MG در حال برنامه ریزی Micro EV جدید برای هند است؟

پتنت طراحی جدید MG شباهت های زیادی را با Baojun Yep نشان می دهد. مطمئناً می توان فرض کرد که EV جدید احتمالاً نسخه تغییر یافته Baojun Yep باشد. برخی از نکات برجسته عبارتند از طراحی جعبه‌ای، جلوپنجره مستطیلی شکل، چراغ‌های LED مربعی شکل، سپر خشن و کاپوت تخت با حکاکی‌های تیز. مشخصات جانبی با قوس چرخ های بیرون زده، روکش ضخیم، مسیر تعلیق طول،، ستون A سیاه شده و ریل های سقف کاربردی قابل تشخیص است.

فایل‌های MG علامت تجاری طراحی جدید Yep Electric SUV در هند است
فایل‌های MG علامت تجاری طراحی جدید Yep Electric SUV در هند است

در حالی که Comet EV با طراحی رادیکال خود را تحت تاثیر قرار می دهد، EV جدید مبتنی بر Baojun Yep می تواند برای افرادی که به دنبال سواری با حضور غالب در خیابان هستند جذاب باشد. با فضای بیشتر در داخل، خودروی برقی جدید MG به ،وان یک انتخاب عملی تر خواهد بود. Baojun Yep دارای طراحی داخلی مینیمالیستی است که حس فضای موجود را افزایش می دهد. دارای دو صفحه نمایش بزرگ و چند دکمه کنترل معمولی در زیر دریچه های AC مرکزی است.

محدوده جدید MG EV، مشخصات

با احساس فرصت های بیشتر در این بخش، به نظر می رسد ام جی موتور در حال برنامه ریزی برای گسترش گزینه های موجود برای مصرف کنندگان است. حق اختراع ثبت شده اخیراً طراحی یک خودروی الکتریکی کوچک جدید را نشان می دهد. به نظر می رسد این خودرو مشتق شده از مینی SUV الکتریکی Baojun Yep باشد که در بازار چین فروخته می شود.

SUV جدید Yep Electric
SUV جدید Yep Electric

پتنت جدید طراحی میکرو EV MG Motor ثبت شد

در مقایسه با MG Comet EV فوق العاده جمع و جور و زیبا، خودروی برقی کوچک MG جدید نمای خشن تری دارد. این شبح یک SUV معمولی است، اگرچه ابعاد آن کوچک است. با این حال، بائوجون یپ از تمام جنبه های بعدی بزرگتر از ستاره دنباله دار EV است. بله 3381 میلی متر طول، 1685 میلی متر عرض و 1721 میلی متر ارتفاع دارد. فاصله بین دو محور آن 2110 میلی متر است. در مقایسه، Comet EV دارای ابعاد ۲۹۷۴×۱۵۰۵×۱۶۴۰ (L x W x H) است. فاصله بین دو محور 2010 میلی متر است.

Comet EV با داشتن مزیت حرکت اول و ارائه طیف گسترده ای از ویژگی ها، توانسته است ،یداران زیادی را جذب کند. در ژوئن 2023، Comet EV دومین خودروی پرفروش MG در هند بود.

SUV جدید Yep Electric
SUV جدید Yep Electric

با راه اندازی موفقیت آمیز Comet EV، ام جی موتور ممکن است به دنبال تقویت جایگاه خود در بخش میکرو EV با معرفی مدل های جدید باشد.

اعداد عملکرد EV جدید MG احتمالاً با Baojun Yep EV برابر است. این دستگاه مجهز به یک بسته باتری 28.1 کیلووات ساعتی است که نیروی مورد نیاز یک موتور الکتریکی نصب شده در محور عقب را تامین می کند. حدا،ر قدرت 67 ، بخار و حدا،ر گشتاور 140 نیوتن متر را تولید می کند. برد ادعا شده 303 کیلومتر است. حدا،ر سرعت 100 کیلومتر در ساعت است. این امکان وجود دارد که Yep EV بتواند در آینده یک نسخه دو موتوره را دریافت کند.

اخیراً فاش شد که Baojun Yep می تواند به یک موتور ICE کوچک با دامنه گسترده مجهز شود. این می تواند در خودروهای جدید و موجود به ،وان یک ویژگی اختیاری معرفی شود. حدس زده می‌شود که موتور ICE می‌تواند یک واحد تک سیلندر باشد و حدا،ر 13.5 ، بخار قدرت را تولید کند. می تواند حدود 80 کیلومتر به برد Yep اضافه کند. ظرفیت حمل سوخت می تواند 5 تا 10 لیتر باشد. خودروی برقی کوچک جدید MG ممکن است در سال 2025 به بازار عرضه شود. این خودرو در بالای Comet EV قرار خواهد گرفت. MG احتمالاً مانند Comet EV از یک استراتژی قیمت گذاری تهاجمی برای EV جدید پیروی می کند.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-planning-new-micro-ev-for-india-design-patent-filed-12474385.html