MG Air Electric Car Production Target 36k، SOP مارس 2023

برای اینکه آن را به یک پیشنهاد جذاب تبدیل کند، MG احتمالاً EV جدید خود را به ویژگی هایی مانند صفحه نمایش لمسی بزرگ و طیف گسترده ای از ویژگی های اتصال مجهز می کند. MG قرار است از خودروی برقی جدید در نمایشگاه خودرو 2023 رونمایی کند. راه اندازی بازار در حدود سه ماهه دوم سال 2023 انجام خواهد شد. در حالی که خودروهای برقی میکرو در چین کاملاً موفق بوده اند، باید دید عملکرد آنها در بازار هند چگونه خواهد بود. خطرات قابل توجهی وجود دارد، اما MG به نظر می رسد که نگران نباشد. طبق گزارش ها، تاتا موتورز نیز قصد دارد با نسل جدید نانو الکتریک وارد این بخش شود.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-air-electric-car-،uction-target-36k-sop-march-2023-12438686.html

EV جدید MG به بسته باتری حدود 20 تا 25 کیلووات ساعت مجهز خواهد شد. توان ،وجی 40 ، بخار خواهد بود. برد دنیای واقعی می تواند حدود 150 کیلومتر باشد. با توجه به آب و هوای متفاوت و محیط های سواری در کشور، MG تعدادی ترفند را برای من، ساختن خودروی الکتریکی برای شرایط هند معرفی می کند. بهبودها سیستم های کلیدی مانند سیستم مدیریت حرارتی باتری و تهویه مطبوع را پوشش خواهند داد. در هند E230 با برند MG عرضه خواهد شد.

منابع به راشلین می‌گویند که تاریخ شروع تولید خودروی الکتریکی MG Air در مارس 2023 است. هدف تولید سالانه 36000 دستگاه تعیین شده است. MG احتمالاً قیمت خودروی پایه پایه را حدود 10 میلیون روپیه خواهد داشت. اه، اولیه، جوان، خواهند بود که به دنبال گزینه‌های حرکتی مدرن‌تر و سازگار با محیط هستند. این خودروی برقی همچنین می‌تواند برای خانواده‌های مرفهی که مایلند گزینه‌ای چابک و فشرده در گاراژ خود داشته باشند، کار کند. افرادی که در شهرهای کوچکتر زندگی می کنند می توانند از خودروی برقی سطح پایه MG به ،وان خودروی اصلی خود استفاده کنند.

خودروی برقی ام جی ایر برای هند
خودروی برقی ام جی ایر برای هند

خودروی الکتریکی جدید ام جی ایر برای هند بیشتر طراحی و استایل خود را از E230 به عاریت گرفته است. این خودرو بر روی آ،ین پلت فرم جه، وسایل نقلیه الکتریکی کوچک (GSEV) MG ساخته شده است که می تواند چندین سبک بدنه را پشتیب، کند. این خودرو دارای مشخصات پسرانه‌ای جعبه‌ای و بلند است که احتمالاً فضای کافی را در داخل تضمین می‌کند.

مدل ماشین برقی ام جی ایر

با یک خودروی الکتریکی دو درب کوچک – ام‌جی موتور آماده عرضه مقرون به صرفه‌ترین خودروی خود در هند است.

خودروی برقی ام جی ایر برای هند
خودروی برقی ام جی ایر برای هند
برای اجازه ورود و ،وج آسان به صندلی ردیف دوم، EV به درهای بزرگ مجهز شده است. سرنشینان عقب نیازی به احساس تنگناهراسی ندارند، زیرا به پنجره های بزرگ و عمودی نصب شده دسترسی دارند. در حالی که E230 به نمایش درآمده در اندونزی دارای چرخ‌های فولادی با پوشش پ،تیکی بود، نسخه هندی آن احتمالاً رینگ‌های آلیاژی خواهد داشت. طراحی عقب کاملاً شبیه به نمای جلو است و دارای ویژگی هایی مانند نوار نور با عرض کامل، جلوپنجره خمیده و چراغ های عقب براق است.

خودروی برقی ام جی ایر برای هند
خودروی برقی ام جی ایر برای هند

MG Motor با هدف پیشروی اولیه در بخش خودروهای برقی سطح پایه، در حال کار بر روی یک خودروی الکتریکی دو در برای بازار هند است. این هواپیما بر اساس Wuling Air EV (با کد E230) که اخیراً در اندونزی به نمایش گذاشته شده است، ساخته خواهد شد. MG Air EV با طول حدود 2900 میلی متر یکی از کوچکترین خودروهای هند خواهد بود. حدود 400 میلی متر از Alto کوتاهتر خواهد بود.

برخی از قطعات طراحی منحصر به فرد مانند نوار نور با عرض تمام وجود دارد که برای اتصال آینه های دید عقب کشیده می شود. پورت شارژ به خوبی در زیر لوگوی MG پنهان شده است. سایر ویژگی های کلیدی شامل چراغ های جلو ذوزنقه ای، مه شکن مستطیلی و سپر همرنگ بدنه است. آ،ین ع،‌های جاسوسی به ویشال میواوالا علاقه‌مند به خودرو اختصاص دارد.

برای کاهش هزینه، MG قطعات کلیدی را از فروشندگان محلی تامین خواهد کرد. به ،وان مثال، بسته باتری از Tata AutoComp تهیه می شود. دومی قراردادی با تامین کننده باتری چینی Gotion دارد که طراحی، تولید، عرضه و سرویس بسته های باتری برای خودروهای الکتریکی در هند را پوشش می دهد. بسته باتری E230 دارای سلول‌های استوانه‌ای LFP است که شبیه به باتری Tata Nexon EV است. سلول های LFP قابل اعتمادتر هستند و قبلاً ارزش خود را در شرایط هند ثابت کرده اند.

تولید خودروی برقی ام جی ایر