MG Jimny Rival Electric SUV در حین انتقال به فروشنده جاسوسی کرد

خودروهای ام جی در فروش در هند، اولین بار در چین عرضه شدند. سپس اینها برای راه اندازی در هند دوباره مهندسی شدند. Hector، Astor، Gloster، ZS EV و همچنین Comet EV که به زودی راه اندازی می شود، در بازار چین به فروش می رسند.

در کناره‌ها، چرخ‌های آلیاژی شیک که نشان‌دهنده «x» یا «+» هستند، قوس‌های بازشده چرخ‌ها و شکل جعبه‌ای شکل توجه را به خود جلب می‌کنند. ریل های سقف و ،مت عقب مربعی شکل، هاله ای ناهموار در اطراف آن ایجاد می کند. تصاویر جاسوسی قبلی دو نمایشگر افقی را نشان دادند. اینها در درون صحنه مرکزی هستند.

SUV الکتریکی جیمنی رقیب
SUV الکتریکی جیمنی رقیب

آیا در هند راه اندازی می شود؟

یک نگاه به Yep کافی است تا متوجه شوید که برای طراحی جیمنی فیلمبرداری می کند. حتی رنگ ها هم تا حدودی شبیه هم هستند. ما می تو،م ،اصر طراحی را با الهام از مرسدس بنز G Wagon و Land Rover Defender شناسایی کنیم. فاسیای جلو دارای چراغ‌های جلو پروژکتور، چراغ‌های LED چهار پایه، جلوپنجره مشکی براق و ماژول رادار برای عملکردهای ADAS است.

ماشین‌های بائوجون در هند با نام تجاری MG به فروش می‌رسند – آیا در آینده ماشین کوچک Yep را خواهیم داشت؟

SUV الکتریکی جیمنی رقیب
SUV الکتریکی جیمنی رقیب
سوزوکی جیمنی یکی از پرطرفدارترین خودروها در چندین بازار جه، است. SAIC-GM-Wuling JV در حال توسعه رقیبی است که صرفاً یک پیشرانه الکتریکی خواهد داشت. Baojun Yep EV نام جه، آن است. 59800 یوان (شایعه شده) قیمت اولیه فاش شده است که حدود 7.12 میلیون روپیه است که آن را به یک پیشنهاد نسبتاً وسوسه انگیز تبدیل می کند.

Yep دارای طول 3381 میلی متر، عرض 1685 میلی متر و ارتفاع 1721 میلی متر است. فاصله بین دو محور 2110 میلی‌متر است و وزن آن در 1006 کیلوگرم به طرز شگفت‌انگیزی کم است. با توجه به اینکه این یک خودروی الکتریکی با پیشرانه الکتریکی سنگین است، وزن پایین باید عملکردی پر انرژی را تضمین کند. یک ویدیوی تیزر جدید نشان می دهد که مینی SUV الکتریکی در حال حرکت در برف است.

وقتی صحبت از پیشرانه های الکتریکی شد، Baojun Yep از باتری LiFePO4 (لیتیوم آهن فسفات، LFP) تغذیه می کند. تنها پیشرانه یک موتور 50 کیلووات (68 ، بخار) و 140 نیوتن متر با معماری RWD است. Baojun Yep مدعی برد 303 کیلومتری تحت شرایط تست CLTC است. گزارش‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد در آینده طرح‌بندی موتور دوگانه با AWD و حتی نسخه‌های 5 درب ارائه خواهد شد. این کار قدرت و عملکرد بیشتری را ارائه می دهد.

SUV الکتریکی جیمنی رقیب
SUV الکتریکی جیمنی رقیب

الهامات گرفته شده از جیمنی SUV

Baojun Yep یک SUV کوچک با طرح 3 در و 4 صندلی است. جدای از انجام وظایف در زندگی روزمره شهری شما، همچنین برای انجام سفرهای کمپینگ آ، هفته در میان سایر فعالیت های سبک زندگی در نظر گرفته شده است.

انتظار می‌رود شاسی بلند Baojun Yep در نمایشگاه خودروی شانگهای 2023 که بین 18 تا 27 آوریل 2023 برگزار می‌شود، اولین حضور جه، خود را داشته باشد. بار اول. دیده می شود که قبل از راه اندازی به نمایشگاه های فروش منتقل می شود.

SUV الکتریکی جیمنی رقیب
SUV الکتریکی جیمنی رقیب

از جیمنی رقیب MG چه انتظاری باید داشت، بله؟

اما این بدان م،ا نیست که تمام خودروهای فروخته شده توسط مادر MG در چین در هند به فروش می رسد. فقط آن دسته از خودروهایی که برای بازار هند منطقی هستند، عرضه خواهند شد. با توجه به اینکه هند رشد تصاعدی در فضای خودروهای الکتریکی گزارش کرده است و محبوبیت محصولات سبک زندگی مانند جیمنی و تار در حال انفجار است – Yep پیشنهاد هیجان انگیزی برای هند ارائه می دهد. در حال حاضر، هیچ تایید رسمی در مورد راه اندازی در هند وجود ندارد.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-jimny-rival-electric-suv-spied-undisguised-12466449.html