MG Motor India نقشه راه 5 ساله: وسایل نقلیه الکتریکی، محلی سازی، رشد

به ،وان بخشی از تعهد خود به هند، MG Motor India قصد دارد تا سهام خود را کاهش دهد و مالکیت نهادهای هندی را طی 2 تا 4 سال آینده افزایش دهد. این حرکت استراتژیک نشان دهنده اعتماد این شرکت به پتانسیل هند به ،وان یک بازار پر جنب و جوش و تعهد آن به توانمندسازی سهامداران محلی است. هدف MG Motor India با تقویت مالکیت هندی ایجاد شراکت های طول، مدت و تقویت همکاری بیشتر با جوامع محلی است.

معرفی وسایل نقلیه الکتریکی جدید (EVs) – با درک اهمیت تحرک پایدار، MG Motor India متعهد به پیشروی نقشه راه خودروهای الکتریکی در هند است. به ،وان بخشی از نقشه راه ،ب و کار 5 ساله خود، این شرکت قصد دارد 4 تا 5 خودروی جدید را با تمرکز بر مدل های EV معرفی کند. برنامه هایی برای دستیابی به 65 تا 75 درصد از فروش آن از طریق خودروهای الکتریکی تا سال 2028 در دست اجراست. این گام جسورانه بر تعهد ام جی موتور هند به کاهش انتشار کربن و ترویج آینده ای سبزتر برای هند تاکید می کند. با ارائه طیف متنوعی از وسایل نقلیه الکتریکی، این شرکت قصد دارد نیازها و ترجیحات در حال رشد مصرف کنندگان هندی را برآورده کند و تحرک الکتریکی را برای همه در دسترس قرار دهد. این سفر به پیشروی خودروهای برقی مبتنی بر موفقیت MG ZS EV است. و اخیراً خودروی هوشمند شهری 2 دری MG Comet EV خود را به بازار عرضه کرده است.

حرکت به سمت بومی سازی: توسعه تولید ام جی موتور هند و تولید بومی

در MG Motor India، ما در تعهد خود به ایجاد تغییرات م،ادار مصمم هستیم. ما وقف سرمایه گذاری بر روی نیروی کار با استعداد خود و پرورش استعدادهای جوان هند از طریق طرح هایی مانند برنامه MG Nurture هستیم. بر اساس این، ما همکاری با 50 موسسه را برای آموزش 100000 دانش آموز در مورد جدیدترین فناوری ها مانند EV، خودروهای متصل و سیستم های ADAS پیش بینی می کنیم.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-motor-india-5-yr-plans-electric-vehicles-localisation-growth-12469272.html

ام جی موتور برای ارائه وسایل نقلیه با کیفیت بالا در سطح جه، شهرت زیادی به دست آورده است. MG Motor India با الهام گرفتن از میراث برجسته خود، بهترین های مهندسی را با درک عمیق ترجیحات مصرف کنندگان هندی ،یب می کند و تجربه ای استثنایی از خودرو را برای مشتریان ایجاد می کند. نقشه راه استراتژیک MG Motor India با سرمایه گذاری قابل توجهی بالغ بر 5000 کرور روپیه پشتیب، می شود که این شرکت را قادر می سازد برنامه ها و ابتکارات مختلفی را اجرا کند که برای دستیابی به اه، تجاری خود حیاتی هستند. علاوه بر این، نقشه راه همچنین شامل برنامه‌هایی برای توسعه نیروی کار شرکت با هدف استخدام 20000 نفر تا سال 2028 است که شامل کارکنان مستقیم و غیرمستقیم می‌شود.

MG Motor India آینده ای را متصور است که در آن منبع یابی و تولید محلی نقش های محوری در عملیات آن ایفا می کند. هدف این شرکت دستیابی به این چشم انداز با همکاری گسترده با تامین کنندگان و سازندگان هندی برای افزایش بومی سازی وسایل نقلیه خود است. MG Motor India از طریق این مشارکت‌ها به دنبال بهره‌برداری از تخصص و منابع محلی است و به رشد ا،یستم خودروی هند کمک می‌کند و تأثیر مثبت اجتماعی-اقتصادی ایجاد می‌کند.

مونتاژ باتری در گجرات: فشار MG Motor هند برای قطعات محلی EV

MG Motor India به ،وان بخشی از استراتژی رشد بلندمدت خود، در حال بررسی شراکت و همکاری برای استفاده از فناوری های پیشرفته و تقویت قابلیت های تولیدی خود است. این شرکت قصد دارد فرصت‌هایی را در زمینه تولید سلول و فناوری سلول سوختی هیدروژنی کشف کند. این می تواند از طریق JV یا تولید شخص ثالث رخ دهد. MG Motor India با سرمایه گذاری بر روی این فناوری های پیشرفته، قصد دارد جلوتر از منحنی ها بماند و نوآوری در صنعت خودروسازی هند را به پیش ببرد.

باز ، پتانسیل: طرح ام جی موتور هند برای افزایش سهام هند

MG Motor India اهمیت بومی سازی عملیات خود را برای دستیابی به رشد پایدار تشخیص می دهد. هدف سازنده این است که فرآیندهای تجاری خود را بومی کند و تأثیر مثبتی بر اقتصاد هند ایجاد کند. از طریق تلاش‌های بومی‌سازی گسترده، MG Motor India قصد دارد کیفیت و مقرون به صرفه بودن وسایل نقلیه خود را افزایش دهد و همزمان فرصت‌های شغلی را در سراسر کشور تقویت کند.

راجیو چابا، مدیر عامل بازنشسته ام جی موتور هند
راجیو چابا، مدیر عامل بازنشسته ام جی موتور هند. ع، فایل.

ام‌جی موتور هند 4 تا 5 خودرو، عمدتاً خودروهای برقی به بازار عرضه می‌کند – تا سال 2028، 65 تا 75 درصد از فروش خود را از خودروهای برقی هدف قرار می‌دهد.

MG Motor India برای تقویت انگیزه هندی شدن خود و تقویت روابط خود با جامعه محلی، قصد دارد سهام خود را طی 2 تا 4 سال آینده کاهش دهد. این شرکت قصد دارد سهم مالکیت هند را افزایش دهد و از این طریق روابط نزدیک‌تر با بازار هند را تقویت کند و تلاش‌های محلی‌سازی آن را تقویت کند. انتظار می رود این حرکت ارزش ویژه برند و شهرت MG Motor هند را افزایش دهد و به آن کمک کند تا به رشد پایدار در بخش خودروسازی هند دست یابد. MG Motor India از طریق تأسیس کارخانه دوم، معرفی مدل‌های جدید EV و اکتشاف فناوری‌های پیشرفته، به خوبی آماده است تا نوآوری و رشد در بخش خودروسازی هند را هدایت کند.

سرمایه‌گذاری در آینده: نقشه راه استراتژیک ام‌جی موتور هند با هزینه هنگفت 5000 کرون روپیه

در راستای برنامه های رشد خود، ام جی موتور هند قصد دارد یک کارخانه تولیدی دوم در گجرات ایجاد کند. این گسترش به ام جی موتور هند اجازه می دهد تا ظرفیت تولید ،یبی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با اضافه شدن ظرفیت کارخانه/تولید جدید، بازده تولید این شرکت از 120000 خودرو فعلی به 300000 دستگاه در سال افزایش خواهد یافت. این توسعه نشان دهنده تعهد ام جی موتور هند برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای وسایل نقلیه خود است.

راجیو چابا، مدیرعامل بازنشسته ام جی موتور هند، بر نقشه راه هند تاکید کرد و گفت: «تعهد تز،ل ناپذیر MG هند به هند عمیقاً در اخلاق ما ریشه دوانده است. همانطور که ما راه را برای مرحله بعدی رشد پایدار خود هموار می کنیم، نقشه راه و چشم انداز روشنی را برای سال 2028 ترسیم کرده ایم. استراتژی رشد ما حول محور تقویت بومی سازی متمرکز شده است، با ابتکار ،ت “ساخت در هند” و در عین حال نوآورانه وعده خود را تقویت می کند. به طور مداوم و با پشتکار نیازهای در حال تحول بازار را برآورده می کند.»

MG Motor India نقشه راه تجاری 5 ساله خود را با هدف هندی ، عملیات خود در اینجا رونمایی کرده است. این نقشه راه شامل ابتکارات مختلفی از جمله بومی سازی، پذیرش آ،ین فناوری، افزایش سهام هند، گسترش ظرفیت تولید، معرفی وسایل نقلیه الکتریکی جدید (EVs) و سرمایه گذاری قابل توجه است. از طریق این تلاش ها، MG Motor India قصد دارد به صنعت خودروسازی هند کمک کند و تعهد خود را برای پیشرفت کشور انجام دهد.

MG Motor India در راستای چشم انداز خود برای بومی سازی عملیات و تقویت ا،یستم تولید داخلی، قصد دارد یک واحد مونتاژ باتری در کارخانه خود در گجرات ایجاد کند. این حرکت با هدف ترویج پذیرش خودروهای الکتریکی در هند با تسهیل تولید قطعات خودروهای برقی با کیفیت بالا و منبع محلی انجام می شود. MG Motor India با این ابتکار به دنبال کمک به صنعت رو به رشد خودروهای برقی کشور و ترویج راه حل های حمل و نقل پایدار است.