تغییر یافته از Innova Hycross است. از دیگر محصولات مش، فعال – Baleno/Glanza و Grand Vitara/Urban Cruiser Hyryder پیروی می کند.

به طور کلی، Maruti Invicto به ،وان پیشنهادی با ارزش تر به نظر می رسد. با این حال، تجربه فروش و خدمات نیز می تواند نقش داشته باشد. تویوتا در اینجا یک مزیت دارد، زیرا این برند در نظرسنجی های رضایت مشتری بالاتر از Maruti رتبه بندی شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-invicto-is-cheaper-than-toyota-innova-hycross-12473469.html

هر دو Maruti Invicto و Innova Hycross از یک پیشرانه هیب، قوی 2.0 لیتری استفاده می کنند. حدا،ر قدرت آن 184 ، بخار و حدا،ر گشتاور 188 نیوتن متر است. به گیرب، e-CVT متصل شده است. از نظر ابعاد، هر دو MPV دقیقاً ی،ان هستند. طول آنها 4755 میلی متر، عرض 1850 میلی متر و ارتفاع 1790 میلی متر است. فاصله بین دو محور 2850 میلی متر است.

با پلتفرم مش، Invicto و Innova Hycross، این سوال پیش می آید که کدام یک را ب،یم. هر دو مدل در یک کارخانه تولید می شوند، بنابراین جنبه های کیفی دقیقاً ی،ان خواهد بود. احتمالاً می توان به قیمت ها و ویژگی ها نگاه کرد تا بهترین گزینه بین Maruti Invicto در مقابل Toyota Innova Hycross را درک کرد.

قیمت Maruti Invicto در مقابل Innova Hycross

برخی از ویژگی‌های کلیدی رایج در میان Invicto و Hycross Hybrid عبارتند از: سانروف پانوراما، صندلی‌های چرمی، کنترل تهویه مطبوع خودکار، دنده‌ها، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی 10.1 اینچی و MID رنگی 7 اینچی. Invicto دارای ویژگی های ممتاز مانند صندلی های جلو تهویه شونده و صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی 8 جهته با عملکرد حافظه است. کیت ایمنی شامل ایربگ های جلو، جانبی و پرده ای، سنسورهای پارک جلو و عقب و م،تور دید فراگیر 360 درجه است.

Maruti Invicto در مقابل Innova Hycross – کدام یک را ب،یم؟