MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

هنوز مشخص نیست که بسته باتری لیتیوم یونی در Cyberster چقدر بزرگ است و چه نوع بردی را ارائه می دهد.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

ام جی استرالیا گفته است CarExpert Cyberster برای استرالیا در دسترس است و “خیلی دور نیست”.

پشته مرکزی نیز به سمت راننده زاویه دارد، در حالی که یک دستگیره برجسته – و ظاهراً روکش شده – در سمت سرنشین قرار دارد.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

ع،‌هایی از فضای داخلی در بایگ، گنجانده نشده است، اما تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط EvDriveX در فیس بوک یک کابین خلبان متمرکز بر راننده را نشان می دهد.

اتوموبیل پیش از این گزارش شده بود که رونمایی از EV رده‌بالا تا آوریل 2023 به تعویق افتاد. طبق گزارش‌ها، پیش از تاخیر در نمایشگاه خودروی گوانگژو سال گذشته برای اولین بار معرفی شد.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

طول سایبرستر 4535 میلی‌متر، عرض 1913 میلی‌متر و ارتفاع 1329 میلی‌متر بر روی فاصله بین دو محور 2690 میلی‌متر، با انتخاب رینگ‌های آلیاژی 19 یا 20 اینچی و سقف‌های پارچه‌ای قرمز یا مشکی است.

اگر Cyberster به اینجا بیاید، به ،وان بخشی از گسترش دامنه محلی MG که در حال حاضر شامل دریچه سبک MG 3، خانواده کراس اوور کوچک ZS و کراس اوور سایز متوسط ​​HS است، عمل خواهد کرد.

در حالی که نقش آن به‌،وان تنها خودروی اسپورت این برند، جلوه‌های هاله‌ای ایجاد می‌کند، اظهارات آقای پیگوناکیس نشان می‌دهد که Cyberster تولیدی احتمالاً گران‌تر از چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

پورشه همچنین در حال آماده سازی یک جایگزین برقی برای 718 Boxster and Cayman خود است که در حدود سال 2024 یا 2025 عرضه می شود.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد
  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد
  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد
    کانسپت MG Cyberster 2021

اگرچه تنها دو صندلی دارد، اما این ابعاد خارجی به این م،ی است که 156 میلی متر از پورشه با،تر با فاصله بین دو محور 215 میلی متر بلندتر است.

این Cyberster پس از راه اندازی اساساً هیچ رقابتی نخواهد داشت.

وزن خودرو بین 1850 کیلوگرم تا 1985 کیلوگرم است – بیش از 700 کیلوگرم سنگین تر از مزدا MX-5 پایه و 280-415 کیلوگرم سنگین تر از ZS EV.

سدان کوچک MG 5 امسال عرضه می شود، در حالی که پیش فروش هاچ بک برقی MG 4 آغاز شده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mg-cyberster-electric-sports-car-revealed

این هاچ بک کوچک برقی گزینه ای از باتری های 51 کیلووات ساعتی و 64 کیلووات ساعتی را با برد بین 350 تا 450 کیلومتر در چرخه WLTP ارائه می دهد.

در حالی که MG همیشه طیف وسیعی از سدان ها و/یا هاچ بک ها را ارائه کرده است که قدمت آن به زمان تأسیس آن در بریت،ا در سال 1924 بازمی گردد، سقوط TF droptop در سال 2011 منجر به یکی از طول، ترین خش،الی های آن بدون خودروی اسپورت شده است.

با این حال، هنوز هم شباهت آشکاری وجود دارد، از سپر تهاجمی جلو تا شبح روان و تمام راه برگشت به چراغ‌های عقب پیک، شکل.

یک صفحه نمایش پیچیده در جلوی راننده وجود دارد که از سه صفحه نمایشگر و همچنین یک یوک فرمان تشکیل شده است.

در حالی که گزارش‌ها حاکی از آن بود که MG می‌تواند نام Cyberster مفهوم اولیه را به نفع پلاک MG C EV که علامت تجاری آن بود حذف کند، نشان برجسته روی درب صندوق عقب نشان می‌دهد که اینطور نیست.

اینکه دقیقاً چگونه قیمت گذاری می شود و در خط تولید کراس اوورهای سنگین MG قرار می گیرد، مشخص نیست.

درست تا زم، که [first full-scale ،uction prototype from China] داشت می رسید [in the UK] ما به آن به ،وان یک جانشین طبیعی برای MG F نگاه می کردیم. کاملاً اینطور نیست. گای پیگوناکیس، مدیر بازرگ، ام جی بریت،ا گفت: این در بخش کاملاً متفاوتی از بازار است اتوموبیل.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

اکنون نشریه می گوید ما نباید انتظار افشاگری داشت در نمایشگاه خودروی شانگهای این ماه، اما این تحویل هنوز باید در سال 2024 آغاز شود – در زمان صد سالگی برند MG.

مشخصات تولید ام جی سایبرستر به لطف یک پرونده ،تی چین، که برخی از مشخصات کلیدی را نیز ارائه کرده است، فاش شده است.

MG همچنین از کارهای درخشان زیادی استفاده کرده است، از جمله در اطراف انتخابگر دنده نصب شده در پشته مرکزی و روی یوک.

MG تایید نکرده است که این وسیله نقلیه از چه پلتفرمی استفاده خواهد کرد، اگرچه پلتفرم م،ار مقیاس پذیر جدید آن – که زیربنای MG 4 است – یک انتخاب محتمل به نظر می رسد.

بایگ، و، صنعت و فناوری اطلاعات چین یک پیشرانه تک موتوره دیفرانسیل عقب با حدا،ر توان 231 کیلووات و همچنین یک پیشرانه چهار چرخ متحرک دو موتوره با موتور محور جلو با حدا،ر توان 150 کیلووات و یک موتور محور جلو فهرست کرده است. موتور محور عقب با حدا،ر توان 250 کیلو وات.

در واقع، MG یک ویدیوی تیزر را با ،وان «بازگشت افسانه» ،وان کرد و به این اشاره کرد که نام تجاری یک پلاک نام قدیمی را گرد و غبار گرفته است.

حدا،ر سرعت در نوع تک موتوره 193 کیلومتر در ساعت و در نوع دو موتوره 200 کیلومتر در ساعت است.

  • MG Cyberster: Boxster الکتریکی چین رونمایی شد

همانطور که ع،‌های جاسوسی قبلی نشان داده‌اند، Cyberster کمی از مفهومی که در نمایشگاه خودروی شانگهای 2021 معرفی شد، کمتر شده است.

با توجه به جایگاه MG بیشتر به ،وان یک برند ارزش گرا، Cyberster تولیدی احتمالاً خودروهای اسپورت الکتریکی آینده مانند Lotus Type 135 که در سال 2026 عرضه می شود و جایگزین Alpine A110 که پلتفرم آن مش، است و همچنین تسلا بعدی را کاهش می دهد. رودستر.

در نهایت، MG Mulan – همانطور که MG 4 در چین شناخته می شود – با یک پیشرانه چهار چرخ متحرک دو موتوره 330 کیلووات / 600 نیوتن متر ارائه می شود که همچنین از باتری 64 کیلووات ساعتی استفاده می کند.