Maruti Suzuki Brezza دارای Rejig است

این یک راه اندازی گران است، بدون شک. ماروتی این را با انواع دستی و اتوماتیک برزا با پیشرانه‌های بنزینی عرضه کرد. در حال حاضر، تنها انواع گران‌تر خودکار این سیستم هیب، هوشمند را حفظ می‌کنند. در حالی که انواع دستی آن را از دست می دهند. این تغییرات کاهش هزینه در مورد مدل‌های CNG اعمال نمی‌شود، زیرا آنها هرگز یک راه‌اندازی هیب، هوشمند 48 ولتی نداشتند.

مشخصات پیشرانه ماروتی سوزوکی برزا تغییر کرد
مشخصات پیشرانه ماروتی سوزوکی برزا تغییر کرد
با از بین رفتن فناوری گران قیمت Smart Hybrid با انواع MT، معمولا انتظار کاهش قیمت را داشت. اما اینطور نیست و ماروتی سوزوکی قیمت Brezza را مانند گذشته با فناوری Smart Hybrid حفظ کرده است.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-suzuki-brezza-features-rejig-details-12474403.html

از زم، که ماروتی سوزوکی Brezza را در هند راه‌اندازی کرد، ESP را به ،وان تج،ات استاندارد در سطوح مختلف عرضه کرد. هنگامی که انواع S-CNG به فروش رفت، همان الگوی تکرار شد. ESP یک اتصال استاندارد در تمام سطوح تریم با انواع CNG نیز بود. همین امر در مورد ویژگی ماروتی سوزوکی در تپه Hold Assist. همه انواع از جمله CNG، آنها را به ،وان استاندارد داشتند.

برای اواسط سال 2023، ماروتی سوزوکی لیست ویژگی های Brezza را تغییر داده است. برخی از این تغییرات استقبال می شود و برخی نه چندان زیاد. ویژگی های ایمنی، حذف ویژگی های ایمنی و حذف در بخش پیشرانه نیز اضافه شده است. اما برخی از این تغییرات در سطوح تریم استاندارد نیستند. بیا یک نگاهی بیندازیم.

ویژگی‌های Maruti Suzuki Brezza – ESP و Hill Hold Axeed از مدل‌های CNG؟

برزا یکی از بزرگترین موفقیت های ماروتی سوزوکی بوده است. این یکی از تلاش های جمعی این برند برای جایگاه بهتر خود به ،وان یک سازنده SUV بود. از زم، که Brezza به فروش می رسد، رقیب دیگر SUV های زیر 4 میلیونی بوده و حتی اغلب در صدر ج، فروش قرار گرفته است.

در مورد رتبه بندی NCAP، Maruti Suzuki Brezza اکنون کمربند ایمنی 3 نقطه ای را برای هر پنج سرنشین ارائه می دهد که می تواند به این امر کمک کند. کمربندهای ایمنی جلو دارای محدودیت‌کننده نیرو و پیش کشنده‌ها به‌،وان ویژگی‌های استاندارد در انواع مختلف همراه با چراغ‌های یادآور کمربند ایمنی و زنگ‌های هشدار برای همه سرنشینان هستند. درست مثل قبل.

تغییرات پیشرانه و قیمت گذاری بازی

اخیراً، Maruti Suzuki ویژگی‌های ESP و Hill Hold Assist را از انواع CNG حذف کرده است. برنامه پایداری الکترونیکی (ESP) و Hill Hold ویژگی های ایمنی مفیدی بودند که نقاط قهوه ای را به Brezza اضافه ،د.

ویژگی‌های Maruti Suzuki Brezza تغییر یافته است
ویژگی‌های Maruti Suzuki Brezza تغییر یافته است

ماروتی سوزوکی یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی را با انواع پیشرانه بنزینی خود ارائه می کرد. این دستگاه دارای یک سیستم خود شارژ بود که انرژی جنبشی از دست رفته را برای شارژ باتری‌های روی برد بازیابی می‌کرد. مدل‌های هیب، هوشمند گفته شده همچنین دارای یک ژنراتور استارت هستند که با کمک به موتور برای پر ، شکاف‌های گشتاور، عملکرد را کمی افزایش می‌دهد.

ماروتی سوزوکی نسیم
تصویر – آثاروا دهری

تغییرات جزئی با ویژگی های Maruti Suzuki Brezza وجود دارد – بدون تجدید نظر در قیمت