MG Hector Plus 2023 Facelift برای اولین بار انجام شد

انواع دیزلی نیروبخش یک واحد 2.0 لیتری توربو است که 170 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر تولید می کند. به گیرب، 6 سرعته دستی متصل می شود. در آینده، MG می تواند گزینه هیب، قوی را برای Hector و Hector Plus هند معرفی کند. این به تازگی در اندونزی راه اندازی شده است.

رینگ های آلیاژی نیز مانند مدل فعلی هستند. ممکن است برخی به روز رس، های طراحی در عقب وجود داشته باشد، اما بسیاری از آن ها بدون تغییر باقی می مانند. فیس لیفت هکتور پ، 2023 بر بهبود فضای کابین و معرفی طیف جدیدی از ویژگی های فنی تمرکز خواهد کرد. این کابین دارای یک کابین خلبان تازه‌شده، چراغ‌های خلق‌وخو و یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی عمودی 14 اینچی خواهد بود.

2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید
2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید

فیس لیفت Hector Plus احتمالاً دارای مجموعه ای از به روز رس، های مشابه با فیس لیفت 5 نفره Hector خواهد بود.

2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید
2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید

یکی از پرفروش ترین های ام جی موتور در بازار هند، هکتور نسخه فیس لیفت خود را در ژانویه دریافت خواهد کرد. در کنار آن، هکتور پ، نیز قرار است به روز شود. اخیراً یک قاطر آزمایشی فیس لیفت هکتور پ، 2023 مشاهده شده است که نشان دهنده عرضه آن در سال آینده است.

به غیر از نمای جلوی تازه شده، هیچ تغییر عمده دیگری در نمای بیرونی فیس لیفت Hector Plus وجود ندارد. با همان طراحی کاپوت، روکش بدنه ضخیم، تزئینات کرومی روی پنجره‌ها، ORVMهای رنگ بدنه با چراغ‌های راهنما یکپارچه، دستگیره‌های کرومی درب با کیت روکش کاسه و ریل‌های سقف ادامه می‌یابد.

یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرس،‌های فیس لیفت هکتور و فیس لیفت هکتور پ،، معرفی ویژگی‌های ADAS خواهد بود. کیت ADAS برای Hector می تواند شباهت هایی به MG Astor داشته باشد. این خودرو دارای ویژگی‌هایی مانند تشخیص نقطه کور، ترمز اضطراری خودکار، هشدار برخورد از جلو، کمک حفظ خطوط، کروز کنترل تطبیقی، کمک رانندگی عقب، کنترل هوشمند چراغ‌های جلو و سیستم کمکی سرعت است.

موتور فیس لیفت هکتور پ، 2023

گزینه های موتور برای فیس لیفت هکتور پ، 2023 مانند مدل فعلی ارائه شده است. نسخه‌های بنزینی از یک موتور 1.5 لیتری استفاده می‌کنند که حدا،ر قدرت 143 ، بخار و حدا،ر گشتاور 250 نیوتن متر را تولید می‌کند. گزینه های گیرب، شامل 6MT، DCT و CVT است. همین موتور همچنین با یک سیستم هیب، ملایم 48 ولتی ارائه می شود که دینامیک درایو را بهبود می بخشد، مسافت پیموده شده بالاتری را ارائه می دهد و انتشار CO2 را کاهش می دهد. پیشرانه هیب، ملایم دارای گیرب، 6 سرعته دستی است.

2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید
2023 ام جی هکتور پ، فیس لیفت اسپید

در حالی که SUV به شدت استتار شده بود، به نظر می رسد ویژگی هایی مانند LED DRL های نصب شده در بالا، چراغ های جلوی نصب شده در پایین با محفظه چراغ مه شکن یکپارچه و طرح کلی جلوپنجره پایینی مانند فیس لیفت Hector باشد. نسخه فیس لیفت دارای یک جلوپنجره جدید و بزرگتر با طراحی مش الماس خواهد بود. استفاده آزادانه از قطعات ف،ی وجود دارد که ظاهر و احساس برتر را تضمین می کند.

ویژگی های لیفت صورت Hector Plus 2023

زیبایی داخلی با استفاده از اثاثه یا لوازم داخلی جدید و استفاده از رنگ‌های مشکی کروم و پیانو بهبود می‌یابد. هکتور پ، در انواع 6 صندلی و 7 صندلی ارائه می شود. قاطر تست فیس لیفت با صندلی های کاپیتان در ردیف وسط و ردیف سوم تا شده قابل مشاهده است. کمربندهای ایمنی در ردیف سوم نشان دهنده این است که این قاطر آزمایشی هکتور پ، است و نه هکتور 5 نفره.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-mg-hector-plus-facelift-spied-for-first-time-12454509.html