Maruti Jimny مدل 7 نفره با فضای داخلی قرمز

برای دیدن شباهت با مرسدس بنز G ک،، لازم نیست یک نابغه مطلق باشد. یک جوان اهل لندن حتی یک جیمنی را به یک مینی برابوس G63 AMG تبدیل کرده است. احتمالاً جیمنی گزینه پیش‌فرض مددرها است و شور و هیج، را ایجاد می‌کند که Thar در هند ایجاد کرده است. کلاه به علاقه مندان به خودرو راهول ماتنجا برای ع، های جاسوسی و Riding Roots Adventure برای ویدیوی جاسوسی از جیمنی 7 نفره.

بازی جاسوسی توسط Riding Roots Adventure pic.twitter.com/udEZesDnBI

— RushLane (@rushlane) 24 نوامبر 2022

در حال حاضر در بازارهای بین المللی به صورت 3 در به فروش می رسد و جایگاه خوبی برای خود ایجاد کرده است. گفته می شود، ماروتی نسخه 5 در از آن را در هند عرضه می کند و قاطرهای آزمایشی در له و لاداخ نیز مشاهده می شوند. قاطرهای آزمایشی جدیدی مشاهده شده اند که دارای طرح 7 صندلی هستند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

تست خالدار 7 نفره جیمنی

ماروتی با خودروهای کوچک اعداد ثابتی را ارائه می کند. و اکنون، آنها همان را از بخش SUV می خواهند. این به دلیل محبوبیت فزاینده بخش‌های SUV و سبک زندگی آفرود است. در این راستا، این شرکت به شدت در حال کار برای گسترش سبد SUV خود است. در حالی که Brezza و Vitara جدید شروع خوبی دارند، چیزهای بیشتری در قالب Baleno Cross و جیمنی 5 در آینده در دسترس است.

آزمایش جاسوسی نسخه 7 نفره Maruti Jimny در آینده – فضای داخلی قرمز؟

در داخل، انتظار می‌رود که جیمنی ۷ نفره دارای طیف وسیعی از امکانات رفاهی موجود باشد، مانند سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی، کنترل‌های نصب‌شده روی فرمان، دریچه‌های AC عقب، درگاه شارژ USB و فضاهای ذخیره‌سازی هوشمند طراحی شده‌اند. ویژگی های اتصال احتمالاً با جیمنی 5 در در دسترس خواهد بود که همراه با سایر محصولات موجود در خط تولید نیز ارائه می شود.

از نظر مک،کی، این آفرود آینده یک موتور 1.5 لیتری K15 خواهد داشت که حدا،ر قدرت 100 ، بخار و حدا،ر گشتاور 130 نیوتن متر را تولید می کند. این خودرو به یک جعبه دنده 5 سرعته و یک سیستم 4×4 با جعبه انتقال کم برد متصل می شود. جیمنی بر اساس یک قاب نردب، سفت و سخت و بسته ای از فاصله 210 میلی متری از زمین، نزدیک شدن زیاد، زوایای ،وج و ش،ت و فاصله، و سیستم تعلیق محور سفت و سخت با فنر مارپیچ ساخته خواهد شد. جیمنی 5 در به احتمال زیاد در مقایسه با مدل 3 در یک نسخه رام شده خواهد بود و 4X4 ممکن است به ،وان استاندارد ارائه نشود تا قیمت اولیه من، تری داشته باشد.

برای اولین بار، جیمنی در یک طرح 7 نفره دیده می شود. اگرچه به نظر می‌رسد این صندلی‌ها در جلو هستند. در ع، های جاسوسی قبلی، این صندلی های اضافی به راحتی قابل تشخیص نبودند. ماروتی قصد دارد جیمنی را به ،وان یک SUV خانوادگی و نه فقط یک خودروی آفرود معرفی کند. برای این مشتریان، صندلی های اضافه شده یک امتیاز است. صندلی‌های ردیف 3 احتمالاً برای افزایش فضای صندوق عقب تاشو هستند.

Maruti Jimny مدل 7 نفره
Maruti Jimny مدل 7 نفره

تصاویر جاسوسی اخیر رنگ قرمزی را که این شرکت برای اثاثه یا لوازم داخلی خود استفاده کرده است، آشکار کرده است. این احتمال وجود دارد که این شرکت تودوزی قرمز را با انواع با مشخصات بالا به ،وان یک گزینه اضافی ارائه دهد. با فضای داخلی قرمز، جذابیت جو، جیمنی ده برابر می شود و احتمالاً ،یداران جوان زیادی را به خود جذب می کند.

مشخصات و ویژگی ها

هنوز تایید نشده است که آیا ماروتی جیمنی 7 نفره را با 4X4 به صورت استاندارد عرضه می کند یا به صورت اختیاری عرضه می شود.

Maruti Jimny مدل 7 نفره
Maruti Jimny مدل 7 نفره

اولین نمایش در نمایشگاه خودروی 2023 در ژانویه انجام می شود در حالی که عرضه آن به زودی انجام می شود. هنگامی که به بازار عرضه شود، با ماهیندرا تار ۵ در و فورس گورکا ۵ درب آینده رقابت خواهد کرد. هر دوی آنها در حال حاضر تحت آزمایش هستند.
منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-7-seater-v،t-spied-with-red-interiors-12453733.html