MG Comet EV مشخصات، باتری، برد، ابعاد

MG Comet EV در اصل یک نسخه تغییر نام تجاری از Wuling Air EV است. در حالی که با نسبت های جمع و جور خود مانند یک ماشین ،اب بازی به نظر می رسد، طراحی بلند آن فضای کافی را برای همه سرنشینان تضمین می کند. در مورد ابعاد، MG Comet EV 2974 میلی متر طول، 1505 میلی متر عرض، 1640 میلی متر ارتفاع و فاصله بین دو محور 2010 میلی متر است. شعاع چرخش فقط 4.2 متر است که برای رانندگی در خیابان های شلوغ یا هنگام پارک در فضاهای تنگ یک مزیت است.

MG Comet EV بر اساس پلت فرم همه کاره و جادار GSEV ساخته شده است. این به ویژه با در نظر گرفتن نیازهای مسافران شهری طراحی شده است. در حالی که ممکن است این خودرو به دلیل اندازه جمع و جور آن کمی شکننده به نظر برسد، واقعیت این است که از یک قاب فولادی جامد استفاده می کند. ایمنی ساختار با 17 پانل داغ مهر زنی که در سراسر بدنه به رنگ سفید قرار گرفته اند تضمین شده است.

مشخصات باتری MG Comet EV، جزئیات محدوده
مشخصات باتری MG Comet EV، جزئیات محدوده

تعدادی از عملکردهای راه دور نیز در دسترس هستند. یک سیستم ویجت قابل تنظیم نیز وجود دارد که می تواند بر اساس نیازها و ترجیحات کاربر تغییر یابد. ام جی موتور رابط کاربری آس، را ارائه کرده است که به راننده امکان می دهد بدون به خطر انداختن ایمنی به ویژگی های خودرو دسترسی داشته باشد.

بروشور MG Comet EV – مشخصات، محدوده

MG Comet EV کاملا شبیه یک آزمایش در بازار هند است. در صورت موفقیت، سایر OEM ها نیز می توانند به فکر عرضه محصولات مشابه باشند. دیدن پاسخ به Comet EV به خصوص در میان تیپ جوان جالب خواهد بود.
منبع: https://www.rushlane.com/mg-comet-ev-specs-battery-range-dimension-brochure-12467255.html

MG Comet دارای مشخصات منحصربفرد و عجیبی است که دارای طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته است – برد 230 کیلومتر است.

بروشور MG Comet EV - باتری، مشخصات، جزئیات محدوده
بروشور MG Comet EV – باتری، مشخصات، جزئیات محدوده

خال خال #MGcomet در خیابان های #گرگان. #آزمایش ، #mgmotors #خودرو #ماشین آینده #برقی #توییتر #هند #دهلی pic.twitter.com/Yj5qyETG7I

MG Motor به ،وان بخشی از برنامه های خود برای گسترش مجموعه خودروهای برقی خود در بازار هند، خودروی مقرون به صرفه Comet EV 2 در خود را معرفی کرده است. در درجه اول شهرهای بزرگ را هدف قرار می دهد که در آن یک وسیله نقلیه جمع و جور می تواند مزایای متعددی مانند پارک آسان و مانور سریع در ترافیک سنگین را ارائه دهد. Comet همچنین می تواند در شهرهای Tier II و Tier III به خوبی عمل کند، زیرا در زمان های اخیر ترجیح فزاینده ای برای خودروهای الکتریکی نشان داده اند.

در داخل، Comet EV طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد. صفحه نمایش دوگانه 10.25 اینچی، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی و خوشه دیجیتال است. کاربران می توانند دستگاه های خود را برای دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی ها جفت کنند. کاربران می توانند به موسیقی، ناوبری گام به گام، اطلاعات آب و هوا و به روز رس، ترافیک در زمان واقعی دسترسی داشته باشند.

MG Comet EV - ابعاد، قدرت و گشتاور
MG Comet EV – ابعاد، قدرت و گشتاور

— ونش (@vansh771) 18 آوریل 2023

MG Comet EV دارای جلوپنجره جلو بسته، نوار LED با عرض تمام، چراغ‌های جلو براق و سپر برجسته است. دارای درهای بزرگ، رینگ های آلیاژی اسپرت و بخش عقب صاف است. طیف وسیعی از 4 گزینه رنگی هیجان انگیز برای MG Comet EV موجود است. اینها عبارتند از Beach Bay (آبی)، Serenity (سبز)، Sundowner (نارنجی) و Flex (قرمز). برای شیک ، Comet EV شما، MG سبک‌های Sticker و بسته‌های Lit را ارائه می‌کند، همانطور که در بروشور رسمی دیده می‌شود.

MG Comet EV - کیت های استایل، بسته های بر،ب، گزینه های رنگ
MG Comet EV – کیت های استایل، بسته های بر،ب، گزینه های رنگ
بخش خودروهای سواری دو درب تا حد زیادی در هند استفاده نشده است. MG Comet EV راه باز در پیش دارد و هیچ رقیب مستقیمی نخواهد داشت. از نظر قیمت، Comet EV در مقابل تاتا تیاگو EV قرار خواهد گرفت. مورد دوم با قیمت اولیه 8.69 میلیون روپیه در دسترس است. MG قیمت‌های Comet EV را در 26 آوریل 2023 اعلام می‌کند. پیش از آن بروشور MG Comet EV به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است.

طراحی و ویژگی های MG Comet EV

تولید MG Comet EV در تاسیسات این شرکت در هالول، گجرات آغاز شده است. بسته باتری 17.3 کیلووات ساعتی با قدرت ،وجی 42 ، بخار و گشتاور 110 نیوتن متر دارد. زمان شارژ 5 ساعت برای 10-80٪ و 7 ساعت برای 0-100٪ از طریق یک شارژر 3.3 کیلوواتی است. برد ادعا شده 230 کیلومتر است. سایز ،تیک 145/70 با رینگ های 12 اینچی است. در جلو شما ترمزهای دیسکی دارید در حالی که عقب ترمزهای درام را دریافت می کنید.