Maruti Suzuki S-Presso Xtra Edition جدید معرفی شد

هنوز مطمئن نیستیم که لهجه‌های داخلی برای همه گزینه‌های رنگ قرمز هستند یا رنگ بدنه. خودروی نمایشی دارای سایه قرمز Solid Fire در بیرون بود. از نظر مک،کی هیچ تغییری وجود ندارد. موتور 1.0 لیتری K10C با 66 ، بخار قدرت و 89 نیوتن متر گشتاور. انواع 5 سرعته MT، 5 سرعته AMT و CNG نیز ارائه می شود. در حال حاضر، انواع معمولی S-Presso از روپیه شروع می شود. 4.25 lakh و به Rs. 6.10 لک (قیمت های قبلی). Xtra Edition راه خوبی برای افزایش فروش در پایان سال است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-maruti-suzuki-s-presso-xtra-edition-launched-more-style-12456249.html

همه ما می د،م که ماروتی سوزوکی پادشاه بلامنازع بخش خودروهای هند (از نظر حجم) است. این شرکت با ارائه مجموعه‌ای از هاچ‌بک‌های ارزان قیمت که بازدهی سوخت بالا، تعمیر و نگهداری کم، ارزش فروش مجدد بالا را ارائه می‌کنند، به این مهم دست می‌یابد – بنابراین در بین ،یدار، که به دنبال خودرویی با قیمت پایین‌تر هستند، بسیار محبوب می‌شود.

از نظر مک،کی، Maruti Suzuki S-Presso Xtra Edition مشابه مدل های معمولی با موتور 1.0 لیتری K10C 3 سیلندر است.

Maruti Suzuki S-Presso Xtra
Maruti Suzuki S-Presso Xtra

S-Presso به ،وان رقیب رنو Kwid محبوب در آن زمان در نظر گرفته شد. زم، که Kwid راه اندازی شد، به نظر هیچ چیز دیگری که قبلاً در هند راه اندازی شده بود، نبود. یک هاچ بک کم هزینه SUV که با گزینه های موتور 800 سی سی و 1000 سی سی و حدود 300 لیتر فضای صندوق بار عرضه می شد. Kwid با فاصله 180 میلی متری از زمین، جاده دوستانه هند نیز بود.

Maruti Suzuki S-Presso Xtra - داخلی
Maruti Suzuki S-Presso Xtra – داخلی

هیجان انگیزترین تغییرات با Maruti Suzuki S-Presso Xtra Edition در داخل است. اکنون درج‌های قرمز رنگ روی لنت‌های درب با برخی گرافیک‌های تعبیه‌شده در آن‌ها، ،اصر قرمز روی دریچه‌های AC، داشبورد و موارد دیگر دریافت می‌کنیم. همان رنگ قرمز با گرافیک در ،مت جلویی نیز دیده می شود و به نظر می رسد تشک های جدیدی مخصوص Xtra Edition وجود دارد.

مشخصات و ویژگی ها

با Alto 800 در انتهای پایین، Maruti سوزوکی Alto K10، S-Presso، Celerio، Ignis و WagonR را در بخش هاچ بک ارزان عرضه می کند. با توجه به اینکه Alto 800 به زودی پس از آوریل 2023 همراه با 16 خودرو دیگر از بین می رود، Alto K10 و S-Presso قرار است خودروهای سطح پایه جدید باشند.

Maruti Suzuki S-Presso Xtra

ماروتی سوزوکی S-Presso Xtra قرار است توسط این شرکت برای جذب ،یداران جوان پیشنهاد شود. مجموعه ای از لوازم جانبی خارجی و داخلی جدید وجود دارد که Xtra را برای جوانان جذاب تر می کند. بیایید نگاهی به تمام تغییرات بیندازیم.

زم، که S-Presso راه اندازی شد، نشان سوزوکی Maruti را داشت، با تعمیر و نگهداری کم و بزرگترین نمایندگی و شبکه خدمات خودرو در هند. S-Presso علیرغم داشتن طراحی که باعث اختلاف نظرها می شود، محبوبیت زیادی به دست آورد. به سرعت به امروز، Maruti با ارائه نسخه Xtra ضریب سبک خود را افزایش می دهد.

،اصر SUV بیشتر مانند صفحات لغزنده مصنوعی، روکش طاق چرخ ها، جلوپنجره جلویی کرومی و روکش های درها که در سایه نقره ای به پایان رسیده اند از موارد برجسته هستند. بقیه ،مت های بیرونی همانطور که هست حفظ می شوند و رینگ های آلیاژی هنوز عرضه نمی شوند. با نسخه Xtra، Maruti باید روکش چرخ‌ها را به رنگ مشکی ارائه می‌کرد که قطعاً بسیار خاص به نظر می‌رسید.