Maruti Jimny Zeta Base Variant Spied

رزروهای Maruti Jimny از مرز 5 هزار نفر عبور کرده است – دوره انتظار هر روز در حال افزایش است، با افزایش تعداد رزرو

Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied

زم، که به ،وان یک بخش مرده در نظر گرفته می شد، آفرودهای سبک زندگی دوباره مورد تقاضا هستند. آفرودهای سبک زندگی که در سال 2020 توسط ماهیندرا تار محبوب شدند، به لطف Maruti سوزوکی که به زودی نسخه 5 در Jimny را در هند عرضه می کند، اکنون به یک پیشنهاد اصلی نیز تبدیل شده اند.

همچنین باید در اینجا اشاره کرد که این نوع Zeta AT است. نمونه ای که در نمایشگاه خودرو به نمایش گذاشته شد، نسخه برتر، آلفا بود. ماروتی جیمنی را تنها در دو نوع زتا و آلفا عرضه خواهد کرد. هر دو در گزینه گیرب، دستی و همچنین اتوماتیک ارائه خواهند شد. AWD در تمام انواع استاندارد خواهد بود.

Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
نسخه Maruti Jimny Zeta برخی از ویژگی‌ها را از دست می‌دهد، که با نسخه برتر آلفا عرضه خواهد شد. به جای آلیاژ، چرخ های فولادی دریافت می کند. دستگیره های درب رنگ بدنه نمی شود. سایر موارد از دست رفته عبارتند از: چراغ‌های جلوی خودکار، شوینده چراغ‌های جلو، چراغ‌های جلو LED، مه شکن، ORVM‌های برقی جمع‌شونده، دکمه استارت/استاپ، کروز کنترل، فرمان روکش چرمی، کنترل تهویه مطبوع خودکار، صفحه‌نمایش لمسی بزرگ‌تر 9 اینچی با صدای فراگیر. در عوض، یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی و 4 بلندگو دارد.

Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
جیمنی پا به پای ماهیندرا تار می رود. لازم به ذکر است که ثار همچنان در ،وت 3 در است. ماهیندرا در حال کار روی عرضه مدل 5 در Thar است، اما انتظار می‌رود این مدل اوا، امسال یا سال آینده عرضه شود. در همین حال جیمنی 5 در در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی شد. رزروهای رسمی باز شده اند، در حالی که انتظار می رود تا می 2023 عرضه شود.

تست Maruti Suzuki Jimny ادامه دارد

موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری NA 104.8 ، بخار و 134.2 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این موتور یا به یک مبدل 5 سرعته دستی یا یک مبدل گشتاور 4 سرعته متصل می شود که تنها شکاف در زره جیمنی است. ماروتی سوزوکی باید یک واحد 6 سرعته مدرن AT ارائه می کرد که با Ertiga، XL6، Brezza و امثال آن عرضه می شد.

Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied
Maruti Jimny Zeta Base V،t Spied – همان شخصی که در کنار XUV500 و Jimny ایستاده است

اگرچه جیمنی یک آفرود است، اما از بسیاری جهات به ،وان یک خودروی هدفمند روزمره ظاهر می شود. گفته می شود، این ویژگی بسیار بیشتر از رقیب Thar است. با 50 سال میراث کولی و جیمنی، جیمنی 5 در یک شاسی قاب نردب، به همراه جعبه ترانسفر 4X4 دریافت می کند. این دستگاه که AllGrip Pro نامیده می شود، دارای تج،ات کم برد برای ،یدن از موقعیت های ،بنده است.

مشخصات موتور

جیمنی تایرهای لاغر 195 ،متی می گیرد. اینها متن، با اندازه SUV به نظر نمی رسند. یک ،تیک 215 بخش به جیمنی حالت عضل، بیشتری می بخشد. با قیمت های Thar که اکنون از روپیه شروع می شود. 9.99 لک برای 1.5 لیتر گازوئیل با RWD، قیمت جیمنی احتمالاً حدود روپیه است. 10 لک مارک (همه قیمت ها بدون ش).

اگرچه قبلاً رونمایی شده است، به نظر می رسد آزمایش کامل نشده است. تصاویر جاسوسی جدیدی از درب Maruti Jimny 5 با پلاک قرمز رنگ در فضای مجازی به بیرون درز کرده است. این اولین ع،‌های جاسوسی پنه، از Maruti Jimny 5 در پس از اولین نمایشگاه Auto Expo است.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-zeta-base-v،t-spied-steel-rims-small-12457912.html