Maruti S-Presso S-CNG راه اندازی شد – 5.9 میلیون روپیه، 32.73 کیلومتر بر کیلوگرم

تج،ات S-CNG نصب شده در کارخانه Maruti مزایای متعددی را نسبت به کیت های CNG پس از فروش ارائه می دهد. سیستم تعلیق Maruti S-Presso S-CNG برای افزایش کیفیت سواری، راحتی و ایمنی به پیشرانه به روز شده کالیبره شده است. کیت های CNG نصب شده در کارخانه با توجه به اقدامات کنترل کیفیت موجود در کارخانه دارای قابلیت اطمینان هستند.

مشخصات و قیمت

ماروتی سوزوکی در حال حاضر 10 مدل S-CNG را در اختیار دارد و با هیوندای و تاتا موتورز رقابت می کند که در فضای CNG نیز وارد عمل شده اند. S-Presso S-CNG هیچ رقیبی به جز همتایان خود مانند Alto S-CNG، Celerio S-CNG، WagonR S-CNG و امثال آن در جای دیگری ندارد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-s-presso-s-cng-launched-rs-5-9-lakh-32-73-km-kg-12451537.html

برند پیشرو خودروسازی هند، Maruti Suzuki یکی از اولین پذیرندگان تج،ات CNG در کارخانه است. اکنون، ما هیوندای و تاتا موتورز را نیز در این زمینه داریم. خودروهای Maruti S-CNG می‌توانند ارقام بازده سوخت قابل‌اعتمادی را در حالی که کمترین میزان مصرف سوخت را مصرف می‌کنند، به دست آورند.

S-Presso با گیرب، 5 سرعته دستی و همچنین 5 سرعته AMT موجود است. Maruti S-Presso S-CNG به گیرب، 5 سرعته دستی بسنده می کند. فقط انواع S-Presso LXi S-CNG و VXi S-CNG تج،ات CNG دریافت می کنند. شروع قیمت از روپیه 5.9 لک برای نوع LXi S-CNG و تا Rs. 6.10 لک برای نوع VXi S-CNG (هر دو قیمت سابق).

S-Presso S-CNG مطمئناً مشتریان را با بهره وری سوخت شگفت انگیز و عملکرد قوی خود خوشحال می کند. ما اکنون 10 مدل S-CNG در مجموعه خود داریم که برای کاهش هزینه مالکیت و تقویت تعهد ما به محیطی پاک‌تر و سبزتر طراحی شده‌اند.

آقای Shashank Srivastava، مدیر ارشد اجرایی، بازاریابی و فروش، Maruti Suzuki India Limited، در معرفی S-Presso S-CNG جدید، گفت: «طراحی الهام گرفته از SUV S-Presso تضمین کرده است که طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است. حضور برجسته جاده ای نسخه S-CNG بر اساس موفقیت S-Presso محبوب است که ما بیش از 2.26 هزار دستگاه از آن را فروخته ایم.

موتور S-Presso S-CNG دارای حدا،ر توان ،وجی 41.7 کیلووات (56.69 ، بخار) در 5300 RPM و حدا،ر گشتاور 82.1 نیوتن متر در 3400 RPM در حالت CNG است. زم، که این موتور با بنزین حرکت می کند، حدا،ر قدرت 65.26 ، بخار در 5500 RPM و 89 نیوتن متر در 3500 RPM گشتاور است.

با گذشت زمان، خودروهای CNG با ارقام تست شرایط ایده‌آل تا 35.60 کیلومتر بر کیلوگرم، بسیار کارآمد سوخت شده‌اند. در گذشته، خودروهای دیزلی از نظر مصرف سوخت در صدر فهرست قرار داشتند. در سال 2022، اگر نگاهی به 10 خودروی برتر کم مصرف بیندازیم، این لیست در اختیار خودروهای CNG است.

Maruti S-Presso S-CNG معرفی شد

موتور 1.0 لیتری سری K10 در Maruti S-Presso S-CNG قدرت 41.7 کیلووات (56.69 ، بخار) در 5300 RPM و حدا،ر گشتاور 82.1 نیوتن متر در 3400 RPM در حالت CNG تولید می کند.

Maruti S-Presso S-CNG معرفی شد
Maruti S-Presso S-CNG معرفی شد
ماروتی سوزوکی تا سال 2022 فناوری S-CNG را با S-Presso ارائه می‌کرد. با MY2022، نسخه‌های Maruti S-Presso S-CNG تا کنون عرضه نشده بودند. با MY2022، S-Presso موتور جدیدتر سری K10 را با Dual Jet و Dual VVT دریافت کرد. این شرکت ادعا می کند که با CNG 32.73 کیلومتر بر کیلوگرم راندمان سوخت دارد. این رقم کمتر از 35.60 کیلومتر بر کیلوگرم است که توسط Celerio ارائه شده است که از همان موتور نیز بهره می برد.