Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد

رنگ‌های موجود با Ignis شامل آبی Nexa، نارنجی درخشان، نقره‌ای ابریشمی، آبی فیروزه‌ای، خا،تری درخشان و سفید مروارید قطبی می‌شود. گزینه های رنگی دو رنگ برای Ignis عبارتند از: نارنجی شفاف با سقف مشکی، آبی Nexa با سقف نقره ای و Nexa آبی با سقف مشکی.

برای XL6، فقط انواع آلفا رنگ مشکی جدید را دریافت خواهند کرد. زتا بنزین و زتا CNG کنار گذاشته شده اند. سایه تمام مشکی معمولاً با خودروهای بزرگتر هماهنگ می شود. از این نظر، رنگ جدید Pearl Midnight Black احتمالاً با Grand Vitara و XL6 عالی به نظر می رسد. کاربرد در Ignis کمی نامشخص به نظر می رسد حتی اگر دریچه بیرونی اسپرت و تقویت شده دارد.

Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد
Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد

در اقدامی که احتمالا بر اساس بازخورد بازار است، Maruti اکنون یک رنگ جدید Pearl Midnight Black را برای Ignis، Grand Vitara و XL6 عرضه کرده است. گزینه رنگ مشکی جدید تنها با انواع منتخب این خودروها در دسترس خواهد بود. Baleno و Ciaz قبلاً با رنگ مشکی پیشنهاد شده بودند. ماروتی با هم اکنون این محدوده را به ،وان Nexa Black Edition می نامد.

Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد

مشکی یکی از محبوب ترین رنگ های خودرو در سراسر جهان است. با این حال، در مورد طیف Nexa Maruti، گزینه رنگ مشکی انحصاری برای Ignis، Grand Vitara و XL6 در دسترس نبود. نزدیکترین گزینه موجود برای هر ،ی که به دنبال رنگ مشکی است، Grandeur Grey است که با Grand Vitara و XL6 ارائه می شود. ایگنیس دارای سایه خا،تری روشن تری به نام خا،تری درخشان است.

با اضافه شدن رنگ جدید Pearl Midnight Black، Ignis، Grand Vitara و XL6 اکنون در مجموع هر کدام 10 گزینه رنگی دارند.

Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد
Maruti Nexa Black Edition راه اندازی شد

به غیر از رنگ مشکی جدید، هیچ آپدیت دیگری برای Ignis، Grand Vitara و XL6 وجود ندارد. باید دید که آیا برای انواعی که رنگ جدید مشکی نیمه شب مروا، دریافت می کنند، افزایش قیمتی وجود دارد یا خیر.

گزینه های رنگ موجود برای Grand Vitara و XL6 تا حد زیادی ی،ان هستند. گزینه های رنگ رایج عبارتند از Nexa Blue، Grandeur Grey، Opulent Red، Splendid Silver و Arctic White. از نظر انحصاری، گراند ویتارا قهوه ای بلوطی دارد در حالی که XL6 Brave خاکی را ارائه می دهد. ا،ر گزینه های رنگ دوگانه برای گرند ویتارا و ایگنیس نیز ی،ان هستند.

به روز رس، دیگری وجود ندارد

ایگنیس در محدوده قیمتی 5.35 تا 7.72 میلیون روپیه موجود است. انواع هیب، هوشمند گرند ویتارا در محدوده 10.45 تا 16.89 لک ارائه می شود. قیمت هیب، برقی گرند ویتارا 17.99 میلیون روپیه برای Zeta+ و 19.49 میلیون روپیه برای Alpha+ است. قیمت XL6 از 11.29 میلیون روپیه برای نوع Zeta شروع می شود. قیمت بالای Alpha+ Automatic 14.39 میلیون روپیه است.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-nexa-black-edition-launch-g-vitara-xl6-baleno-ignis-ciaz-12456585.html

در مورد Ignis، انواع برای دریافت سایه مشکی جدید Zeta Petrol، Alpha Petrol، Zeta AGS Petrol و Alpha AGS Petrol هستند. که انواع سیگما و دلتا ایگنیس را کنار گذاشته است. برای گرند ویتارا، انواع انتخاب شده عبارتند از Zeta Petrol، Alpha Petrol، Zeta Automatic Petrol، Alpha Automatic Petrol، Alpha AWD Benzin، Zeta+ Hybrid و Alpha+ Hybrid. در اینجا نیز، انواع سیگما و دلتا رنگ مشکی جدید را دریافت نخواهند کرد.