MG Hector Strong Hybrid Auto 2023

نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که MG به زودی نسل بعدی Hector را عرضه می کند. این نوع به روز رس، در Baojun 530، شورولت Captiva و Wuling Almaz یافت نمی شود. این نشان می دهد که نسل بعدی این خودرو در هند عرضه خواهد شد که ممکن است به مدل های دیگر در بازارهای دیگر نیز تبدیل شود. بعید است که نسل بعدی هکتور بتواند این پیشرانه هیب، را حداقل در زمان عرضه به بازار عرضه کند.

بسته باتری هیب، MG Hector Strong
بسته باتری هیب، MG Hector Strong. تصویر – کمپاران

مشخصات و ویژگی ها

وقتی می گوییم MG Hector، در واقع منظور Wuling Almaz به شکل مفهومی هیب، آن است. Wuling Almaz، MG Hector، Chevrolet Captiva و Baojun 530 همگی خودروهای مشابهی در زیر نشان ها هستند. این خودروی مفهومی هیب، در غرفه Wuling در نمایشگاه موتور الکتریکی اندونزی 2022 در JCC Senayan Jakarta به نمایش گذاشته شد.

MG یکی از اولین شرکت های خودروسازی در هند است که به سمت خودروهای برقی و هیب، روی آورده است. ZS EV در سال 2019 و قبل از Tata Nexon EV راه اندازی شد. با این حال، پس از هیوندای ،ا EV راه اندازی شد. وقتی صحبت از هکتور به میان می‌آید، MG یک هیب، ملایم را با انواع بنزینی با مشخصات بالا عرضه کرده بود.

با افزایش تقاضا برای خودروهای الکتریکی و هیب،، MG Hector Strong Hybrid احتمالا در هند عرضه خواهد شد. انتظار می رود Wuling Almaz Hybrid در ماه اکتبر در اندونزی عرضه شود. می توان امیدوار بود که هیب، قوی Hector در سال آینده به هند بیاید. تا آن زمان، تویوتا اینووا HyCross Hybrid 2023 را نیز در هند خواهیم داشت.

MG Hector Strong Hybrid از یک موتور 2.0 لیتری با دو موتور الکتریکی و یک بسته باتری لیتیوم یون برای ذخیره آب تغذیه می کند.

MG Hector Hybrid (Wuling Almaz Hybrid)
MG Hector Hybrid (Wuling Almaz Hybrid)

با نگاهی به کانسپت هیب،، بلافاصله مشخص می شود که بر اساس Wuling Almaz RS ساخته شده است. سپرهای مخصوص RS و غیره را دریافت می کند. اما نشان هیب، را می توان روی درب عقب آن یافت و همچنین چرخ های آن 18 اینچی هستند، برخلاف آلماز RS که رینگ های آلیاژی 17 اینچی دارد. بقیه پنل های بدنه مشابه Wuling Almaz RS استاندارد هستند.

MG Hector Strong Hybrid با موتور 2.0 لیتری بنزینی
MG Hector Strong Hybrid با موتور 2.0 لیتری بنزینی

انتظار می‌رود که هکتور آینده بازسازی داخلی، ارتقاء بیرونی و همچنین ویژگی‌های ADAS را به همراه داشته باشد. در حال حاضر، MG Hector در مقایسه با ماهیندرا XUV700 کوتاه است. این موتور 1.5 لیتری هیب، ملایم توربو بنزینی و موتور 2.0 لیتری توربو دیزلی خود را حفظ خواهد کرد.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-mg-hector-strong-hybrid-auto-2-0-l-petrol-174-hp-320-nm-22-kmpl-12450381.html

MG Hector Strong Hybrid که در جاکارتا به نمایش گذاشته شد، بر اساس واحد 1.5 لیتری توربو بنزین موجود آن نیست. در واقع، بر اساس پیشرانه 2.0 لیتری بنزینی Wuling Xing Chen با معماری هیب، قوی ساخته شده است. Xing Chen خواهر و برادر بزرگتر Xing Chi است و در برخی بازارهای بین المللی Asta نیز نامیده می شود و با لوگوی جدید نقره جه، Wuling مزین شده است.

این پیشرانه جدید 2.0 لیتری روی مفهوم هیب، آلماز دارای یک موتور 2000 سی سی با 134 ، بخار قدرت و 175 نیوتن متر گشتاور است. این یک گیرب، اتوماتیک هیب، اختصاصی با دو موتور الکتریکی به نام واحد موتور/ژنراتور P1+P3 دارد. اوج ،وجی ،یبی 174 ، بخار و 320 نیوتن متر است. مسافت پیموده شده ادعا شده MG Hector Strong Hybrid 2023 حدود 22 کیلومتر در لیتر است. این پیشرانه از یک بسته باتری لیتیوم یون آب می گیرد و می تواند برای انفجارهای کوتاه به تنهایی با نیروی الکتریکی حرکت کند.

هیبریدهای ملایم دقیقاً “هیبرید” نیستند و توسط خودروسازان مختلف برای لاف زدن استفاده می شوند. حتی هیب، ملایم هکتور فقط امکان ترمز احیاکننده و سیستم استاپ/استارت را داشت. این تقریباً به میز، است که MG به ،وان یک هیب، در هند ارائه کرد. اما اگر به شما بگوییم یک MG Hector با معماری هیب، ولتاژ بالا رونمایی شده است، چه؟ شوکر، اینطور نیست؟ اما این درست است و به احتمال زیاد به زودی به تولید تبدیل خواهد شد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

MG Hector Strong Hybrid 2023